Zorno cup 2017 - mladší dorastenci

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 30 január 2017 13:06
Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu mladších dorastencov

 

Program:

 Piatok 3.2.2017, Hala Malina Malacky

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
11:00 B HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK) 22:13 Budaörs Handball (HU)
11:50 A Centrum Haná (CZ) 17:17 Slovan Modra (SK)
12:40 B Baník Karviná (CZ) 28:18 HC Zlín (CZ)
13:30 B HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK) 19:19 TJ Sokol Úvaly (CZ)
14:20 A Dukla Praha (CZ) 18:13 Slovan Modra (SK)
15:10 A Centrum Haná (CZ) 20:21 HBC Jičín (CZ)
16:00 A Tatran Prešov (SK) 16:16 Slovan Modra (SK)
17:50 B Baník Karviná (CZ) 22:15 Budaörs Handball (HU)
18:40 B HC Zlín (CZ) 24:15 TJ Sokol Úvaly (CZ)
19:30 A Dukla Praha (CZ) 19:16 HBC Jičín (CZ)

 Sobota 4.2.2017, Hala Malina Malacky

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
8:00 B HC Zlín (CZ) 19:15 Budaörs Handball (HU)
9:20 B Baník Karviná (CZ) 18:15 HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK)
10:10 A Tatran Prešov (SK) 17:16 HBC Jičín (CZ)
11:00 A Dukla Praha (CZ) 15:10 Centrum Haná (CZ)
11:50 B Baník Karviná (CZ) 27:15 TJ Sokol Úvaly (CZ)
12:40 A Centrum Haná (CZ) 14:15 Tatran Prešov (SK)
13:30 B HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK) 14:20 HC Zlín (CZ)
14:20 B TJ Sokol Úvaly (CZ) 20:15 Budaörs Handball (HU)
15:10 A Dukla Praha (CZ) 23:15 Tatran Prešov (SK)
16:00 A HBC Jičín (CZ) 20:14 Slovan Modra (SK)

 Nedeľa 5.2.2017, Hala Malina Malacky

Čas Skupina Tím 1 Výsledok Tím 2
9:00 zápas o 9. miesto A5 - Centrum Haná (CZ) 10:14 B5 - Budaörs Handball (HU)
10:00 zápas o 7. miesto A4 - Slovan Modra (SK) 17:16 B4 - TJ Sokol Úvaly (CZ)
11:00 zápas o 5. miesto A3 - HBC Jičín (CZ) 22:19 B3 - HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK)
12:00 zápas o 3. miesto A2 - Tatran Prešov (SK) 10:14 B2 - HC Zlín (CZ)
13:00 finále A1 - Dukla Praha (CZ) 22:19 B1 - Baník Karviná (CZ)

Skupina A

Prehľad skupiny A

  Dukla Praha (CZ) Tatran Prešov (SK) Centrum Haná (CZ) HBC Jičín (CZ) Slovan Modra (SK) body skóre
Dukla Praha (CZ) Dukla Praha 23:15 15:10 19:16 18:13 8 75:54
Tatran Prešov (SK) 15:23 Tatran Prešov 15:14 17:16 16:16 5 63:69
Centrum Haná (CZ) 10:15 14:15 Centrum Haná 20:21 17:17 1 61:68
HBC Jičín (CZ) 16:19 16:17 21:20 HBC Jičín 20:14 4 73:70
Slovan Modra (SK) 13:18 16:16 17:17 14:20 HO Slovan Modra 2 60:71

Konečná tabuľka skupiny A

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Dukla Praha (CZ) 4 4 0 0 75:54 8
2 Tatran Prešov (SK) 4 2 1 1 63:69 5
3 HBC Jičín (CZ) 4 2 0 2 73:70 4
4 Slovan Modra (SK) 4 0 2 2 60:71 2
5 Centrum Haná (CZ) 4 0 1 3 61:68 1

Skupina B

Prehľad skupiny B

  Baník Karviná (CZ) HC Zlín (CZ) HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK) TJ Sokol Úvaly (CZ) Budaörs Handball (HU) body skóre
Baník Karviná (CZ) HC Baník Karviná 28:18 18:15 27:15 22:15 8 95:63
HC Zlín (CZ) 18:28 HC Zlín 20:14 24:15 19:15 6 81:72
HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK) 15:18 14:20 HC Tatran Stupava Strojár Malacky 19:19 22:13 3 70:70
TJ Sokol Úvaly (CZ) 15:27 15:24 19:19 TJ Sokol Úvaly 20:15 3 69:85
Budaörs Handball (HU) 15:22 15:19 13:22 15:20 Budaörs Handball 0 58:83

Konečná tabuľka skupiny B

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Baník Karviná (CZ) 4 4 0 0 95:63 8
2 HC Zlín (CZ) 4 3 0 1 81:72 6
3 HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK) 4 1 1 2 70:70 3
4 TJ Sokol Úvaly (CZ) 4 1 1 2 69:85 3
5 Budaörs Handball (HU) 4 0 0 4 58:83 0

Konečné poradie:

1. Dukla Praha (CZ)
2. Baník Karviná (CZ)
3. HC Zlín (CZ)
4. Tatran Prešov (SK)
5. HBC Jičín (CZ)
6. HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK)
7. Slovan Modra (SK)
8. TJ Sokol Úvaly (CZ)
9. Budaörs Handball (HU)
10. Centrum Haná (CZ)








Čítať 4147 krát Naposledy zmenené utorok, 30 máj 2017 13:06
Viac z tejto kategórie: Zorno cup 2017 - starší žiaci »