Zorno cup 2017 - informácie

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 30 január 2017 13:09
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

 

Kategórie:

MLADŠÍ ŽIACI (r. narodenia 2004 a mladší)

STARŠÍ ŽIACI (r. narodenia 2002 a mladší)

MLADŠÍ DORASTENCI (r. narodenia 2000 a mladší)

Termín:

3.2.2017 - 5.2.2017

Miesto konania:

Mladší žiaci - Hala ZŠ Stupava, Školská 614, Stupava
Starší žiaci: Hala Park Stupava, Nová 64, Stupava
Mladší dorastenci: Hala Malina, Sasinkova 901, Malacky

Hrací čas:

2 x 15 min. (mladší žiaci)
2 x 20 min (starší žiaci, mladší dorast)

Rozlosovanie a výsledky:

MLADŠÍ ŽIACI (r. narodenia 2004 a mladší)
STARŠÍ ŽIACI (r. narodenia 2002 a mladší)
MLADŠÍ DORASTENCI (r. narodenia 2000 a mladší)

Kritériá pre určenie poradia v skupine:

a. Väčší počet bodov zo vzájomných stretnutí
b. Väčší rozdiel gólov zo vzájomných stretnutí
c. Väčší počet dosiahnutých gólov zo vzájomných stretnutí
d. Väčší rozdiel gólov zo všetkých stretnutí
e. Väčší počet dosiahnutých gólov zo všetkých stretnutí
f. Väčší počet víťazstiev zo všetkých stretnutí
g. žreb

V prípade rovnakého počtu bodov troch a viacerých družstiev sa pre body a.-c. zostavuje minitabuľka vzájomných zápasov.

 

Foto z turnaja nájdete na našej facebookovej stránk ZornoCup alebo facebookovej skupine HC Tatran Stupava and Fans

 

Zoznam prihlásených tímov:

 

 

MLADŠÍ ŽIACI SKUPINA "A"

1. Strojár Malacky (SK)
2. HC Tatran Stupava „B“ (SK)
3. Centrum Haná (CZ)
4. STM Olomouc „B“ (CZ)
5. TJ Sokol Úvaly (CZ)
6. Dukla Praha (CZ)
7. Fivers WAT Margareten Wien (A)
 
 

STARŠÍ ŽIACI SKUPINA "A"

1. Strojár Malacky (SK)
2. Tatran Litovel (CZ)
3. HBC Jičín (CZ)
4. TJ Sokol Úvaly (CZ)
5. Tatran Prešov (SK)
6. Fivers WAT Margareten Wien (A)
   
 
 

MLADŠÍ DORASTENCI SKUPINA "A"

1. Dukla Praha (CZ)
2. Tatran Prešov (SK)
3. Centrum Haná (CZ)
4. HBC Jičín (CZ)
5. Slovan Modra (SK)
   
   
         
 

MLADŠÍ ŽIACI SKUPINA "B"

1. HC Zlín (CZ)
2. HC Tatran Stupava „A“ (SK)
3. STM Olomouc „A“ (CZ)
4. SK Kuřim (CZ)
5. HBC Jičín (CZ)
6. Tatran Prešov (SK)
7. SK Velká Bystřice (CZ)
 
 

STARŠÍ ŽIACI SKUPINA "B"

1. HC Tatran Stupava (SK)
2. SK Kuřim (CZ)
3. Sokol Sokolnice (CZ)
4. Budaörs Handball (HU)
5. Slavoj Trebišov (SK)
6. Dukla Praha (CZ)
   
 
 

MLADŠÍ DORASTENCI SKUPINA "B"

1. Baník Karviná (CZ)
2. HC Zlín (CZ)
3. HC Tatran Stupava / Strojár Malacky (SK)
4. TJ Sokol Úvaly (CZ)
5. Budaörs Handball (HU)
   
   
Čítať 7775 krát Naposledy zmenené piatok, 03 november 2017 12:48