Mladší žiaci Zorno cup 2018

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 17 január 2018 23:16
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu mladších žiakov

Program, results and tables for U12 Group

 

Program:

 Piatok / Friday 2.2.2018, Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 1

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
1 M1 10:00 MB Centrum Haná B (CZ) 3:27 HC Tatran Stupava A (SK) detail zápasu
3 M3 10:40 MB Házená Havličkův Brod (CZ) 10:18 Fivers Wien (AT) detail zápasu
5 M5 11:20 MB Sokol Úvaly (CZ) 9:14 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
7 M7 12:00 MB Handball club Kolín (CZ) 1:20 HC Tatran Stupava A (SK) detail zápasu
9 M9 12:40 MB Centrum Haná B (CZ) 6:22 Házená Havličkův Brod (CZ) detail zápasu
11 M11 13:20 MB Budaörs Handball (HU) 5:21 Fivers Wien (AT) detail zápasu
13 M13 14:00 MB HC Tatran Stupava A (SK) 15:15 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
15 M15 14:40 MB Házená Havličkův Brod (CZ) 12:20 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
17 M17 15:20 MB Handball club Kolín (CZ) 4:25 Fivers Wien (AT) detail zápasu
19 M19 16:00 MB Centrum Haná B (CZ) 7:17 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
21 M21 16:40 MB HBC Continental Jičín (CZ) 16:10 Budaörs Handball (HU) detail zápasu

 Piatok / Friday 2.2.2018, Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 2

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
2 M2 10:00 MA Centrum Haná A (CZ) 13:4 HC Tatran Stupava B (SK) detail zápasu
4 M4 10:40 MB Handball club Kolín (CZ) 2:18 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
6 M6 11:20 MA Strojár Malacky (SK) 17:20 Dukla Praha (CZ) detail zápasu
0 0 12:00 MA 0 0 detail zápasu
10 M10 12:40 MA Centrum Haná A (CZ) 11:11 THA Martin (SK) detail zápasu
12 M12 13:20 MA HC Tatran Stupava B (SK) 17:21 Strojár Malacky (SK) detail zápasu
14 M14 14:00 MA Dukla Praha (CZ) 23:11 HBC Olomouc (CZ) detail zápasu
16 M16 14:40 MA Centrum Haná A (CZ) 15:21 SK Kuřim (CZ) detail zápasu
18 M18 15:20 MA THA Martin (SK) 15:13 HC Tatran Stupava B (SK) detail zápasu
20 M20 16:00 MA Strojár Malacky (SK) 14:23 HBC Olomouc (CZ) detail zápasu
22 M22 16:40 MA Dukla Praha (CZ) 24:15 SK Kuřim (CZ) detail zápasu

 Sobota / Saturday 3.2.2018, Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 1

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
23 M23 8:00 MB HBC Continental Jičín (CZ) 22:16 Fivers Wien (AT) detail zápasu
25 M25 8:40 MB HC Tatran Stupava A (SK) 12:15 Házená Havličkův Brod (CZ) detail zápasu
27 M27 9:20 MB Sokol Úvaly (CZ) 13:9 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
29 M29 10:00 MB Centrum Haná B (CZ) 6:39 Fivers Wien (AT) detail zápasu
31 M31 10:40 MB Handball club Kolín (CZ) 11:16 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
33 M33 11:20 MB HC Tatran Stupava A (SK) 13:7 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
35 M35 12:00 MB Házená Havličkův Brod (CZ) 24:14 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
37 M37 12:40 MB Fivers Wien (AT) 25:10 HC Tatran Stupava A (SK) detail zápasu
39 M39 13:20 MB Házená Havličkův Brod (CZ) 18:13 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
41 M41 14:00 MB Sokol Úvaly (CZ) 12:8 Handball club Kolín (CZ) detail zápasu
43 M43 14:40 MB HC Tatran Stupava A (SK) 10:22 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
45 M45 15:20 MB Centrum Haná B (CZ) 6:24 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
47 M47 16:00 MB Handball club Kolín (CZ) 4:16 Házená Havličkův Brod (CZ) detail zápasu
49 M49 16:40 MB Sokol Úvaly (CZ) 5:24 Fivers Wien (AT) detail zápasu

 Sobota / Saturday 3.2.2018, Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 2

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
24 M24 8:00 MB Centrum Haná B (CZ) 9:14 Handball club Kolín (CZ) detail zápasu
26 M26 8:40 MA HC Tatran Stupava B (SK) 12:22 HBC Olomouc (CZ) detail zápasu
28 M28 9:20 MA Centrum Haná A (CZ) 16:21 Strojár Malacky (SK) detail zápasu
30 M30 10:00 MA SK Kuřim (CZ) 13:18 THA Martin (SK) detail zápasu
32 M32 10:40 MA HC Tatran Stupava B (SK) 9:23 Dukla Praha (CZ) detail zápasu
34 M34 11:20 MA HBC Olomouc (CZ) 25:9 THA Martin (SK) detail zápasu
36 M36 12:00 MA Strojár Malacky (SK) 19:17 SK Kuřim (CZ) detail zápasu
38 M38 12:40 MB Centrum Haná B (CZ) 4:21 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
40 M40 13:20 MA Centrum Haná A (CZ) 10:20 Dukla Praha (CZ) detail zápasu
42 M42 14:00 MA HC Tatran Stupava B (SK) 11:16 SK Kuřim (CZ) detail zápasu
44 M44 14:40 MA Strojár Malacky (SK) 17:11 THA Martin (SK) detail zápasu
46 M46 15:20 MA Centrum Haná A (CZ) 11:19 HBC Olomouc (CZ) detail zápasu
48 M48 16:00 MA Dukla Praha (CZ) 21:11 THA Martin (SK) detail zápasu
8 M8 16:20 MA HBC Olomouc (CZ) 16:15 SK Kuřim (CZ) detail zápasu

 Nedeľa - Sunday 4.2.2018, Hala Park Stupava, Ihrisko / Court 1

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
50 M50 8:00 zápas o 13.-15. miesto A7 - HC Tatran Stupava B (SK) 12:13 B7 - Handball club Kolín (CZ) detail zápasu
51 M51 8:40 zápas o 11. miesto A6 - Centrum Haná A (CZ) 5:10 B6 - Budaörs Handball (HU) detail zápasu
52 M52 9:20 zápas o 9. miesto A5 - SK Kuřim (CZ) 20:14 B5 - Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
53 M53 10:00 zápas o 13.-15. miesto A7 - HC Tatran Stupava B (SK) 12:13 B8 - Centrum Haná B (CZ) detail zápasu
54 M54 10:40 zápas o 7. miesto A4 - THA Martin (SK) 9:10 B4 - HC Tatran Stupava A (SK) detail zápasu
55 M55 11:20 zápas o 5. miesto A3 - Strojár Malacky (SK) 17:20 B3 - Házená Havličkův Brod (CZ) detail zápasu
56 M56 12:00 zápas o 3. miesto A2 - HBC Olomouc (CZ) 12:13 B2 - Fivers Wien (AT) detail zápasu
57 M57 12:40 finále A1 - Dukla Praha (CZ) 19:13 B1 - HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu

Skupina / Group MA

Prehľad skupiny MA / Group results MA

Centrum Haná A (CZ) HC Tatran Stupava B (SK) Strojár Malacky (SK) Dukla Praha (CZ) HBC Olomouc (CZ) SK Kuřim (CZ) THA Martin (SK) body / points score
Centrum Haná A (CZ) 13:4 16:21 10:20 11:19 15:21 11:11 3 76:96
HC Tatran Stupava B (SK) 4:13 17:21 9:23 12:22 11:16 13:15 0 66:110
Strojár Malacky (SK) 21:16 21:17 17:20 14:23 19:17 17:11 8 109:104
Dukla Praha (CZ) 20:10 23:9 20:17 23:11 24:15 21:11 12 131:73
HBC Olomouc (CZ) 19:11 22:12 23:14 11:23 16:15 25:9 10 116:84
SK Kuřim (CZ) 21:15 16:11 17:19 15:24 15:16 13:18 4 97:103
THA Martin (SK) 11:11 15:13 11:17 11:21 9:25 18:13 5 75:100

Konečná tabuľka skupiny MA

Final table of group MA

Poradie / Order Club Zápasy / Matches Víťazstvá / Wins Remízy / Draws Prehry / Loses Score Body
1 Dukla Praha (CZ) 6 6 0 0 131:73 12
2 HBC Olomouc (CZ) 6 5 0 1 116:84 10
3 Strojár Malacky (SK) 6 4 0 2 109:104 8
4 THA Martin (SK) 6 2 1 3 75:100 5
5 SK Kuřim (CZ) 6 2 0 4 97:103 4
6 Centrum Haná A (CZ) 6 1 1 4 76:96 3
7 HC Tatran Stupava B (SK) 6 0 0 6 66:110 0

Skupina / Group MB

Prehľad skupiny MB / Group MB Results

Centrum Haná B (CZ) Handball club Kolín (CZ) HC Tatran Stupava A (SK) Házená Havličkův Brod (CZ) Sokol Úvaly (CZ) Budaörs Handball (HU) HBC Continental Jičín (CZ) Fivers Wien (AT) body - points score
Centrum Haná B (CZ) 9:14 3:27 6:22 7:17 6:24 4:21 6:39 0 41:164
Handball club Kolín (CZ) 14:9 1:20 4:16 8:12 2:18 11:16 4:25 2 44:116
HC Tatran Stupava A (SK) 27:3 20:1 12:15 15:15 13:7 10:22 10:25 7 107:88
Házená Havličkův Brod (CZ) 22:6 16:4 15:12 24:14 18:13 12:20 10:18 10 117:87
Sokol Úvaly (CZ) 17:7 12:8 15:15 14:24 13:9 9:14 5:24 7 85:101
Budaörs Handball (HU) 24:6 18:2 7:13 13:18 9:13 10:16 5:21 4 86:89
HBC Continental Jičín (CZ) 21:4 16:11 22:10 20:12 14:9 16:10 22:16 14 131:72
Fivers Wien (AT) 39:6 25:4 25:10 18:10 24:5 21:5 16:22 12 168:62

Konečná tabuľka skupiny MB

Final table of group MB

Poradie / Order Club Zápasy / Matches Víťazstvá / Wins Remízy / Draws Prehry / Loses Score Body
1 HBC Continental Jičín (CZ) 7 7 0 0 131:72 14
2 Fivers Wien (AT) 7 6 0 1 168:62 12
3 Házená Havličkův Brod (CZ) 7 5 0 2 117:87 10
4 HC Tatran Stupava A (SK) 7 3 1 3 107:88 7
5 Sokol Úvaly (CZ) 7 3 1 3 85:101 7
6 Budaörs Handball (HU) 7 2 0 5 86:89 4
7 Handball club Kolín (CZ) 7 1 0 6 44:116 2
8 Centrum Haná B (CZ) 7 0 0 7 41:164 0

Konečné poradie

Final standings

1 Dukla Praha (CZ)
2 HBC Continental Jičín (CZ)
3 Fivers Wien (AT)
4 HBC Olomouc (CZ)
5 Házená Havličkův Brod (CZ)
6 Strojár Malacky (SK)
7 HC Tatran Stupava A (SK)
8 THA Martin (SK)
9 SK Kuřim (CZ)
10 Sokol Úvaly (CZ)
11 Budaörs Handball (HU)
12 Centrum Haná A (CZ)
13 Handball club Kolín (CZ)
14 Centrum Haná B (CZ)
15 HC Tatran Stupava B (SK)
Čítať 5639 krát Naposledy zmenené nedeľa, 04 február 2018 16:12