1. ročník Erima turnaja veteránov, Praha

 Stupavskí veteráni cestovali na ďalší kvalitne obsadení turnaj do Prahy, kde organizátor Sparta Praha, pripravil prvý ročník ERIMA Turnaja Veteránov.

V prvom zápase celého turnaja nastúpili Stupavčania proti pražskej Slávii a v nervóznom hlavne zo strany Slávie miestami až zákernom zápase, ktorý rozhodcovská dvojica nedokázala pevne udržať v rukách sa súperi rozišli remízou 11:11.

Na druhý zápas proti nám nastúpil doteraz neznámi súper z Jičína, na ktorého sme vytiahli aktívnu vysunutú obranu a v kvalitnom zápase sme zvíťazili o jeden gól 7:6.

Posledný zápas v základnej skupine proti nám nastúpili hráči z Třebone a prípadné víťazstvo by nás posunulo do finále. Po veľmi vyrovnanom zápase a veľkom množstve nepremenených šancí sme v posledných sekundách zachraňovali remízu 9:9, ktorá nám vďaka horšiemu skóre zabezpečila účasť v zápase o tretie miesto.

Pred zápasmi o konečné umiestnenie nastúpili naše Veteránky na exhibičný zápas proti družstvu Sparta Praha C a po vynikajúcom výkone a peknej hádzanej podľahli tomuto stále aktívne hrajúcemu družstvu 22:11.

Muži v poslednom zápase turnaja o celkové tretie miesto nastúpili proti domácej Sparte a po dobrom výkone sa tešili z víťazstva 8:7 a obsadili tak na turnaji celkové tretie miesto bez jedinej prehry.

Zostava Stupavčanov: brankár Lachkovič Miloš, Anonym, Piaček, Lachkovič Andrej, Polák, Kovács, Prokop, Draškovič, Geisse, Jánoš, Bašti.