4. miesto Vetránov na medzinárodnom turnaji v Brne

Stupavský Veteráni sa 9-10. decembra zúčastnili 8. ročníka hráčov nad 35 rokov o pohár JMSH, memoriálu Rudolfa Hrušky v Brne. Na tomto už tradične veľmi kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji sa stupavčania zúčastnili prvý raz a v základnej skupine im žreb pridelil domáce Bohunice a Spartu Praha. Prvý zápas sme zvíťazili predovšetkým vďaka výbornej obrane a výbornému výkonu brankára Miloša Lachkoviča nad Spartou Praha 10:5. V druhom zápase sme tesne podľahli neskoršiemu víťazovi turnaja, družstvu Bohuníc 6:8. Týmto sme obsadili v základnej skupine druhé miesto a postúpili tak do ďalších bojov o medaily.

V sobotu 10. decembra ráno sme nastúpili proti pražskej Slávii a zvíťazili 10:5 a následným víťazstvom proti Majlontu 9:7 sme obsadili nakoniec v semifinálovej skupine druhé miesto a tým si vybojovali šancu bojovať o celkové tretie miesto na turnaji. V tomto zapase sme nastúpili proti Slovinskému Trbovlje a vo vyrovnanom zápase sme nakoniec prehrali najtesnejsím rozdielom 10:11 a obsadili tak nakoniec celkové 4té miesto za Bohunicami, Predvorom a družstvom Trbovlje.

Vteráni opäť predviedli kvalitný výkon založený na perfektnej obrane a brankároch. 

Zostava a góly: brankári Miloš Lachkovič, Roman Jánoš, hráči Ľuboš Gábriš 0, Robo Geisse 0; Ľuboš Bašti 4, Martin Prokop 15, Rasťo Kovács 3; Edo Polák 6, Martin Kanda 4, Rasťo Anonym 5, Dano Pavlíček 1, Braňo Révay 5