Budúci víkend v Stupave vypukne turnaj PLAYMINIHANDBALL

Všetci minihádzanárski tréneri na Slovensku aj za hranicami už vedia, že v Stupave sa koná obľúbený minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2016. Turnaj sa koná od 20.5 do 22.5 2016 v areáli základnej školy v Stupave. Prvé zápasy začínajú v piatok o 9:00 hod.,  ukončenie celého turnaja bude v nedeľu o 14:00 hod.

Na turnaji sa zúčastní 69 družstiev z 22 hádzanárskych klubov zo Slovenska, Čiech a z Rakúska. Na turnaji  sa celkovo odohrá 267 zápasov, bojovať v nich bude 620 hráčov, o ktorých sa bude starať viac ako 50 organizátorov.

„Sme radi, sa nám aj tento rok podarilo zorganizovať obľúbený minihádzanársky turnaj PLAYMINIHANDBALL 2016. Tento rok k nám zavíta viac než 600 malých minihádzanárov, čo je zatiaľ naše doterajšie maximum. Z turnaja sa stáva taký malý hádzanársky šampionát. Prídu k nám aj družstvá z väčšej diaľky ako napríklad Iuventa Michalovce, MHC Bardejov, Medzev a podobne. Nás organizátorov teší, že deti sa podľaslov trénerov na PLAYMINIHANDBALL tešia. Ak dnes deti uspejú na PLAYMINIHANDBALLe, ktorý ma svoju kvalitu, uspejú o rok aj vo svojich žiackych súťažiach. Pre účastníkov sme pripravili darček v podobe turnajového trička, ktoré dostane každý účastník prihlásený a zaregistrovaný do 30.4. 2016 zadarmo. Týmto sa chceme zároveň poďakovať za podporu a spoluprácu mestu Stupava, základnej škole v Stupave a sponzorom“, hovorí jeden z hlavných usporiadateľov Rudolf Draškovič ml..

Viac informácii nájdete na www.playminihandball.com