Dorastenky HC Tatran Stupava sa stretnú aj s nórskym veľkoklubom Larvik Turn!!!

Minulý týždeň prišla pre naše mladšie dorastenky zaujímavá ponuka. Majú možnosť odohrať medzinárodný trojdňový turnaj v maďarskom meste Siófok, ktorý leží pri Balatone. Na turnaj majstrov boli pozvané nasledovné družstvá: Larvik Turn (NOR) – majster Nórska, Iuventa Michalovce (SVK) – majster Slovenska, Érd (HUN) – majster Maďarska, Fehérvár KC-Várpalota (HUN) a domáci Siófok KC (HUN).

Keďže sa majstrovská Iuventa Michalovce nemôže turnaja zúčastniť, nahradí ju bronzový tím z uplynulej sezóny HC Tatran Stupava. Tréner Roman Vigh a stupavské dorastenky túto možnosť využijú a turnaja sa radi zúčastnia.

„Po tohtosezónnych turnajových zápasoch s maďarským KC ETO Györi, čiernohorským majstrom ŽRK Budúcnost Podgorica sa tak dorastenky stretnú s ďalším európskym špičkovým klubom. Preverí ich práve nórsky veľkoklub Larvik Turn , čo bude pre naše dievčatá určite veľký zážitok. Chcem sa poďakovať manažérovi Iuventy Michalovce Jaroslavovi Čurnému, ktorý nás oslovil s ponukou štartovať miesto Iuventy Michalovce na tomto kvalitnom turnaji. Dievčatám a trénerovi mladších dorasteniek tak umožnil zažiť niečo nezabudnuteľné. Okrem dobrých zápasov si dievčatá užijú aj kúpanie v Balatóne :-)“ povedal nám manažér HC Tatran Stupava Rudolf Draškovič ml.

Účastníci turnaja:
Larvik Turn (NOR)
HC Tatran Stupava (SVK)
Érd (HUN)
Fehérvár KC-Várpalota (HUN)
Siófok KC (HUN)

Program:

24. jún (streda):
16:00: Fehérvár KC-Várpalota – Larvik Turn,
17:45: HC Tatran Stupava – Siófok KC,

25. jún (štvrtok):
09:30: Fehérvár KC-Várpalota – HC Tatran Stupava,
11:00: Larvik Turn – Érd,
12:30: Siófok KC – Fehérvár KC-Várpalota,
14:00: HC Tatran Stupava – Érd,

26. jún (piatok):
09:30: Érd – Siófok KC,
11:00: Larvik Turn – HC Tatran Stupava,
12:30: Érd – Fehérvár KC-Várpalota,
14:00: Siófok KC – Larvik Turn,
15:15: Záverečné vyhodnotenie