Hádzanárska sobota v Stupave: Skvelé zápasy, chutný guláš a podpora Kanonieriok

V sobotu 16. marca sa v Stupave odohrá hádzanársky sviatok, ktorý si žiaden fanúšik tohto športu nesmie nechať ujsť. V Športovej školskej hale sa predstavia tri naše mužstvá, ktoré zabojujú o cenné body v svojich súťažiach. Okrem skvelých zápasov sa môžete tešiť aj na chutný guláš z diviny, ktorého kúpou podporíte aj tím Kanonierky, ktorého súčasťou sú aj naše hráčky, v ich ceste na EBT final.

Bohatý hádzanársky program

Hádzanárska sobota odštartuje už o 15.30 h zápasom starších dorasteniek proti Duslo Šaľa. O dve hodiny neskôr sa s rovnakým súperom stretnú aj mladšie dorastenky. Vyvrcholením dňa bude zápas našich žien proti Dunajskej Strede, v ktorom zabojujú o prvenstvo v 1. lige.

Guláš, ktorý pomáha

Počas celého podujatia budete mať možnosť ochutnať výborný guláš z diviny. Kúpou tohto jedla nielen zaženiete hlad, ale aj podporíte náš tím Kanonierky. Ide o ženské družstvo plážových hádzanárok, ktoré sa prebojovalo na EBT final vo francúzskom Lacanau. Finančné prostriedky získané z predaja gulášu pomôžu dievčatám pokryť náklady spojené s účasťou na tomto prestížnom turnaji.

Kanonierky mieria vysoko

Tím Kanonierky patrí medzi špičku v plážovej hádzanej. Dievčatá sa prebojovali na majstrovstvá Európy v portugalskom meste Nazaré, kde dosiahli pozoruhodné výsledky. Teraz ich čaká ďalšia veľká výzva v podobe EBT final, kde sa predstaví len 14 najlepších európskych družstiev. Účasť na tomto turnaji je však finančne náročná, preto sa snažíme našim dievčatám pomôcť.

Príďte povzbudiť naše tímy a vychutnajte si skvelú atmosféru hádzanárskej soboty v Stupave. Okrem napínavých zápasov na vás čaká aj chutný guláš a možnosť podporiť našu ženskú plážovú hádzanú. Tešíme sa na vašu účasť!

Hádzanárska sobota v Stupave: Skvelé zápasy, chutný guláš a podpora Kanonieriok