HC TATRAN STUPAVA predstavuje nového strieborného partnera – spoločnosť INFINICA

HC TATRAN STUPAVA robí dobré meno nielen mestu Stupava, ale aj partnerom, s ktorými spolupracuje. Predstavujeme Vám nového partnera – spoločnosť INFINICA.

„Sme radi, že spoločnosť INFINICA vstúpila do marketingu HC TATRAN STUPAVA a stala sa strieborným partnerom. Spoločnosť bude pomáhať hlavne mládežníckym družstvám a veríme, že inšpirujeme aj ďalších prípadných marketingových partnerov“ vraví Rudolf Draškovič ml., manažér HC TATRAN STUPAVA.

Spoločnosť INFINICA, s. r. o. je na slovenskom trhu od roku 2008. Jej tím profesionálne poskytuje služby v oblasti poistenia majetku, zodpovednosti, ktoré pod seba zahŕňajú množstvo produktov. Našim klientom zabezpečujeme komplexné služby súvisiace s prípravou, uzatváraním a následnou správou poistných zmlúv. Samozrejmosťou je aj vytvorenie poistenia presne podľa potrieb klienta a naša asistencia pri likvidácii škodových udalostí.

Na základe znalostí slovenského poisťovacieho trhu, ako aj porovnania podmienok poistenia v jednotlivých poisťovniach ponúkame klientom riešenia, ktoré zohľadňujú riziká odvetvia v ktorom podniká. Našimi službami sa pokúšame optimalizovať poistnú ochranu klienta a tým prispievame k jeho ďalšiemu úspešnému a bezpečnému rozvoju podnikania. Svedčí o tom množstvo spokojných klientov, ktorým spravujeme ich poistenie.

S rovnakou vážnosťou pristupujeme aj k poisťovaniu malých firiem, živnostníkov a v neposlednom rade aj fyzických osôb či už pri poisťovaní ich súkromného majetku alebo poistenia na cestách do zahraničia.