Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

HC TATRAN STUPAVA sa posilnil o dvoch hráčov z Nemecka

Napísal(a) 
Zverejnené v Predstavujeme
štvrtok, 21 december 2017 18:25
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Po dlhej dobe sedia v stupavskej šatni opäť legionári a počuť v nej nemčinu. Do družstvá prišli 25 ročný Simon Niklas Marchand z HSG Gremmendorf/Angelmodde a 20 ročný Noah Hollaender z TV Schiffdorf.

 

Obidvaja hráči do družstva zapadli. Mohli sme si ich otestovať v zápasoch 1.ligy, v ktorých určite nesklamali. S oboma hráčmi sme sa dohodli na dlhšie obdobie. Naša filozofia a cieľ je postupne družstvo omladzovať o talentovaných dorastencov a vytvoriť im v družstve zdravú konkurenciu, aby napredovali. Preto sme spokojní so zložením družstva a dobrým mixom v ňom. Máme staršiu, strednú a mladú generáciu a to je to najlepšie pre pevný a zdravý základ. Dnes je trend všetko omladzovať, ale aj mladí hráči potrebujú čas a musia sa od niekoho staršieho a skúsenejšieho učiť. Preto sme získali z Slovana Modra na hosťovanie strednú spojku Mareka Šimašeka, ktorý príde mužom vypomôcť, ak bude treba a ďalej sa vedenie snaží dotiahnuť ďalšie posily. Fanúšikovia sa môžu tešiť na druhú polovicu sezóny, v ktorej sme si už vopred zabezpečili miestenku v nadstavbe o postup do Extraligy.  Povedal manažér HC TATRAN STUPAVA Rudolf Draškovič ml.

Čítať 19206 krát Naposledy zmenené pondelok, 29 január 2018 09:47