Dve (tri) percentá pre stupavskú hádzanú

Napísal(a)
Zverejnené v Aktuality
piatok, 21 február 2020 09:12
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vážení priaznivci stupavskej hádzanej,

aj tento rok máte možnosť darovať 2% z daní na rozvoj hádzanej v Stupave. Vás to nestojí nič a stupavskej hádzanej to môže pomôcť. Ako postupovať?

Ak ste zamestnanec:

Ak ste živnostník a podávate daňové priznanie

• Tlačivo vyhlásenia je už súčasťou daňového priznania, vyplňte do neho prosím údaje:
    • Obchodné meno alebo názov: HC Tatran Stupava
    • Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo: Stupava, 900 31, Krajná 16
    • Právna forma: Občianske združenie
    • Identifikačné číslo prijímateľa:31824765

V prípade, že pracujete pre klub ako dobrovoľník, máte možnosť darovať až 3 percentá. Kontaktujte vedenie klubu kvôli potrebnému potvrdeniu.

V mene stupavskej hádzanej ďakujeme.

Čítať 1339 krát Naposledy zmenené pondelok, 24 február 2020 17:25