Dve (tri) percentá pre stupavskú hádzanú

Napísal(a)
Zverejnené v Aktuality
pondelok, 09 apríl 2018 10:35
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Vážení priaznivci stupavskej hádzanej,

aj tento rok máte možnosť darovať 2% z daní na rozvoj hádzanej v Stupave. Vás to nestojí nič a stupavskej hádzanej to môže pomôcť. Ako postupovať?

Ak ste zamestnanec:

• Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  • Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane.
  • Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  • Najneskôr do 30. apríla 2018 pošlite/doručte obidva formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.
  • Tlačiná si môžete stiahnuť tu (na vypĺňanie tlačiva používajte adobe acrobat reader):
  • Vyhlásenie o poukázaní 2 % dane
  • Potvrdenie o zaplatení dane

Ak ste živnostník a podávate daňové priznanie

• Tlačivo vyhlásenia je už súčasťou daňového priznania, vyplňte do neho prosím údaje:
    • Obchodné meno alebo názov: HC Tatran Stupava
    • Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo: Stupava, 900 31, Krajná 16
    • Právna forma: Občianske združenie
    • Identifikačné číslo prijímateľa:31824765

V prípade, že pracujete pre klub ako dobrovoľník, máte možnosť darovať až 3 percentá. Kontaktujte vedenie klubu kvôli potrebnému potvrdeniu.

V mene stupavskej hádzanej ďakujeme.

Čítať 797 krát Naposledy zmenené štvrtok, 12 apríl 2018 11:12