Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH2018 - Program nedeľa 20.5.2018

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 20:17
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Program a výsledky jednotlivých zápasov - nedeľa

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A1 CHA8 - Strojár Malacky C (SK) 4:10 CHB8 - MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) o 29.-30. miesto
8:45 A1 CHA7 - HK Ivanka pri Dunaji (SK) 2:7 CHB7 - Sokol Sokolnice (CZ) o 25.-28. miesto
9:00 A1 CHA6 - Sokol Cífer (SK) 4:8 CHB6 - HC Tatran Stupava B (SK) o 21.-24. miesto
9:15 A1 CHA5 - HKM Šaľa (SK) 5:15 CHB5 - Házená Legata Hustopeče A (CZ) o 17.-20. miesto
9:30 A1 CHA4 - THA Martin B (SK) 8:9 CHB4 - SPORT CLUB Senec (SK) o 13.-16. miesto
9:45 A1 CHA3 - SK Kuřim (CZ) 8:16 CHB3 - HK Kúpele Bojnice (SK) o 9.-12. miesto
10:00 A1 CHA1 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 5:10 CHB1 - RK Vučiči (HR) semifinále
10:15 A1 CHA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 2:6 CHB2 - Strojár Malacky A (SK) o 5.-8. miesto
10:30 A1 CHB7 - Sokol Sokolnice (CZ) 5:3 CHD7 - HC Tatran Stupava D (SK) o 25. miesto
10:45 A1 CHB6 - HC Tatran Stupava B (SK) 10:8 CHD6 - HaO Slovan Modra B (SK) o 21. miesto
11:00 A1 CHB5 - Házená Legata Hustopeče A (CZ) 11:9 CHD5 - HBC Trnava (SK) o 17. miesto
11:15 A1 CHB8 - MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 11:2 CHA8 - Strojár Malacky C (SK) o 29.-30. miesto
11:30 A1 CHB4 - SPORT CLUB Senec (SK) 12:14 CHD4 - INTER ZŠ Bieloruská (SK) o 13. miesto
11:45 A1 CHB3 - HK Kúpele Bojnice (SK) 10:6 CHC3 - HaO Slovan Modra A (SK) o 9. miesto
12:00 A1 CHB2 - Strojár Malacky A (SK) 16:9 CHD2 - Strojár Malacky B (SK) o 5. miesto
12:15 B MB3 - RK Vučiči (HR) 9:8 MA3 - HK Kúpele Bojnice (SK) o 5. miesto
12:30 A1 CHA1 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 5:9 CHC1 - MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) o 3. miesto

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A1 CHC6 - Házená Legata Hustopeče B (CZ) 9:10 CHD6 - HaO Slovan Modra B (SK) o 21.-24. miesto
8:45 A1 CHC7 - HC Tatran Stupava E (SK) 5:13 CHD7 - HC Tatran Stupava D (SK) o 25.-28. miesto
9:00 A1 CHC5 - HC Tatran Stupava C (SK) 2:10 CHD5 - HBC Trnava (SK) o 17.-20. miesto
9:15 A1 CHC4 - ŠKP Bratislava (SK) 7:11 CHD4 - INTER ZŠ Bieloruská (SK) o 13.-16. miesto
9:30 A1 CHC3 - HaO Slovan Modra A (SK) 14:11 CHD3 - TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) o 9.-12. miesto
9:45 A1 CHC2 - Házená Velká Bystřice (CZ) 10:11 CHD2 - Strojár Malacky B (SK) o 5.-8. miesto
10:00 A1 CHC1 - MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 9:12 CHD1 - THA Martin A (SK) semifinále
10:15 A1 CHA7 - HK Ivanka pri Dunaji (SK) 0:12 CHC7 - HC Tatran Stupava E (SK) o 27. miesto
10:30 A1 CHA6 - Sokol Cífer (SK) 3:9 CHC6 - Házená Legata Hustopeče B (CZ) o 23. miesto
10:45 A1 CHA5 - HKM Šaľa (SK) 9:6 CHC5 - HC Tatran Stupava C (SK) o 19. miesto
11:00 A1 CHA4 - THA Martin B (SK) 3:11 CHC4 - ŠKP Bratislava (SK) o 15. miesto
11:15 A1 CHA3 - SK Kuřim (CZ) 0:12 CHD3 - TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) o 11. miesto
11:30 A1 CHA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 12:10 CHC2 - Házená Velká Bystřice (CZ) o 7. miesto
11:45 A2 Z8 - MŠO Štúrovo (SK) 10:8 Z7 - HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) o 7. miesto
12:00 A2 Z9 - HC Tatran Stupava B (SK) 5:3 Z10 - Strojár Malacky (SK) o 9. miesto
12:15 A2 Z5 - HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 7:12 Z6 - Házená Velká Bystřice (CZ) o 5. miesto
12:30 B MB5 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 10:5 MB6 - THA Martin (SK) o 9. miesto
13:00 B MB1 - MŠK Dunajská Streda A (SK) 4:9 MA1 - TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) finále
13:20 A2 Z1 - HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 6:12 Z2 - MŠK Dunajská Streda A (SK) finále
13:40 A1 CHB1 - RK Vučiči (HR) 11:10 CHD1 - THA Martin A (SK) finále

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A2   6:0 Z21 - HC Tatran Stupava E (SK)  
8:45 A2 Z18 - SHK Rohožník (SK) 1:7 Z19 - HC Tatran Stupava D (SK) o 17.-20. miesto
9:00 A2 Z17 - Sokol Cífer A (SK) 10:1 Z20 - Iuventa Michalovce A (SK) o 17.-20. miesto
9:15 A2 Z14 - HC Tatran Stupava C (SK) 13:3 Z15 - HC Tatran Stupava F (SK) o 13.-16. miesto
9:30 A2 Z13 - RK Vučiči (HR) 9:6 Z16 - Iuventa Michalovce B (SK) o 13.-16. miesto
9:45 A2 Z10 - Strojár Malacky (SK) 10:8 Z11 - Sokol Cífer B (SK) o 9.-12. miesto
10:00 A2 Z9 - HC Tatran Stupava B (SK) 11:7 Z12 - ŠKP Bratislava (SK) o 9.-12. miesto
10:15 A2 Z6 - Házená Velká Bystřice (CZ) 6:2 Z7 - HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) o 5.-8. miesto
10:30 A2 Z5 - HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 11:8 Z8 - MŠO Štúrovo (SK) o 5.-8. miesto
10:45 A2 Z2 - MŠK Dunajská Streda A (SK) 15:10 Z3 - MŠK Dunajská Streda B (SK) semifinále
11:00 A2 Z1 - HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 13:11 Z4 - HC Tatran Stupava A (SK) semifinále
11:15 A2 Z20 - Iuventa Michalovce A (SK) 0:7 Z18 - SHK Rohožník (SK) o 19. miesto
11:30 A2 Z17 - Sokol Cífer A (SK) 9:11 Z19 - HC Tatran Stupava D (SK) o 17. miesto
11:45 A2 Z16 - Iuventa Michalovce B (SK) 7:4 Z15 - HC Tatran Stupava F (SK) o 15. miesto
12:00 A2 Z13 - RK Vučiči (HR) 16:9 Z14 - HC Tatran Stupava C (SK) o 13. miesto
12:15 B MA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 7:6 MB2 - Házená Velká Bystřice (CZ) o 3. miesto
12:30 A2 Z4 - HC Tatran Stupava A (SK) 8:15 Z3 - MŠK Dunajská Streda B (SK) o 3. miesto

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 B MA10 - MŠK Dunajská Streda B (SK) 4:10 MB9 - HKM Šaľa (SK) o 17.-20. miesto
8:45 B MA9 - HC Tatran Stupava C (SK) 10:8 MB10 - HC Tatran Stupava B (SK) o 17.-20. miesto
9:00 B MA8 - Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 4:13 MB7 - ŠKP Bratislava (SK) o 13.-16. miesto
9:15 B MA7 - Strojár Malacky B (SK) 3:17 MB8 - Strojár Malacky A (SK) o 13.-16. miesto
9:30 B MA6 - SHK Rohožník (SK) 3:11 MB5 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) o 9.-12. miesto
9:45 B MA5 - SPORT CLUB Senec (SK) 4:8 MB6 - THA Martin (SK) o 9.-12. miesto
10:00 B MA4 - Sokol Sokolnice (CZ) 3:13 MB3 - RK Vučiči (HR) o 5.-8. miesto
10:15 B MA3 - HK Kúpele Bojnice (SK) 14:11 MB4 - SK Kuřim (CZ) o 5.-8. miesto
10:30 B MA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 4:9 MB1 - MŠK Dunajská Streda A (SK) semifinále
10:45 B MA1 - TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 7:5 MB2 - Házená Velká Bystřice (CZ) semifinále
11:00 A2        
11:15 B MA10 - MŠK Dunajská Streda B (SK) 5:13 MB10 - HC Tatran Stupava B (SK) o 19. miesto
11:30 B MA8 - Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 10:9 MA7 - Strojár Malacky B (SK) o 15. miesto
11:45 B MA6 - SHK Rohožník (SK) 6:7 MA5 - SPORT CLUB Senec (SK) o 11. miesto
12:00 B MA4 - Sokol Sokolnice (CZ) 10:11 MB4 - SK Kuřim (CZ) o 7. miesto
12:15 A2 Z12 - ŠKP Bratislava (SK) 8:3 Z11 - Sokol Cífer B (SK) o 11. miesto
12:30 B MB7 - ŠKP Bratislava (SK) 8:7 MB8 - Strojár Malacky A (SK) o 13. miesto
13:00 B MB9 - HKM Šaľa (SK) 14:9 MA9 - HC Tatran Stupava C (SK) o 17. miesto

Hala Park

Nehrá sa

Čítať 2357 krát Naposledy zmenené pondelok, 21 máj 2018 11:23