Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH2018 - Program piatok 18.5.2018

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 14:39
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Program a výsledky jednotlivých zápasov - piatok

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 21:1 Strojár Malacky C (SK) A1 - 2007/2008
9:15 CHA HKM Šaľa (SK) 11:10 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
9:30 CHA Sokol Cífer (SK) 2:13 SK Kuřim (CZ) A1 - 2007/2008
9:45 CHA THA Martin B (SK) 4:16 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 11:6 HC Tatran Stupava E (SK) A1 - 2007/2008
10:30 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 7:7 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) A1 - 2007/2008
10:45 DC HC Tatran Stupava C (SK) 13:12 HC Tatran Stupava D (SK) A2 - 2007/2008
11:00 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 14:7 ŠKP Bratislava (SK) A2 - 2007/2008
11:15 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 28:1 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
11:30 CHA Strojár Malacky C (SK) 4:10 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
11:45 DC MŠK Dunajská Streda B (SK) 12:9 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
12:00 DC HC Tatran Stupava C (SK) 6:5 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
12:15 CHA Sokol Cífer (SK) 0:18 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 CHA SK Kuřim (CZ) 10:6 THA Martin B (SK) A1 - 2007/2008
13:15 CHC ŠKP Bratislava (SK) 17:4 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
13:30 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 1:13 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
13:45 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 16:6 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
14:00 CHA HK Ivanka pri Dunaji (SK) 8:10 Sokol Cífer (SK) A1 - 2007/2008
14:15 DC HC Tatran Stupava D (SK) 6:18 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) A2 - 2007/2008
14:30 DC ŠKP Bratislava (SK) 12:22 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
14:45 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 1:23 Házená Velká Bystřice (CZ) A1 - 2007/2008
15:00 CHC MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 17:1 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008
15:15 CHA SK Kuřim (CZ) 6:17 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
15:30 CHA THA Martin B (SK) 12:5 Strojár Malacky C (SK) A1 - 2007/2008
15:45 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 12:11 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
16:00 CHC HaO Slovan Modra A (SK) 19:1 HC Tatran Stupava E (SK) A1 - 2007/2008
16:15 CHA Sokol Cífer (SK) 5:12 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
16:30 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 8:12 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
16:45 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 11:4 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008
17:00 CHC MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 19:5 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
17:15 CHA Strojár Malacky C (SK) 5:12 SK Kuřim (CZ) A1 - 2007/2008
17:30 CHA THA Martin B (SK) 17:6 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
17:45 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 1:23 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 3:13 Strojár Malacky A (SK) A1 - 2007/2008
9:15 CHB RK Vučiči (HR) 12:5 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
9:30 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 11:5 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) A1 - 2007/2008
9:45 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 11:7 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:21 Strojár Malacky B (SK) A1 - 2007/2008
10:30 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 4:10 THA Martin A (SK) A1 - 2007/2008
10:45 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 8:14 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
11:00 CHB Strojár Malacky A (SK) 1:7 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
11:15 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 7:13 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
11:30 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 3:14 HK Kúpele Bojnice (SK) A1 - 2007/2008
11:45 CHD INTER ZŠ Bieloruská (SK) 15:5 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
12:00 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 4:17 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
12:15 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 1:17 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 CHB SPORT CLUB Senec (SK) 14:4 Sokol Sokolnice (CZ) A1 - 2007/2008
13:15 CHD Strojár Malacky B (SK) 13:9 TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) A1 - 2007/2008
13:30 CHD THA Martin A (SK) 12:3 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
13:45 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 7:12 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
14:00 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 12:14 Strojár Malacky A (SK) A1 - 2007/2008
14:15 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 8:10 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
14:30 CHD HBC Trnava (SK) 9:16 Strojár Malacky B (SK) A1 - 2007/2008
14:45 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 12:8 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
15:00 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 12:17 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
15:15 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 15:8 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
15:30 CHD THA Martin A (SK) 12:3 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
15:45 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 21:10 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008
16:00 DA SHK Rohožník (SK) 12:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
16:15 DC HC Tatran Stupava C (SK) 5:7 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
16:30 DC Sokol Cífer A (SK) 11:7 HC Tatran Stupava D (SK) A2 - 2007/2008
16:45 CHB Strojár Malacky A (SK) 18:6 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) A1 - 2007/2008
17:00 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 4:15 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
17:15 CHD Strojár Malacky B (SK) 11:10 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
17:30 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 2:10 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
17:45 DC ŠKP Bratislava (SK) 11:15 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 DB HC Tatran Stupava B (SK) 19:0 HC Tatran Stupava E (SK) A2 - 2007/2008
9:15 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 10:2 Strojár Malacky (SK) A2 - 2007/2008
9:30 DA HC Tatran Stupava A (SK) 32:2 HC Tatran Stupava F (SK) A2 - 2007/2008
9:45 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 31:0 SHK Rohožník (SK) A2 - 2007/2008
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 DB MŠK Dunajská Streda A (SK) 18:0 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
10:30 DB HC Tatran Stupava B (SK) 9:3 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
10:45 MA Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 3:8 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
11:00 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 3:11 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
11:15 DA MŠO Štúrovo (SK) 11:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
11:30 DA HC Tatran Stupava A (SK) 10:2 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
11:45 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 11:6 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
12:00 MA SHK Rohožník (SK) 10:6 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
12:15 DB HC Tatran Stupava E (SK) 0:28 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) A2 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 DB Strojár Malacky (SK) 1:18 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
13:15 DA HC Tatran Stupava F (SK) 3:32 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) A2 - 2007/2008
13:30 DA SHK Rohožník (SK) 2:19 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008
13:45 MA Sokol Sokolnice (CZ) 8:8 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
14:00 MA SHK Rohožník (SK) 9:5 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
14:15 DB HC Tatran Stupava B (SK) 7:3 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
14:30 DB RK Vučiči (HR) 18:0 HC Tatran Stupava E (SK) A2 - 2007/2008
14:45 DA HC Tatran Stupava A (SK) 19:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
15:00 DA Sokol Cífer B (SK) 11:4 HC Tatran Stupava F (SK) A2 - 2007/2008
15:15 MA Strojár Malacky B (SK) 6:9 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
15:30 MA SHK Rohožník (SK) 3:12 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2009/2010
15:45 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 4:10 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
16:00 DB Strojár Malacky (SK) 7:2 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
16:15 MA HC Tatran Stupava A (SK) 13:2 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
16:30 MA Sokol Sokolnice (CZ) 4:4 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
16:45 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 9:3 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
17:00 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 8:14 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
17:15 MA Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 2:21 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010
17:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 9:9 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
17:45 MA SHK Rohožník (SK) 6:15 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
18:00 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 7:12 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 MA Strojár Malacky B (SK) 7:0 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
9:15 MA SPORT CLUB Senec (SK) 9:0 MŠK Dunajská Streda B (SK) B - 2009/2010
9:30 MB HKM Šaľa (SK) 6:1 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
9:45 MB RK Vučiči (HR) 7:4 Strojár Malacky A (SK) B - 2009/2010
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 MB TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 14:6 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
10:30 MB Strojár Malacky A (SK) 12:5 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010
10:45 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 12:3 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
11:00 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 13:6 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
11:15 MB THA Martin (SK) 4:13 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
11:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 15:0 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
11:45 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 11:1 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
12:00 MB ŠKP Bratislava (SK) 7:10 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
12:15 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 10:4 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 MA HC Tatran Stupava A (SK) 12:2 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
13:15 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 13:2 MŠK Dunajská Streda B (SK) B - 2009/2010
13:30 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 14:3 Strojár Malacky A (SK) B - 2009/2010
13:45 MB SK Kuřim (CZ) 11:10 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
14:00 MB ŠKP Bratislava (SK) 10:6 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
14:15 MB THA Martin (SK) 5:12 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
14:30 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 11:8 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
14:45 MA HC Tatran Stupava A (SK) 19:1 MŠK Dunajská Streda B (SK) B - 2009/2010
15:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 15:11 Strojár Malacky A (SK) B - 2009/2010
15:15 MB HKM Šaľa (SK) 7:11 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
15:30 MB ŠKP Bratislava (SK) 7:8 THA Martin (SK) B - 2009/2010
15:45 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 21:2 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
16:00 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 27:2 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
16:15 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 12:8 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
16:30 MB SK Kuřim (CZ) 4:11 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
16:45 MB THA Martin (SK) 12:6 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010
17:00 MB Strojár Malacky A (SK) 9:4 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
17:15 MB TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 6:10 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
17:30 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 4:5 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
17:45 MB ŠKP Bratislava (SK) 5:8 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
18:00 MB THA Martin (SK) 6:11 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
Čítať 1807 krát Naposledy zmenené sobota, 19 máj 2018 08:45