PMH2018 - Program sobota 19.5.2018

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 18:30
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Program a výsledky jednotlivých zápasov - sobota

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHA Strojár Malacky C (SK) 2:16 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
9:15 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 22:2 Sokol Cífer (SK) A1 - 2007/2008
9:30 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 3:17 Házená Velká Bystřice (CZ) A1 - 2007/2008
9:45 CHC Házená Legata Hustopeče B (CZ) 4:22 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
10:00 DC HC Tatran Stupava D (SK) 5:13 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
10:15 DC HC Tatran Stupava C (SK) 8:12 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) A2 - 2007/2008
10:30 CHA SK Kuřim (CZ) 14:3 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
10:45 CHA THA Martin B (SK) 12:12 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
11:00 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 0:22 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) A1 - 2007/2008
11:15 CHC ŠKP Bratislava (SK) 11:14 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
11:30 DC MŠK Dunajská Streda B (SK) 18:6 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
11:45 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 7:7 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
12:00 CHA Strojár Malacky C (SK) 4:6 Sokol Cífer (SK) A1 - 2007/2008
12:15 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 14:8 SK Kuřim (CZ) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 DC Házená Velká Bystřice (CZ) 15:8 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
13:15 DC HC Tatran Stupava D (SK) 6:5 ŠKP Bratislava (SK) A2 - 2007/2008
13:30 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 16:3 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
13:45 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 4:19 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) A1 - 2007/2008
14:00 CHA TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 17:3 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
14:15 CHA Sokol Cífer (SK) 4:12 THA Martin B (SK) A1 - 2007/2008
14:30 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 7:9 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
14:45 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 13:4 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
15:00 CHA SK Kuřim (CZ) 13:9 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
15:15 CHA Strojár Malacky C (SK) 2:7 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
15:30 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 7:14 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008
15:45 CHC MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 11:10 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
16:00 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 16:6 THA Martin B (SK) A1 - 2007/2008
16:15 CHA HKM Šaľa (SK) 11:13 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
16:30 DC ŠKP Bratislava (SK) 12:8 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHB Strojár Malacky A (SK) 14:4 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
9:15 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 10:8 Sokol Sokolnice (CZ) A1 - 2007/2008
9:30 DA HC Tatran Stupava F (SK) 4:18 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008
9:45 DA HC Tatran Stupava A (SK) 9:21 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) A2 - 2007/2008
10:00 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:14 TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) A1 - 2007/2008
10:15 CHD HaO Slovan Modra B (SK) 2:13 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
10:30 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 8:8 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
10:45 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 4:9 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
11:00 CHD Strojár Malacky B (SK) 6:10 THA Martin A (SK) A1 - 2007/2008
11:15 CHD INTER ZŠ Bieloruská (SK) 11:5 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
11:30 CHB Strojár Malacky A (SK) 14:4 Sokol Sokolnice (CZ) A1 - 2007/2008
11:45 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 11:9 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) A1 - 2007/2008
12:00 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 15:4 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
12:15 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:16 THA Martin A (SK) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 CHB Házená Legata Hustopeče A (CZ) 6:7 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
13:15 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 4:13 HK Kúpele Bojnice (SK) A1 - 2007/2008
13:30 CHD Strojár Malacky B (SK) 13:4 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
13:45 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 9:8 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
14:00 DC HC Tatran Stupava C (SK) 4:15 ŠKP Bratislava (SK) A2 - 2007/2008
14:15 DC HC Tatran Stupava D (SK) 5:15 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
14:30 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 5:10 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
14:45 CHB Strojár Malacky A (SK) 9:7 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
15:00 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:14 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
15:15 CHD THA Martin A (SK) 14:10 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
15:30 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 7:4 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
15:45 DC HC Tatran Stupava C (SK) 5:23 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
16:00 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 2:11 HK Kúpele Bojnice (SK) A1 - 2007/2008
16:15 CHB RK Vučiči (HR) 11:5 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
16:30 DA SHK Rohožník (SK) 4:6 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 MA HC Tatran Stupava A (SK) 6:14 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010
9:15 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 3:12 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
9:30 DB HC Tatran Stupava E (SK) 0:31 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
9:45 DB HC Tatran Stupava B (SK) 9:11 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) A2 - 2007/2008
10:00 MA Strojár Malacky B (SK) 7:7 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
10:15 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 6:12 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
10:30 DB Iuventa Michalovce B (SK) 4:8 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
10:45 DB HC Tatran Stupava E (SK) 1:11 Strojár Malacky (SK) A2 - 2007/2008
11:00 DA Iuventa Michalovce A (SK) 0:9 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
11:15 DA HC Tatran Stupava F (SK) 7:4 SHK Rohožník (SK) A2 - 2007/2008
11:30 MA Strojár Malacky B (SK) 2:15 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010
11:45 MA SPORT CLUB Senec (SK) 12:4 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
12:00 DB MŠK Dunajská Streda A (SK) 21:0 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
12:15 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 5:4 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 DA MŠO Štúrovo (SK) 15:6 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
13:15 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 25:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
13:30 DB HC Tatran Stupava B (SK) 9:7 Strojár Malacky (SK) A2 - 2007/2008
13:45 DB HC Tatran Stupava E (SK) 0:11 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
14:00 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 15:5 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
14:15 MA HC Tatran Stupava A (SK) 7:5 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2009/2010
14:30 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 16:4 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
14:45 DB HC Tatran Stupava B (SK) 3:18 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
15:00 DA HC Tatran Stupava A (SK) 27:1 SHK Rohožník (SK) A2 - 2007/2008
15:15 DA HC Tatran Stupava F (SK) 6:2 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
15:30 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 13:3 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
15:45 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 19:3 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
16:00 MA SPORT CLUB Senec (SK) 9:2 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
16:15 DB Strojár Malacky (SK) 9:6 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
16:30 DA HC Tatran Stupava A (SK) 12:2 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 8:7 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
9:15 MB Strojár Malacky A (SK) 3:11 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
9:30 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 7:7 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
9:45 MA HC Tatran Stupava C (SK) 7:13 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
10:00 MB THA Martin (SK) 6:7 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
10:15 MB HC Tatran Stupava B (SK) 1:16 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
10:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 13:3 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
10:45 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 10:2 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
11:00 MB HKM Šaľa (SK) 6:16 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
11:15 MB Strojár Malacky A (SK) 9:13 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
11:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 10:3 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
11:45 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 0:10 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2009/2010
12:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 12:4 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
12:15 MB THA Martin (SK) 7:6 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 MA Strojár Malacky B (SK) 3:3 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
13:15 MA Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 14:7 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
13:30 MB HKM Šaľa (SK) 0:10 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
13:45 MB RK Vučiči (HR) 11:5 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
14:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 10:5 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
14:15 MB Strojár Malacky A (SK) 12:12 THA Martin (SK) B - 2009/2010
14:30 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 7:4 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
14:45 MA HC Tatran Stupava C (SK) 8:9 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
15:00 MB HKM Šaľa (SK) 4:8 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
15:15 MB TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 15:4 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
15:30 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 10:4 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
15:45 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 8:5 THA Martin (SK) B - 2009/2010
16:00 MB Strojár Malacky A (SK) 0:12 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
16:15 MB HC Tatran Stupava B (SK) 5:11 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
16:30 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 15:5 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
16:45 MB RK Vučiči (HR) 11:3 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010

Hala Park

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
8:40 2B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
8:50 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:00 2B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:10 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:20 2B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:30 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:40 2B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:50 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:00 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:10 2B HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:20 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:30 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:50 Vyhodnotenie
11:30 1A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:40 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:50 1A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:00 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:10 1A SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:20 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:30 1A SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:40 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:50 1A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:00 1A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:15 Vyhodnotenie

Hala Park

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30
8:40 2A HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
8:50 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:00 2A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:10 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:20 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:30 2A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:40 2A MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:50 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:00 2A MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:10 2B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:20 2A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:30 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:50 Vyhodnotenie
11:30 1B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:40 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:50 1B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:00 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:10 1B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:20 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:30 1B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:40 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:50 1B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:00 1B HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:15 Vyhodnotenie
Čítať 1316 krát Naposledy zmenené sobota, 19 máj 2018 19:51