Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Playminihandball 2018 - rozdelenie tímov do skupín

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 19 marec 2018 15:05
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Rozdelenie tímov do skupín

Kategória A1 - Chlapci 2007/2008

Skupina CHA

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava A (SK)
2. Strojár Malacky C (SK)
3. Sokol Cífer (SK)
4. SK Kuřim (CZ)
5. THA Martin B (SK)
6. TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)
7. HKM Šaľa (SK)
8. HK Ivanka pri Dunaji (SK)

Skupina CHB

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava B (SK)
2. Strojár Malacky A (SK)
3. Sokol Sokolnice (CZ)
4. MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK)
5. HK Kúpele Bojnice (SK)
6. Házená Legata Hustopeče A (CZ)
7. RK Vučiči (HR)
8. SPORT CLUB Senec (SK)

Skupina CHC

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava C (SK)
2. HC Tatran Stupava E (SK)
3. Házená Velká Bystřice (CZ)
4. MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK)
5. ŠKP Bratislava (SK)
6. Házená Legata Hustopeče B (CZ)
7. HaO Slovan Modra A (SK)

Skupina CHD

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava D (SK)
2. Strojár Malacky B (SK)
3. TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ)
4. THA Martin A (SK)
5. INTER ZŠ Bieloruská (SK)
6. HaO Slovan Modra B (SK)
7. HBC Trnava (SK)

Kategória A2 - Dievčatá 2007/2008

Skupina DA

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava A (SK)
2. HC Tatran Stupava F (SK)
3. HK Slovan Duslo Šaľa B (SK)
4. SHK Rohožník (SK)
5. MŠO Štúrovo (SK)
6. Iuventa Michalovce A (SK)
7. Sokol Cífer B (SK)

Skupina DB

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava B (SK)
2. HC Tatran Stupava E (SK)
3. HK Slovan Duslo Šaľa C (SK)
4. Strojár Malacky (SK)
5. MŠK Dunajská Streda A (SK)
6. Iuventa Michalovce B (SK)
7. RK Vučiči (HR)

Skupina DC

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava C (SK)
2. HC Tatran Stupava D (SK)
3. HK Slovan Duslo Šaľa A (SK)
4. ŠKP Bratislava (SK)
5. MŠK Dunajská Streda B (SK)
6. Házená Velká Bystřice (CZ)
7. Sokol Cífer A (SK)

Kategória B - Chlapci a dievčatá 2009/2010

Skupina MA

Č. Tím
1. HC Tatran Stupava A (SK)
2. TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ)
3. MŠK Dunajská Streda B (SK)
4. SHK Rohožník (SK)
5. HK Kúpele Bojnice (SK)
6. Sokol Sokolnice (CZ)
7. HC Tatran Stupava C (SK)
8. SPORT CLUB Senec (SK)
9. Strojár Malacky B (SK)
10. Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ)

Skupina MB

Č. Tím
1. Házená Velká Bystřice (CZ)
2. MŠK Dunajská Streda A (SK)
3. Strojár Malacky A (SK)
4. ŠKP Bratislava (SK)
5. THA Martin (SK)
6. SK Kuřim (CZ)
7. HC Tatran Stupava B (SK)
8. RK Vučiči (HR)
9. HKM Šaľa (SK)
10. TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)

Kategória 2. ročník ZŠ

Skupina 2A

Č. Tím
1. ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ
2. HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ
3. HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ
4. MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ
5. HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ
6. RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ

Skupina 2B

Č. Tím
1. INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ
2. HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ
3. HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ
4. HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ
5. HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ

Kategória 1. ročník ZŠ

Skupina 1A

Č. Tím
1. ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ
2. SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ
3. HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ
4. HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ
5. MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ

Skupina 1B

Č. Tím
1. INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ
2. HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ
3. HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ
4. HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ
5. MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ
Čítať 1563 krát Naposledy zmenené štvrtok, 17 máj 2018 01:16