Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH2018 - Výsledky chlapci - kategória A1 2007/2008

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 15:28
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Skupina CHA

Prehľad skupiny CHA

  HC Tatran Stupava A (SK) Strojár Malacky C (SK) Sokol Cífer (SK) SK Kuřim (CZ) THA Martin B (SK) TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) HKM Šaľa (SK) HK Ivanka pri Dunaji (SK)
HC Tatran Stupava A (SK)   21:1 22:2 14:8 16:6 8:12 16:6 28:1
Strojár Malacky C (SK) 1:21   4:6 5:12 5:12 2:16 4:10 2:7
Sokol Cífer (SK) 2:22 6:4   2:13 4:12 0:18 5:12 10:8
SK Kuřim (CZ) 8:14 12:5 13:2   10:6 6:17 13:9 14:3
THA Martin B (SK) 6:16 12:5 12:4 6:10   4:16 12:12 17:6
TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 12:8 16:2 18:0 17:6 16:4   13:11 17:3
HKM Šaľa (SK) 6:16 10:4 12:5 9:13 12:12 11:13   11:10
HK Ivanka pri Dunaji (SK) 1:28 7:2 8:10 3:14 6:17 3:17 10:11  

Konečná tabuľka skupiny CHA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 7 7 0 0 109:34 14
2 HC Tatran Stupava A (SK) 7 6 0 1 125:36 12
3 SK Kuřim (CZ) 7 5 0 2 76:56 10
4 THA Martin B (SK) 7 3 1 3 69:69 7
5 HKM Šaľa (SK) 7 3 1 3 71:73 7
6 Sokol Cífer (SK) 7 2 0 5 29:89 4
7 HK Ivanka pri Dunaji (SK) 7 1 0 6 38:99 2
8 Strojár Malacky C (SK) 7 0 0 7 23:84 0

Skupina CHB

Prehľad skupiny CHB

  HC Tatran Stupava B (SK) Strojár Malacky A (SK) Sokol Sokolnice (CZ) MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) HK Kúpele Bojnice (SK) Házená Legata Hustopeče A (CZ) RK Vučiči (HR) SPORT CLUB Senec (SK)
HC Tatran Stupava B (SK)   3:13 10:8 11:9 2:11 12:17 1:17 8:14
Strojár Malacky A (SK) 13:3   14:4 18:6 14:12 14:4 1:7 9:7
Sokol Sokolnice (CZ) 8:10 4:14   11:5 4:13 7:13 4:15 4:14
MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 9:11 6:18 5:11   3:14 7:12 5:10 8:8
HK Kúpele Bojnice (SK) 11:2 12:14 13:4 14:3   11:7 4:9 12:8
Házená Legata Hustopeče A (CZ) 17:12 4:14 13:7 12:7 7:11   5:11 6:7
RK Vučiči (HR) 17:1 7:1 15:4 10:5 9:4 11:5   12:5
SPORT CLUB Senec (SK) 14:8 7:9 14:4 8:8 8:12 7:6 5:12  

Konečná tabuľka skupiny CHB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 RK Vučiči (HR) 7 7 0 0 81:25 14
2 Strojár Malacky A (SK) 7 6 0 1 83:43 12
3 HK Kúpele Bojnice (SK) 7 5 0 2 77:47 10
4 SPORT CLUB Senec (SK) 7 3 1 3 63:59 7
5 Házená Legata Hustopeče A (CZ) 7 3 0 4 64:69 6
6 HC Tatran Stupava B (SK) 7 2 0 5 47:89 4
7 Sokol Sokolnice (CZ) 7 1 0 6 42:84 2
8 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 7 0 1 6 43:84 1

Skupina CHC

Prehľad skupiny CHC

  HC Tatran Stupava C (SK) HC Tatran Stupava E (SK) Házená Velká Bystřice (CZ) MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) ŠKP Bratislava (SK) Házená Legata Hustopeče B (CZ) HaO Slovan Modra A (SK)
HC Tatran Stupava C (SK)   11:6 3:17 4:19 7:14 12:11 1:13
HC Tatran Stupava E (SK) 6:11   1:23 0:22 1:23 7:9 1:19
Házená Velká Bystřice (CZ) 17:3 23:1   7:7 11:4 16:3 13:4
MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 19:4 22:0 7:7   17:1 19:5 11:10
ŠKP Bratislava (SK) 14:7 23:1 4:11 1:17   17:4 11:14
Házená Legata Hustopeče B (CZ) 11:12 9:7 3:16 5:19 4:17   4:22
HaO Slovan Modra A (SK) 13:1 19:1 4:13 10:11 14:11 22:4  

Konečná tabuľka skupiny CHC

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 6 5 1 0 95:27 11
2 Házená Velká Bystřice (CZ) 6 5 1 0 87:22 11
3 HaO Slovan Modra A (SK) 6 4 0 2 82:41 8
4 ŠKP Bratislava (SK) 6 3 0 3 70:54 6
5 HC Tatran Stupava C (SK) 6 2 0 4 38:80 4
6 Házená Legata Hustopeče B (CZ) 6 1 0 5 36:93 2
7 HC Tatran Stupava E (SK) 6 0 0 6 16:107 0

Skupina CHD

Prehľad skupiny CHD

  HC Tatran Stupava D (SK) Strojár Malacky B (SK) TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) THA Martin A (SK) INTER ZŠ Bieloruská (SK) HaO Slovan Modra B (SK) HBC Trnava (SK)
HC Tatran Stupava D (SK)   2:21 2:14 2:16 2:14 8:10 4:17
Strojár Malacky B (SK) 21:2   13:9 6:10 11:10 13:4 16:9
TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 14:2 9:13   4:10 15:8 15:4 9:8
THA Martin A (SK) 16:2 10:6 10:4   12:3 12:3 14:10
INTER ZŠ Bieloruská (SK) 14:2 10:11 8:15 3:12   15:5 11:5
HaO Slovan Modra B (SK) 10:8 4:13 4:15 3:12 5:15   2:13
HBC Trnava (SK) 17:4 9:16 8:9 10:14 5:11 13:2  

Konečná tabuľka skupiny CHD

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 THA Martin A (SK) 6 6 0 0 74:28 12
2 Strojár Malacky B (SK) 6 5 0 1 80:44 10
3 TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 6 4 0 2 66:45 8
4 INTER ZŠ Bieloruská (SK) 6 3 0 3 61:50 6
5 HBC Trnava (SK) 6 2 0 4 62:56 4
6 HaO Slovan Modra B (SK) 6 1 0 5 28:76 2
7 HC Tatran Stupava D (SK) 6 0 0 6 20:92 0

Konečné výsledky turnaja playminihandball 2017

 

Kategoria A1 - chlapci nar. 2007-2008

Poradie tímov

1. RK Vučiči (HR)
2. THA Martin "A" (SK)
3. MŠK Kysucké Nové Mesto "A" (SK)
4. TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)
5. Strojár Malacky "A" (SK)
6. Strojár Malacky "B" (SK)
7. HC Tatran Stupava "A" (SK)
8. Házená Velká Bystřice (CZ)
9. HK Kúpele Bojnice (SK)
10. HaO Slovan Modra "A" (SK)
11. TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ)
12. SK Kuřim (CZ)
13. INTER ZŠ Bieloruská (SK)
14. SPORT CLUB Senec (SK)
15. ŠKP Bratislava (SK)
16. THA Martin "B" (SK)
17. Házená Legata Hustopeče "A" (CZ)
18. HBC Trnava (SK)
19. HKM Šaľa (SK)
20. HC Tatran Stupava "C" (SK)
21. HC Tatran Stupava "B" (SK)
22. HaO Slovan Modra "B" (SK)
23. Házená Legata Hustopeče "B" (CZ)
24. Sokol Cífer (SK)
25. Sokol Sokolnice (CZ)
26. HC Tatran Stupava "D" (SK)
27. HC Tatran Stupava "E" (SK)
28. HK Ivanka pri Dunaji (SK)
29. MŠK Kysucké Nové Mesto "B" (SK)
30. Strojár Malacky "C" (SK)

 

Čítať 2161 krát Naposledy zmenené pondelok, 21 máj 2018 11:25