Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH 2022 - Program a výsledky nedeľa

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 18 máj 2022 23:53
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

NEDEĽA - IHRISKO č. 1

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 8:30 VOĽNO        
2 8:45 HC Tatran Stupava B (SK) 5:17 Strojár Malacky (SK) B - 2011/2012 B
3 9:00 HC Tatran Stupava A (SK) 10:13 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2011/2012 A
4 9:15 HC Tatran Stupava C (SK) 4:17 HKM Šaľa (SK) B - 2011/2012 A
5 9:30 HBC Trnava (SK) 9:11 Házená Legata Hustopeče (CZ) B - 2011/2012 A
6 9:45 HK Kúpele Bojnice (SK) 12:16 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2011/2012 A
7 10:00 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 11:8 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
8 10:15 HC Tatran Stupava A (SK) 5:16 HKM Šaľa (SK) B - 2011/2012 A
9 10:30 HBC Trnava (SK) 4:15 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2011/2012 A
10 10:45 HC Tatran Stupava C (SK) 4:11 Házená Legata Hustopeče (CZ) B - 2011/2012 A
11 11:00 ŠK Hádzaná Detva (SK) 4:13 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2011/2012 A
12 11:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 12:10 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2011/2012 A
13 11:30 HKM Šaľa (SK) 16:5 Házená Legata Hustopeče (CZ) B - 2011/2012 A
14 11:45 HC Tatran Stupava A (SK) 6:16 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2011/2012 A
15 12:00 HBC Trnava (SK) 8:7 ŠK Hádzaná Detva (SK) B - 2011/2012 A
16 12:15 HK Kúpele Bojnice (SK) 22:5 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2011/2012 A
    PRESTÁVKA        
18 12:45 HBC Trnava (SK) 10:9 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 13-14
19 13:00 ŠK Hádzaná Detva (SK) 2:14 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 11-12
20 13:15 HC Tatran Stupava A (SK) 9:20 Sport Club Rudar (SK) B - 2011/2012 9-10
21 13:30 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 11:12 Strojár Malacky (SK) B - 2011/2012 7-8
22 13:45 HKM Šaľa (SK) 14:13 HSK Legends Šaľa (SK) B - 2011/2012 5-6
23 14:00 HK Kúpele Bojnice (SK) 12:16 MHK Piešťany (SK) B - 2011/2012 3-4
24 14:15 Sokol Sokolnice (CZ) 13:5 TJ Sokol Cífer (SK) B - 2011/2012 1-2
  14:40 VYHODNOTENIE        

NEDEĽA - IHRISKO č. 2

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 8:30 VOĽNO        
2 8:45 Sport Club Rudar (SK) 15:15 HSK Legends Šaľa (SK) B - 2011/2012 B
3 9:00 TJ Sokol Cífer (SK) 17:7 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 B
4 9:15 MHK Piešťany (SK) 21:9 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 B
5 9:30 Strojár Malacky (SK) 17:8 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
6 9:45 HC Tatran Stupava B (SK) 8:14 HSK Legends Šaľa (SK) B - 2011/2012 B
7 10:00 TJ Sokol Cífer (SK) 16:10 MHK Piešťany (SK) B - 2011/2012 B
8 10:15 Sport Club Rudar (SK) 14:9 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 B
9 10:30 MHáK Martin (SK) 8:6 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 B
10 10:45 MHK Piešťany (SK) 12:12 Strojár Malacky (SK) B - 2011/2012 B
11 11:00 HSK Legends Šaľa (SK) 20:8 SK Kuřim (CZ) B - 2011/2012 B
12 11:15 HC Tatran Stupava B (SK) 8:10 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 B
13 11:30 TJ Sokol Cífer (SK) 14:2 MHáK Martin (SK) B - 2011/2012 B
14 11:45 MHK Piešťany (SK) 19:12 Sport Club Rudar (SK) B - 2011/2012 B
15 12:00 HK Slávia Partizánské (SK) 13:9 HK Hodonín žltý (CZ) G - 2011/2012 C
16 12:15 HK Hodonín modrý (CZ) 1:12 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 D
    PRESTÁVKA        
18 12:45 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 6:18 Strojár Malacky (SK) G - 2011/2012 13-14
19 13:00 HC Tatran Stupava A (SK) 9:14 HC DAC Dunajská Streda C (SK) G - 2011/2012 11-12
20 13:15 ŠKP Topoľčany B (SK) 9:5 HC Tatran Stupava B (SK) G - 2011/2012 9-10
21 13:30 HK Hodonín žltý (CZ) 11:8 HK Hodonín modrý (CZ) G - 2011/2012 7-8
22 13:45 THA Martin (SK) 1:6 ŠKP Topoľčany A (SK) G - 2011/2012 5-6
23 14:00 HK Slávia Partizánské (SK) 13:5 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G - 2011/2012 3-4
24 14:15 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 7:5 MHáK Martin (SK) G - 2011/2012 1-2
  14:40 VYHODNOTENIE        

NEDEĽA - IHRISKO č. 3

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 8:30 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 13:6 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 D
2 8:45 HC DAC Dunajská Streda C (SK) 7:9 HK Hodonín modrý (CZ) G - 2011/2012 D
3 9:00 HC Tatran Stupava C (SK) 7:9 ŠKP Topoľčany B (SK) G - 2011/2012 C
4 9:15 HC Tatran Stupava A (SK) 1:22 HC DAC Dunajská Streda B (SK) G - 2011/2012 C
5 9:30 Strojár Malacky (SK) 9:14 ŠKP Topoľčany A (SK) G - 2011/2012 D
6 9:45 HC Tatran Stupava B (SK) 10:14 HC DAC Dunajská Streda A (SK) G - 2011/2012 D
7 10:00 HK Hodonín žltý (CZ) 13:3 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) G - 2011/2012 C
8 10:15 ŠKP Topoľčany B (SK) 2:7 THA Martin (SK) G - 2011/2012 C
9 10:30 MHáK Martin (SK) 19:3 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 D
10 10:45 ŠKP Topoľčany A (SK) 13:7 HC DAC Dunajská Streda C (SK) G - 2011/2012 D
11 11:00 HC DAC Dunajská Streda B (SK) 14:4 HK Slávia Partizánské (SK) G - 2011/2012 C
12 11:15 HC Tatran Stupava C (SK) 5:5 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) G - 2011/2012 C
13 11:30 HC DAC Dunajská Streda A (SK) 12:7 HK Hodonín modrý (CZ) G - 2011/2012 D
14 11:45 Strojár Malacky (SK) 17:5 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 D
15 12:00 HC Tatran Stupava A (SK) 8.15 THA Martin (SK) G - 2011/2012 C
16 12:15 HC Tatran Stupava B (SK) 11:11 HC DAC Dunajská Streda C (SK) G - 2011/2012 D
    PRESTÁVKA        
18 12:45 HC Tatran Stupava C (SK) 11:8 SK Kuřim (CZ) G - 2011/2012 15-16
19 13:00 HK Kúpele Bojnice (SK) 8:19 ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) mB - 2013/2014 1-4
20 13:15 TJ Sokol Velké Meziříčí 9:16 HSK Legends Šaľa mB - 2013/2014 1-4
21 13:30 Házená Legata Hustopeče (CZ) 10:8 TJ Sokol Nové Bránice (CZ) B - 2011/2012 15-16
22 13:45 HC Tatran Stupava C (SK) 12:16 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2011/2012 17-18
23 14:00 Porazený *A1 - *B2 - chlapci HK Kúpele Bojnice (SK) 12:14 Porazený *A2 - *B1 - chlapci TJ Sokol Velké Meziříčí mB - 2013/2014 3-4
24 14:15 Víťaz *A1 - *B2 - chlapci ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK) 13:8 Víťaz *A2 - *B1 - chlapci HSK Legends Šaľa mB - 2013/2014 1-2 
  14:40 VYHODNOTENIE        

NEDEĽA - IHRISKO č. 4

č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
1 8:30 VOĽNO        
2 8:45 HC Tatran Stupava (SK) 2:4 Strojár Malacky (SK) mB - 2013/2014 mA
3 9:00 SK Kuřim (CZ) 5:11 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) mB - 2013/2014 mA
4 9:15 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) 5:6 Strojár Malacky (SK) mB - 2013/2014 mA
5 9:30 HC Tatran Stupava (SK) 4:7 SK Kuřim (CZ) mB - 2013/2014 mA
6 9:45 HK Kúpele Bojnice (SK) 11:10 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) mB - 2013/2014 mA
7 10:00 HK Slávia Partizánské (SK) 4:3 HC Tatran Stupava (SK) mG - 2013/2014 mG
8 10:15 SK Kuřim (CZ) 8:5 Sport Club Rudar (SK) mG - 2013/2014 mG
9 10:30 Strojár Malacky (SK) 1:15 ŠKP Topoľčany (SK) mG - 2013/2014 mG
10 10:45 ŠKH Rohožník (SK) 4:4 HK Slávia Partizánské (SK) mG - 2013/2014 mG
11 11:00 ŠK Hádzaná Detva (SK) 12:2 HC Tatran Stupava (SK) mG - 2013/2014 mG
12 11:15 ŠKP Topoľčany (SK) 10:4 SK Kuřim (CZ) mG - 2013/2014 mG
13 11:30 HK Slávia Partizánské (SK) 3:3 Sport Club Rudar (SK) mG - 2013/2014 mG
14 11:45 Strojár Malacky (SK) 3:4 HC Tatran Stupava (SK) mG - 2013/2014 mG
15 12:00 ŠKH Rohožník (SK) 11:12 SK Kuřim (CZ) mG - 2013/2014 mG
16 12:15 Sport Club Rudar (SK) 3:10 ŠK Hádzaná Detva (SK) mG - 2013/2014 mG
    PRESTÁVKA        
18 12:45 HC Tatran Stupava 9:2 Házená Legata Hustopeče (CZ) mB - 2013/2014 9-11
19 13:00 Strojár Malacky (SK) 7:3 Sport Club Rudar (SK) mB - 2013/2014 5-8
20 13:15 SK Kuřim (CZ) 5:15 Sokol Sokolnice (CZ) mB - 2013/2014 5-8
21 13:30 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) 4:3 HC Tatran Stupava mB - 2013/2014 9-11
22 13:45 Sport Club Rudar (SK) 11:9 SK Kuřim (CZ) mB - 2013/2014 7-8
23 14:00 Strojár Malacky (SK) 5:14 Sokol Sokolnice (CZ) mB - 2013/2014 7-8
24 14:15 ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK) 3:5 Házená Legata Hustopeče (CZ) mB - 2013/2014 9-11
  14:40 VYHODNOTENIE        
Čítať 1346 krát Naposledy zmenené streda, 25 máj 2022 17:26