Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

PMH 2022 - Rozdelenie tímov do skupín

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 18 máj 2022 22:18
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Rozdelenie tímov do skupín

KATEGÓRIA B " BOYS - 2011/2012 "

SKUPINA "A" - 2011/2012

P. Č. Názov klubu
1. HC Tatran Stupava A (SK)
2. HC Tatran Stupava C (SK)
3. HKM Šaľa (SK)
4. HBC Trnava (SK)
5. HK Kúpele Bojnice (SK)
6. ŠK Hádzaná Detva (SK)
7. Házená Legata Hustopeče (CZ)
8 Sokol Sokolnice (CZ)
9 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)

SKUPINA "B" - 2011/2012

1. HC Tatran Stupava B (SK)
2. Sport Club Rudar (SK)
3. HSK Legends Šaľa (SK)
4. TJ Sokol Cífer (SK)
5. MHK Piešťany (SK)
6. MHáK Martin (SK)
7. SK Kuřim (CZ)
8. TJ Sokol Nové Bránice (CZ)
9 Strojár Malacky (SK)

KATEGÓRIA G " GIRLS - 2011/2012 "

SKUPINA "C" - 2011/2012

1. HC Tatran Stupava A (SK)
2. HC Tatran Stupava C (SK)
3. ŠKP Topoľčany B (SK)
4. HC DAC Dunajská Streda B (SK)
5. THA Martin (SK)
6. HK Hodonín žltý (CZ)
7. HK Slávia Partizánské (SK)
8 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)

SKUPINA "D" - 2011/2012

1. HC Tatran Stupava B (SK)
2. Strojár Malacky (SK)
3. ŠKP Topoľčany A (SK)
4. HC DAC Dunajská Streda A (SK)
5. HC DAC Dunajská Streda C (SK)
6. MHáK Martin (SK)
7. HK Hodonín modrý (CZ)
8 SK Kuřim (CZ)

KATEGÓRIA mB " mini BOYS 2013/2014"

SKUPINA "A" - 2013/2014

1. HC Tatran Stupava (SK)
2. ŠKH Agrokarpaty Pezinok B (SK)
3. HK Kúpele Bojnice (SK)
4. SK Kuřim (CZ)
5. TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)

SKUPINA "B" - 2013/2014

1. Sport Club Rudar (SK)
2. ŠKH Agrokarpaty Pezinok A (SK)
3. HSK Legends Šaľa (SK)
4. Házená Legata Hustopeče (CZ)
5. Sokol Sokolnice (CZ)

KATEGÓRIA mG " mini GIRLS 2013/2014"

1. SK Kuřim (CZ)
2. Strojár Malacky (SK)
3. ŠKP Topoľčany (SK)
4. HK Slávia Partizánské (SK)
5. HC Tatran Stupava (SK)
6. Sport Club Rudar (SK)
7. ŠK Hádzaná Detva (SK)
8 ŠKH Rohožník (SK)
Čítať 324 krát Naposledy zmenené piatok, 20 máj 2022 14:58