Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

SOH 2018 - Program U12

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
sobota, 02 jún 2018 16:00
Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)

Program a výsledky jednotlivých zápasov

 

Program a výsledky jednotlivých zápasov

 

Po kliknutí na meno tímu sa zobrazí súpiska a štatistiky tímu, po kliknutí na "detail zápasu" podrobný aktuálny priebeh zápasu

Piatok 8.6.

Hala ZŠ Stupava - chlapci U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA HC Štart Nové Zámky 20:15 ŠKP Bratislava U12 - chlapci detail zápasu
2 10:40 CHA THA Martin 6:19 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
3 11:20 CHA HK Slavoj Trebišov 15:25 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
4 12:00 CHB HK Agro Topoľčany 12:15 MŠK Kysucké Nové Mesto U12 - chlapci detail zápasu
5 12:40 CHB HC Tatran Stupava 2:25 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu
6 13:20 CHB MHC Bardejov 15:14 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu
7 14:00 CHA ŠKP Bratislava 10:22 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
8 14:40 CHA THA Martin 16:21 HK Slavoj Trebišov U12 - chlapci detail zápasu
9 15:20 CHA HC Štart Nové Zámky 27:23 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
10 16:00 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto 7:28 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu
11 16:40 CHB HC Tatran Stupava 13:13 MHC Bardejov U12 - chlapci detail zápasu
12 17:20 CHB HK Agro Topoľčany 20:7 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu

Hala ZŠ Stupava - dievčatá U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 DA HC Tatran Stupava 9:16 MŠK Dunajská Streda U12 - dievčatá detail zápasu
2 10:40 DA ŠKP Bratislava 5:22 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
3 11:20 DB HáO TJ Slovan Modra 10:22 HK Slovan Duslo Šaľa U12 - dievčatá detail zápasu
4 12:00 DB Strojár Malacky 23:3 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu
5 12:40 DB MHK Bytča 21:11 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
6 13:20 DA MŠK Dunajská Streda 21:20 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu
7 14:00 DA Handball Club Zlín 25:8 ŠKP Bratislava U12 - dievčatá detail zápasu
8 14:40 DA HC Tatran Stupava 5:14 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
9 15:20 DB HK Slovan Duslo Šaľa 24:2 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu
10 16:00 DB Strojár Malacky 12:14 MHK Bytča U12 - dievčatá detail zápasu
11 16:40 DB HáO TJ Slovan Modra 10:15 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
12 17:20 DA Handball Club Zlín 19:10 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu

 

Sobota 9.6.

Hala ZŠ Stupava - chlapci U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
13 8:00 CHA HC Štart Nové Zámky 26:16 HK Slavoj Trebišov U12 - chlapci detail zápasu
14 8:40 CHA THA Martin 10:11 ŠKP Bratislava U12 - chlapci detail zápasu
15 9:20 CHA Strojár Malacky 12:18 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
16 10:00 CHB HC Tatran Stupava 14:13 MŠK Kysucké Nové Mesto U12 - chlapci detail zápasu
17 10:40 CHB HK Agro Topoľčany 26:13 MHC Bardejov U12 - chlapci detail zápasu
18 11:20 CHB HáO TJ Slovan Modra 4:25 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu
19 12:00 CHA Tatran Prešov 22:12 HC Štart Nové Zámky U12 - chlapci detail zápasu
20 12:40 CHA ŠKP Bratislava 19:13 HK Slavoj Trebišov U12 - chlapci detail zápasu
21 13:20 CHA THA Martin 14:28 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
22 14:00 CHB HK Lovosice 24:22 HK Agro Topoľčany U12 - chlapci detail zápasu
23 14:40 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto 13:10 MHC Bardejov U12 - chlapci detail zápasu
24 15:20 CHB HC Tatran Stupava 20:7 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu
25 16:00 CHA HC Štart Nové Zámky 23:13 THA Martin U12 - chlapci detail zápasu
26 16:40 CHA ŠKP Bratislava 16:24 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
27 17:20 CHA HK Slavoj Trebišov 5:18 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
28 18:00 CHB HK Agro Topoľčany 27:11 HC Tatran Stupava U12 - chlapci detail zápasu
29 18:40 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto 22:8 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu
30 19:20 CHB MHC Bardejov 14:21 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu

Hala ZŠ Stupava - dievčatá U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
13 8:00 DA HK AS Trenčín 26:19 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu
14 8:40 DA HC Tatran Stupava 13:3 ŠKP Bratislava U12 - dievčatá detail zápasu
15 9:20 DA Handball Club Zlín 11:14 MŠK Dunajská Streda U12 - dievčatá detail zápasu
16 10:00 DB Strojár Malacky 12:21 HK Slovan Duslo Šaľa U12 - dievčatá detail zápasu
17 10:40 DB HáO TJ Slovan Modra 10:21 MHK Bytča U12 - dievčatá detail zápasu
18 11:20 DB Zlatná na Ostrove 15:7 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu
19 12:00 DA HK Slávia Sereď 16:11 HC Tatran Stupava U12 - dievčatá detail zápasu
20 12:40 DA MŠK Dunajská Streda 21:5 ŠKP Bratislava U12 - dievčatá detail zápasu
21 13:20 DA Handball Club Zlín 17:19 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
22 14:00 DB ŠŠK SLŠ Prešov 5:14 HáO TJ Slovan Modra U12 - dievčatá detail zápasu
23 14:40 DB HK Slovan Duslo Šaľa 15:7 MHK Bytča U12 - dievčatá detail zápasu
24 15:20 DB Strojár Malacky 23:16 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
25 16:00 DA HC Tatran Stupava 9:16 Handball Club Zlín U12 - dievčatá detail zápasu
26 16:40 DA MŠK Dunajská Streda 16:23 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
27 17:20 DA ŠKP Bratislava 3:22 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu
28 18:00 DB HáO TJ Slovan Modra 10:18 Strojár Malacky U12 - dievčatá detail zápasu
29 18:40 DB HK Slovan Duslo Šaľa 22:6 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
30 19:20 DB MHK Bytča 25:10 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu

 

Nedeľa 10.6.

Hala ZŠ Stupava - chlapci U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
31 8:00 CH CHA6 - THA Martin 21:5 CHB6 - HáO TJ Slovan Modra zápas o 11. miesto CH detail zápasu
32 8:40 CH CHA2 - HC Štart Nové Zámky 13:29 CHB1 - HK Lovosice semifinále CH detail zápasu
33 9:20 CH CHA1 - Tatran Prešov 17:4 CHB2 - MŠK Kysucké Nové Mesto semifinále CH detail zápasu
34 10:00 CH CHA5 - HK Slavoj Trebišov 18:19 CHB5 - MHC Bardejov zápas o 9. miesto CH detail zápasu
35 10:40 CH CHA4 - ŠKP Bratislava 18:10 CHB4 - HC Tatran Stupava zápas o 7. miesto CH detail zápasu
36 11:20 CH CHA3 - Strojár Malacky 19:25 CHB3 - HK Agro Topoľčany zápas o 5. miesto CH detail zápasu
37 12:00 CH CHA2 - HC Štart Nové Zámky 20:17 CHB2 - MŠK Kysucké Nové Mesto zápas o 3. miesto CH detail zápasu
38 12:40 CH CHB1 - HK Lovosice 9:15 CHA1 - Tatran Prešov finále CH detail zápasu

Hala ZŠ Stupava - dievčatá U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
31 8:00 D DA6 - ŠKP Bratislava 11:7 DB6 - ŠŠK SLŠ Prešov zápas o 11. miesto D detail zápasu
32 8:40 D DA2 - MŠK Dunajská Streda 17:21 DB1 - HK Slovan Duslo Šaľa semifinále D detail zápasu
33 9:20 D DA1 - HK AS Trenčín 12:19 DB2 - MHK Bytča semifinále D detail zápasu
34 10:00 D DA5 - HC Tatran Stupava 17:1 DB5 - HáO TJ Slovan Modra zápas o 9. miesto D detail zápasu
35 10:40 D DA4 - HK Slávia Sereď 12:10 DB4 - Zlatná na Ostrove zápas o 7. miesto D detail zápasu
36 11:20 D DA3 - Handball Club Zlín 10:17 DB3 - Strojár Malacky zápas o 5. miesto D detail zápasu
37 12:00 D DA2 - MŠK Dunajská Streda 19:14 DA1 - HK AS Trenčín zápas o 3. miesto D detail zápasu
38 12:40 D DB1 - HK Slovan Duslo Šaľa 23:19 DB2 - MHK Bytča finále D detail zápasu

Po kliknutí na meno tímu sa zobrazí súpiska a štatistiky tímu, po kliknutí na "detail zápasu" podrobný aktuálny priebeh zápasu

Piatok 8.6.

Hala ZŠ Stupava - chlapci U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória  
1 10:00 CHA HC Štart Nové Zámky 20:15 ŠKP Bratislava U12 - chlapci detail zápasu
2 10:40 CHA THA Martin 6:19 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
3 11:20 CHA HK Slavoj Trebišov 15:25 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
4 12:00 CHB HK Agro Topoľčany 12:15 MŠK Kysucké Nové Mesto U12 - chlapci detail zápasu
5 12:40 CHB HC Tatran Stupava 2:25 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu
6 13:20 CHB MHC Bardejov 15:14 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu
7 14:00 CHA ŠKP Bratislava 10:22 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
8 14:40 CHA THA Martin 16:21 HK Slavoj Trebišov U12 - chlapci detail zápasu
9 15:20 CHA HC Štart Nové Zámky 27:23 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
10 16:00 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto 7:28 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu
11 16:40 CHB HC Tatran Stupava 13:13 MHC Bardejov U12 - chlapci detail zápasu
12 17:20 CHB HK Agro Topoľčany 20:7 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu

Hala ZŠ Stupava - dievčatá U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 DA HC Tatran Stupava 9:16 MŠK Dunajská Streda U12 - dievčatá detail zápasu
2 10:40 DA ŠKP Bratislava 5:22 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
3 11:20 DB HáO TJ Slovan Modra 10:22 HK Slovan Duslo Šaľa U12 - dievčatá detail zápasu
4 12:00 DB Strojár Malacky 23:3 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu
5 12:40 DB MHK Bytča 21:11 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
6 13:20 DA MŠK Dunajská Streda 21:20 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu
7 14:00 DA Handball Club Zlín 25:8 ŠKP Bratislava U12 - dievčatá detail zápasu
8 14:40 DA HC Tatran Stupava 5:14 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
9 15:20 DB HK Slovan Duslo Šaľa 24:2 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu
10 16:00 DB Strojár Malacky 12:14 MHK Bytča U12 - dievčatá detail zápasu
11 16:40 DB HáO TJ Slovan Modra 10:15 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
12 17:20 DA Handball Club Zlín 19:10 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu

 

Sobota 9.6.

Hala ZŠ Stupava - chlapci U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória  
13 8:00 CHA HC Štart Nové Zámky 26:16 HK Slavoj Trebišov U12 - chlapci detail zápasu
14 8:40 CHA THA Martin 10:11 ŠKP Bratislava U12 - chlapci detail zápasu
15 9:20 CHA Strojár Malacky 12:18 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
16 10:00 CHB HC Tatran Stupava 14:13 MŠK Kysucké Nové Mesto U12 - chlapci detail zápasu
17 10:40 CHB HK Agro Topoľčany 26:13 MHC Bardejov U12 - chlapci detail zápasu
18 11:20 CHB HáO TJ Slovan Modra 4:25 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu
19 12:00 CHA Tatran Prešov 22:12 HC Štart Nové Zámky U12 - chlapci detail zápasu
20 12:40 CHA ŠKP Bratislava 19:13 HK Slavoj Trebišov U12 - chlapci detail zápasu
21 13:20 CHA THA Martin 14:28 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
22 14:00 CHB HK Lovosice 24:22 HK Agro Topoľčany U12 - chlapci detail zápasu
23 14:40 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto 13:10 MHC Bardejov U12 - chlapci detail zápasu
24 15:20 CHB HC Tatran Stupava 20:7 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu
25 16:00 CHA HC Štart Nové Zámky 23:13 THA Martin U12 - chlapci detail zápasu
26 16:40 CHA ŠKP Bratislava 16:24 Strojár Malacky U12 - chlapci detail zápasu
27 17:20 CHA HK Slavoj Trebišov 5:18 Tatran Prešov U12 - chlapci detail zápasu
28 18:00 CHB HK Agro Topoľčany 27:11 HC Tatran Stupava U12 - chlapci detail zápasu
29 18:40 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto 22:8 HáO TJ Slovan Modra U12 - chlapci detail zápasu
30 19:20 CHB MHC Bardejov 14:21 HK Lovosice U12 - chlapci detail zápasu

Hala ZŠ Stupava - dievčatá U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
13 8:00 DA HK AS Trenčín 26:19 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu
14 8:40 DA HC Tatran Stupava 13:3 ŠKP Bratislava U12 - dievčatá detail zápasu
15 9:20 DA Handball Club Zlín 11:14 MŠK Dunajská Streda U12 - dievčatá detail zápasu
16 10:00 DB Strojár Malacky 12:21 HK Slovan Duslo Šaľa U12 - dievčatá detail zápasu
17 10:40 DB HáO TJ Slovan Modra 10:21 MHK Bytča U12 - dievčatá detail zápasu
18 11:20 DB Zlatná na Ostrove 15:7 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu
19 12:00 DA HK Slávia Sereď 16:11 HC Tatran Stupava U12 - dievčatá detail zápasu
20 12:40 DA MŠK Dunajská Streda 21:5 ŠKP Bratislava U12 - dievčatá detail zápasu
21 13:20 DA Handball Club Zlín 17:19 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
22 14:00 DB ŠŠK SLŠ Prešov 5:14 HáO TJ Slovan Modra U12 - dievčatá detail zápasu
23 14:40 DB HK Slovan Duslo Šaľa 15:7 MHK Bytča U12 - dievčatá detail zápasu
24 15:20 DB Strojár Malacky 23:16 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
25 16:00 DA HC Tatran Stupava 9:16 Handball Club Zlín U12 - dievčatá detail zápasu
26 16:40 DA MŠK Dunajská Streda 16:23 HK AS Trenčín U12 - dievčatá detail zápasu
27 17:20 DA ŠKP Bratislava 3:22 HK Slávia Sereď U12 - dievčatá detail zápasu
28 18:00 DB HáO TJ Slovan Modra 10:18 Strojár Malacky U12 - dievčatá detail zápasu
29 18:40 DB HK Slovan Duslo Šaľa 22:6 Zlatná na Ostrove U12 - dievčatá detail zápasu
30 19:20 DB MHK Bytča 25:10 ŠŠK SLŠ Prešov U12 - dievčatá detail zápasu

 

Nedeľa 10.6.

Hala ZŠ Stupava - chlapci U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
31 8:00 CH CHA6 - THA Martin 21:5 CHB6 - HáO TJ Slovan Modra zápas o 11. miesto CH detail zápasu
32 8:40 CH CHA2 - HC Štart Nové Zámky 13:29 CHB1 - HK Lovosice semifinále CH detail zápasu
33 9:20 CH CHA1 - Tatran Prešov 17:4 CHB2 - MŠK Kysucké Nové Mesto semifinále CH detail zápasu
34 10:00 CH CHA5 - HK Slavoj Trebišov 18:19 CHB5 - MHC Bardejov zápas o 9. miesto CH detail zápasu
35 10:40 CH CHA4 - ŠKP Bratislava 18:10 CHB4 - HC Tatran Stupava zápas o 7. miesto CH detail zápasu
36 11:20 CH CHA3 - Strojár Malacky 19:25 CHB3 - HK Agro Topoľčany zápas o 5. miesto CH detail zápasu
37 12:00 CH CHA2 - HC Štart Nové Zámky 20:17 CHB2 - MŠK Kysucké Nové Mesto zápas o 3. miesto CH detail zápasu
38 12:40 CH CHB1 - HK Lovosice   CHA1 - Tatran Prešov finále CH detail zápasu

Hala ZŠ Stupava - dievčatá U12

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
31 8:00 D DA6 - ŠKP Bratislava 11:7 DB6 - ŠŠK SLŠ Prešov zápas o 11. miesto D detail zápasu
32 8:40 D DA2 - MŠK Dunajská Streda 17:21 DB1 - HK Slovan Duslo Šaľa semifinále D detail zápasu
33 9:20 D DA1 - HK AS Trenčín 12:19 DB2 - MHK Bytča semifinále D detail zápasu
34 10:00 D DA5 - HC Tatran Stupava 17:1 DB5 - HáO TJ Slovan Modra zápas o 9. miesto D detail zápasu
35 10:40 D DA4 - HK Slávia Sereď 12:10 DB4 - Zlatná na Ostrove zápas o 7. miesto D detail zápasu
36 11:20 D DA3 - Handball Club Zlín 10:17 DB3 - Strojár Malacky zápas o 5. miesto D detail zápasu
37 12:00 D DA2 - MŠK Dunajská Streda 19:14 DA1 - HK AS Trenčín zápas o 3. miesto D detail zápasu
38 12:40 D DB1 - HK Slovan Duslo Šaľa   DB2 - MHK Bytča finále D detail zápasu
Čítať 3179 krát Naposledy zmenené nedeľa, 10 jún 2018 13:56