Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

SOH 2018 - Výsledky U12 dievčatá

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
sobota, 02 jún 2018 16:24
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Skupina DA

Prehľad skupiny DA

Handball Club Zlín MŠK Dunajská Streda HC Tatran Stupava ŠKP Bratislava HK AS Trenčín HK Slávia Sereď
Handball Club Zlín 11:14 16:9 25:8 17:19 19:10
MŠK Dunajská Streda 14:11 16:9 21:5 16:23 21:20
HC Tatran Stupava 9:16 9:16 13:3 5:14 11:16
ŠKP Bratislava 8:25 5:21 3:13 5:22 3:22
HK AS Trenčín 19:17 23:16 14:5 22:5 26:19
HK Slávia Sereď 10:19 20:21 16:11 22:3 19:26

Predbežná tabuľka skupiny DA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 HK AS Trenčín 5 5 0 0 104:62 10
2 MŠK Dunajská Streda 5 4 0 1 88:68 8
3 Handball Club Zlín 5 3 0 2 88:60 6
4 HK Slávia Sereď 5 2 0 3 87:80 4
5 HC Tatran Stupava 5 1 0 4 47:65 2
6 ŠKP Bratislava 5 0 0 5 24:103 0

Skupina DB

Prehľad skupiny DB

Strojár Malacky HK Slovan Duslo Šaľa HáO TJ Slovan Modra MHK Bytča Zlatná na Ostrove ŠŠK SLŠ Prešov
Strojár Malacky 12:21 18:10 12:14 23:16 23:3
HK Slovan Duslo Šaľa 21:12 22:10 15:7 22:6 24:2
HáO TJ Slovan Modra 10:18 10:22 10:21 10:15 14:5
MHK Bytča 14:12 7:15 21:10 21:11 25:10
Zlatná na Ostrove 16:23 6:22 15:10 11:21 15:7
ŠŠK SLŠ Prešov 3:23 2:24 5:14 10:25 7:15

Predbežná tabuľka skupiny DB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 HK Slovan Duslo Šaľa 5 5 0 0 104:37 10
2 MHK Bytča 5 4 0 1 88:58 8
3 Strojár Malacky 5 3 0 2 88:64 6
4 Zlatná na Ostrove 5 2 0 3 63:83 4
5 HáO TJ Slovan Modra 5 1 0 4 54:81 2
6 ŠŠK SLŠ Prešov 5 0 0 5 27:101 0

Konečné výsledky SOH U12

 

Kategoria U12 - dievčatá

Poradie tímov

1. HK Slovan Duslo Šaľa
2. MHK Bytča
3. MŠK Dunajská Streda
4. HK AS Trenčín
5. Strojár Malacky
6. Handball Club Zlín
7. HK Slávia Sereď
8. Zlatná na Ostrove
9. HC Tatran Stupava
10. HáO TJ Slovan Modra
11. ŠKP Bratislava
12. ŠŠK SLŠ Prešov

Čítať 1138 krát Naposledy zmenené nedeľa, 10 jún 2018 13:56