Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

SOH 2018 - Program U10, U8

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 06 jún 2018 00:00
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Program a výsledky jednotlivých zápasov U8, U10 - Hala Park Stupava

 

Piatok 8.6.

Ihrisko 1 - chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA Strojár Malacky A 12:4 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
2 10:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 5:23 HC Tatran Stupava A U10 - chlapci
3 10:40 CHB HKM Šaľa 8:16 HC Sporta Hlohovec A U10 - chlapci
4 11:00 CHB ŠKP Bratislava 22:7 MHC Bardejov B U10 - chlapci
5 11:20 CHA HáO TJ Slovan Modra A 15:14 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
6 11:40 CHA HC Tatran Stupava B 10:14 HC Sporta Hlohovec B U10 - chlapci
7 12:00 CHA MHC Bardejov A 7:14 Strojár Malacky A U10 - chlapci
8 12:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 8:15 Strojár Malacky B U10 - chlapci
9 12:40 CHB HC Tatran Stupava A 29:6 HKM Šaľa U10 - chlapci
10 13:00 CHB HC Sporta Hlohovec A 10:12 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
  13:15   Prestávka      
11 14:00 CHA HáO TJ Slovan Modra A 19:9 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
12 14:20 CHA Inter ZŠ Bieloruská 15:8 HC Tatran Stupava B U10 - chlapci
13 14:40 CHA HC Sporta Hlohovec B 7:14 Strojár Malacky A U10 - chlapci
14 15:00 CHA MHC Bardejov A 16:10 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
15 15:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 5:7 MHC Bardejov B U10 - chlapci
16 15:40 CHB Strojár Malacky B 10:15 HC Tatran Stupava A U10 - chlapci
17 16:00 CHB HKM Šaľa 11:16 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
18 16:20 CHB HC Sporta Hlohovec A 14:3 MHC Bardejov B U10 - chlapci

Ihrisko 2 - dievčatá U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA HC Sporta Hlohovec B 15:19 MHC Bardejov A U10 - chlapci
2 10:20 DA HC Tatran Stupava A 22:5 HC Tatran Stupava C U10 - dievčatá
3 10:40 DA MŠK Dunajská Streda B 9:9 Hk Slávia Partizánske U10 - dievčatá
4 11:00 DA HC Sporta Hlohovec 6:5 Strojár Malacky U10 - dievčatá
5 11:20 DB MŠK Dunajská Streda A 17:6 MŠK Dunajská Streda C U10 - dievčatá
6 11:40 DB HC Tatran Stupava B 15:20 HK Slovan Duslo Šaľa U10 - dievčatá
7 12:00 DB ŠKP Topoľčany 16:11 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
8 12:20 DA HC Tatran Stupava A 8:11 MŠK Dunajská Streda B U10 - dievčatá
9 12:40 DA HC Tatran Stupava C 10:21 Hk Slávia Partizánske U10 - dievčatá
10 13:00 DB MŠK Dunajská Streda A 24:5 HC Tatran Stupava B U10 - dievčatá
0 13:15   Prestávka      
11 14:00 DA HC Tatran Stupava A 21:7 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
12 14:20 DB MŠK Dunajská Streda C 5:22 HK Slovan Duslo Šaľa U10 - dievčatá
13 14:40 DA MŠK Dunajská Streda B 16:4 Strojár Malacky U10 - dievčatá
14 15:00 DB MŠK Dunajská Streda A 15:7 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
15 15:20 DB HC Tatran Stupava B 21:12 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
16 15:40 DA HC Tatran Stupava C 10:12 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
17 16:00 DA Hk Slávia Partizánske 17:3 Strojár Malacky U10 - dievčatá
18 16:20 DB MŠK Dunajská Streda C 8:12 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
19 16:40 DB HK Slovan Duslo Šaľa 31:10 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá

Ihrisko 3 - mini U8

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA HáO TJ Slovan Modra A 13:10 HC Tatran Stupava B U10 - chlapci
2 10:20 MA ŠKP Bratislava 5:20 HC Tatran Stupava A U8 - mini
3 10:40 MA Hk Slávia Partizánske 3:14 HKM Šaľa U8 - mini
4 11:00 MA MŠK Dunajská Streda B 17:0 Strojár Malacky B U8 - mini
5 11:20 MB Strojár Malacky A 21:7 MŠK Dunajská Streda A U8 - mini
6 11:40 MB HK Slovan Duslo Šaľa 6:4 ŠKH Rohožník U8 - mini
7 12:00 MB HC Tatran Stupava C 7:11 HC Tatran Stupava B U8 - mini
8 12:20 MA ŠKP Bratislava 8:9 Hk Slávia Partizánske U8 - mini
9 12:40 MA HC Tatran Stupava A 19:9 HKM Šaľa U8 - mini
10 13:00 MB Strojár Malacky A 10:6 HK Slovan Duslo Šaľa U8 - mini
  13:15   Prestávka      
11 14:00 MA ŠKP Bratislava 7:17 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
12 14:20 MB MŠK Dunajská Streda A 3:12 ŠKH Rohožník U8 - mini
13 14:40 MA Hk Slávia Partizánske 3:10 Strojár Malacky B U8 - mini
14 15:00 MB Strojár Malacky A 17:8 HC Tatran Stupava C U8 - mini
15 15:20 MB HK Slovan Duslo Šaľa 5:8 HC Tatran Stupava B U8 - mini
16 15:40 MA HC Tatran Stupava A 10:15 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
17 16:00 MA HKM Šaľa 16:9 Strojár Malacky B U8 - mini
18 16:20 MB MŠK Dunajská Streda A 7:10 HC Tatran Stupava C U8 - mini
19 16:40 MB ŠKH Rohožník 7:8 HC Tatran Stupava B U8 - mini

 

Sobota 9.6.

Ihrisko 1 - chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
19 9:00 CHA MŠK Kysucké Nové Mesto 10:11 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
20 9:20 CHB HC Tatran Stupava A 14:14 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
21 9:40 CHB HáO TJ Slovan Modra B 8:18 HKM Šaľa U10 - chlapci
22 10:00 CHB MHC Bardejov B 6:19 Strojár Malacky B U10 - chlapci
23 10:20 CHA HC Tatran Stupava B 6:14 MHC Bardejov A U10 - chlapci
24 10:40 CHA Strojár Malacky A 11:11 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
25 11:00 CHA HC Sporta Hlohovec B 11:11 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
26 11:20 CHB HC Tatran Stupava A 11:11 HC Sporta Hlohovec A U10 - chlapci
27 11:40 CHB ŠKP Bratislava 13:9 Strojár Malacky B U10 - chlapci
28 12:00 CHB HKM Šaľa 10:10 MHC Bardejov B U10 - chlapci
29 12:20 CHA HáO TJ Slovan Modra A 13:16 MHC Bardejov A U10 - chlapci
30 12:40 CHA HC Tatran Stupava B 13:18 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
31 13:00 CHA HC Sporta Hlohovec B 4:11 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
  13:15   Prestávka      
32 13:40 CHB HáO TJ Slovan Modra B 8:15 HC Sporta Hlohovec A U10 - chlapci
33 14:00 CHB HC Tatran Stupava A 16:6 MHC Bardejov B U10 - chlapci
34 14:20 CHB HKM Šaľa 17:9 Strojár Malacky B U10 - chlapci
35 14:40 CHA HáO TJ Slovan Modra A 13:9 Strojár Malacky A U10 - chlapci
36 15:00 CHA MHC Bardejov A 12:10 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
37 15:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 4:19 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
38 15:40 CHB HC Sporta Hlohovec A 13:10 Strojár Malacky B U10 - chlapci

Ihrisko 2 - dievčatá U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
20 9:00 CHA HáO TJ Slovan Modra A 16:7 HC Sporta Hlohovec B U10 - chlapci
21 9:20 DA MŠK Dunajská Streda B 18:8 HC Tatran Stupava C U10 - dievčatá
22 9:40 DA HC Tatran Stupava A 24:6 Strojár Malacky U10 - dievčatá
23 10:00 DA Hk Slávia Partizánske 18:7 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
24 10:20 DB HC Tatran Stupava B 7:5 MŠK Dunajská Streda C U10 - dievčatá
25 10:40 DB MŠK Dunajská Streda A 25:0 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
26 11:00 DB HK Slovan Duslo Šaľa 20:6 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
27 11:20 DA HC Tatran Stupava C 8:8 Strojár Malacky U10 - dievčatá
28 11:40 DA HC Tatran Stupava A 12:17 Hk Slávia Partizánske U10 - dievčatá
29 12:00 DA MŠK Dunajská Streda B 28:5 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
30 12:20 DB MŠK Dunajská Streda C 20:3 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
31 12:40 DB MŠK Dunajská Streda A 13:13 HK Slovan Duslo Šaľa U10 - dievčatá
32 13:00 DB HC Tatran Stupava B 4:6 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
0 13:15   Prestávka      
33 14:00 D DA5 - HC Tatran Stupava C 10:6 DB6 - HC Tatran Stupava D o 9.-12. miesto dievčatá
34 14:20 D DA6 - Strojár Malacky 7:8 DB5 - MŠK Dunajská Streda C o 9.-12. miesto dievčatá
35 14:40 D DA3 - HC Tatran Stupava A 11:7 DB4 - HC Tatran Stupava B o 5.-8. miesto dievčatá
36 15:00 D DA4 - HC Sporta Hlohovec 10:12 DB3 - ŠKP Topoľčany o 5.-8. miesto dievčatá
37 15:20 D DA1 - MŠK Dunajská Streda B 10:15 DB2 - HK Slovan Duslo Šaľa semifinále dievčatá
38 15:40 D DB1 - MŠK Dunajská Streda A 16:10 DA2 - Hk Slávia Partizánske semifinále dievčatá

Ihrisko 3 - mini U8

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
20 9:00 CHA HC Tatran Stupava B 7:16 Strojár Malacky A U10 - chlapci
21 9:20 MA Hk Slávia Partizánske 2:16 HC Tatran Stupava A U8 - mini
22 9:40 MA ŠKP Bratislava 11:13 Strojár Malacky B U8 - mini
23 10:00 MA HKM Šaľa 8:14 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
24 10:20 MB HK Slovan Duslo Šaľa 7:1 MŠK Dunajská Streda A U8 - mini
25 10:40 MB Strojár Malacky A 15:7 HC Tatran Stupava B U8 - mini
26 11:00 MB ŠKH Rohožník 16:8 HC Tatran Stupava C U8 - mini
27 11:20 MA HC Tatran Stupava A 18:3 Strojár Malacky B U8 - mini
28 11:40 MA ŠKP Bratislava 3:19 HKM Šaľa U8 - mini
29 12:00 MA Hk Slávia Partizánske 2:15 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
30 12:20 MB MŠK Dunajská Streda A 6:11 HC Tatran Stupava B U8 - mini
31 12:40 MB Strojár Malacky A 14:11 ŠKH Rohožník U8 - mini
32 13:00 MB HK Slovan Duslo Šaľa 3:3 HC Tatran Stupava C U8 - mini
0 13:15   Prestávka      
33 14:00 M MA5 - Hk Slávia Partizánske 5:1 MB6 - MŠK Dunajská Streda A o 9.-12. miesto mini
34 14:20 M MA6 - ŠKP Bratislava 15:9 MB5 - HC Tatran Stupava C o 9.-12. miesto mini
35 14:40 M MA3 - HKM Šaľa 15:4 MB4 - ŠKH Rohožník o 5.-8. miesto mini
36 15:00 M MA4 - Strojár Malacky B 4:10 MB3 - HK Slovan Duslo Šaľa o 5.-8. miesto mini
37 15:20 M MA1 - MŠK Dunajská Streda B 13:2 MB2 - HC Tatran Stupava B semifinále mini
38 15:40 M MB1 - Strojár Malacky A 7:11 MA2 - HC Tatran Stupava A semifinále mini

 

Nedeľa 10.6.

Ihrisko 1 - chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
39 9:00 CH CHA5 - MŠK Kysucké Nové Mesto 10:1 CHB6 - MHC Bardejov B o 9.-12. miesto chlapci
40 9:20 CH CHA4 - Inter ZŠ Bieloruská 13:10 CHB3 - HC Sporta Hlohovec A o 5.-8. miesto chlapci
41 9:40 CH CHA1 - MHC Bardejov A 6:18 CHB2 - HC Tatran Stupava A semifinále chlapci
42 10:00 CH CHB1 - ŠKP Bratislava 12:17 CHA2 - HáO TJ Slovan Modra A semifinále chlapci
43 10:20 CH CHB6 - MHC Bardejov B 9:10 CHB5 - Strojár Malacky B o 11. miesto chlapci
44 10:40 CH CHA4 - Inter ZŠ Bieloruská 10:14 CHA3 - Strojár Malacky A o 5. miesto chlapci
45 11:00 CH CHB1 - ŠKP Bratislava 11:10 CHA1 - MHC Bardejov A o 3. miesto chlapci

Ihrisko 2 - chlapci, dievčatá U10, mini U8

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
39 9:00 CH CHA6 - HC Sporta Hlohovec B 13:6 CHB5 - Strojár Malacky B o 9.-12. miesto chlapci
40 9:20 D DB6 - HC Tatran Stupava D 12:8 DA6 - Strojár Malacky o 11. miesto dievčatá
41 9:40 D DA5 - HC Tatran Stupava C 9:10 DB5 - MŠK Dunajská Streda C o 9. miesto dievčatá
42 10:00 D DA4 - HC Sporta Hlohovec 10:8 DB4 - HC Tatran Stupava B o 7. miesto dievčatá
43 10:20 CH CHA5 - MŠK Kysucké Nové Mesto 13:6 CHA6 - HC Sporta Hlohovec B o 9. miesto chlapci
44 10:40 D DB3 - ŠKP Topoľčany 10:11 DA3 - HC Tatran Stupava A o 5. miesto dievčatá
45 11:00 D DA2 - Hk Slávia Partizánske 15:7 DA1 - MŠK Dunajská Streda B o 3. miesto dievčatá
46 11:20 CH CHA7 - HC Tatran Stupava B 14:7 CHB7 - HáO TJ Slovan Modra B o 13. miesto chlapci
47 11:40 M MA2 - HC Tatran Stupava A 8:12 MA1 - MŠK Dunajská Streda B finále mini
48 12:00 D DB1 - MŠK Dunajská Streda A 15:16 DB2 - HK Slovan Duslo Šaľa finále dievčatá
49 12:20 CH CHA2 - HáO TJ Slovan Modra A 12:15 CHB2 - HC Tatran Stupava A finále chlapci

Ihrisko 3 - mini U8, chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
39 9:00 CH CHA3 - Strojár Malacky A 18:10 CHB4 - HKM Šaľa o 5.-8. miesto chlapci
40 9:20 M MB6 - MŠK Dunajská Streda A 6:7 MB5 - HC Tatran Stupava C o 11. miesto mini
41 9:40 M MA5 - Hk Slávia Partizánske 5:6 MA6 - ŠKP Bratislava o 9. miesto mini
42 10:00 M MA4 - Strojár Malacky B 3:8 MB4 - ŠKH Rohožník o 7. miesto mini
43 10:20 CH CHB3 - HC Sporta Hlohovec A 12:13 CHB4 - HKM Šaľa o 7. miesto chlapci
44 10:40 M MB3 - HK Slovan Duslo Šaľa 4:10 MA3 - HKM Šaľa o 5. miesto mini
45 11:00 M MB1 - Strojár Malacky A 15:9 MB2 - HC Tatran Stupava B o 3. miesto mini
Čítať 1956 krát Naposledy zmenené nedeľa, 10 jún 2018 19:23