Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

SOH 2018 - Výsledky U10 chlapci

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 07 jún 2018 10:43
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Chlapci U 10 - Skupina CHA

Prehľad skupiny CHA

HáO TJ Slovan Modra A HC Tatran Stupava B HC Sporta Hlohovec B MHC Bardejov A Strojár Malacky A MŠK Kysucké Nové Mesto Inter ZŠ Bieloruská
HáO TJ Slovan Modra A 13:10 16:7 13:16 13:9 19:9 15:14
HC Tatran Stupava B 10:13 10:14 6:14 7:16 13:18 8:15
HC Sporta Hlohovec B 7:16 14:10 15:19 7:14 11:11 4:11
MHC Bardejov A 16:13 14:6 19:15 7:14 16:10 12:10
Strojár Malacky A 9:13 16:7 14:7 14:7 12:4 11:11
MŠK Kysucké Nové Mesto 9:19 18:13 11:11 10:16 4:12 10:11
Inter ZŠ Bieloruská 14:15 15:8 11:4 10:12 11:11 11:10

Konečná tabuľka skupiny CHA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MHC Bardejov A 6 5 0 1 84:68 10
2 HáO TJ Slovan Modra A 6 5 0 1 89:65 10
3 Strojár Malacky A 6 4 1 1 76:49 9
4 Inter ZŠ Bieloruská 6 3 1 2 72:60 7
5 MŠK Kysucké Nové Mesto 6 1 1 4 62:82 3
6 HC Sporta Hlohovec B 6 1 1 4 58:81 3
7 HC Tatran Stupava B 6 0 0 6 54:90 0

Chlapci U10 - Skupina CHB

Prehľad skupiny CHB

HáO TJ Slovan Modra B HC Tatran Stupava A HKM Šaľa HC Sporta Hlohovec A ŠKP Bratislava MHC Bardejov B Strojár Malacky B
HáO TJ Slovan Modra B 5:23 8:18 8:15 4:19 5:7 8:15
HC Tatran Stupava A 23:5 29:6 11:11 14:14 16:6 15:10
HKM Šaľa 18:8 6:29 8:16 11:16 10:10 17:9
HC Sporta Hlohovec A 15:8 11:11 16:8 10:12 14:3 13:10
ŠKP Bratislava 19:4 14:14 16:11 12:10 22:7 13:9
MHC Bardejov B 7:5 6:16 10:10 3:14 7:22 6:19
Strojár Malacky B 15:8 10:15 9:17 10:13 9:13 19:6

Konečná tabuľka skupiny CHB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 ŠKP Bratislava 6 5 1 0 96:55 11
2 HC Tatran Stupava A 6 4 2 0 108:52 10
3 HC Sporta Hlohovec A 6 4 1 1 79:52 9
4 HKM Šaľa 6 2 1 3 70:88 5
5 Strojár Malacky B 6 2 0 4 72:72 4
6 MHC Bardejov B 6 1 1 4 39:86 3
7 HáO TJ Slovan Modra B 6 0 0 6 38:97 0

Konečné výsledky turnaja SOH U10

 

Kategoria U10 chlapci

Poradie tímov

1. HC Tatran Stupava A
2. HáO TJ Slovan Modra A
3. ŠKP Bratislava
4. MHC Bardejov A
5. Strojár Malacky A
6. Inter ZŠ Bieloruská
7. HKM Šaľa
8. HC Sporta Hlohovec A
9. MŠK Kysucké Nové Mesto
10. HC Sporta Hlohovec B
11. Strojár Malacky B
12. MHC Bardejov B
13. HC Tatran Stupava B
14. HáO TJ Slovan Modra B

Čítať 937 krát Naposledy zmenené nedeľa, 10 jún 2018 13:57