Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Turnaje (452)

Kategória turnajov

Zorno cup 2019 - informácie

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
piatok, 28 september 2018 15:11

 

Information and Registration form in English 

 
 

Informácie a prihláška v slovenčine

 
Click the picture, print, fill the application and send to Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.   Kliknite na obrázok, vytlačte si prihlášku a vyplnenú ju pošlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 zorno2019 english    zorno2019 english

 

 

 

Dovoľujeme si Vás pozvať na hádzanársky turnaj ZORNO CUP 2019 v Stupave a Malackách,

ktorý sa uskutoční v termíne 1. - 3. 2. 2019 v školskej športovej hale v Stupave, v športovej hale v Stupave na Novej ul. a v športovej hale Malina v Malackách.

Kategórie:

  • minihádzaná (r. narodenia 2008 a mladší)
  • mladší žiaci U12 (r. narodenia 2006 a mladší)
  • starší žiaci U14 (r. narodenia 2004 a mladší)
  • mladší dorastenci U16 (r. narodenia 2002 a mladší)
  • starší dorastenci U18 (r. narodenia 2000 a mladší - max. 3 hráči 1999)

Každá kategória bude mať svoj turnaj, systém turnaja podľa počtu prihlásených tímov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo výberu, ak počet prihlásených tímov prekročí maximálny počet.

Ubytovanie a stravovanie:

ubytovanie je zaistené v základnej škole v Stupave v triedach (vlastné spacáky a karimatky), v prípade záujmu je možné zabezpečiť ubytovanie v ubytovniach alebo penziónoch v Stupave.
Cena:

  • ubytovanie škola ....... 40 eur
  • ubytovanie hotel/ubytovňa …….62 eur

Strava a doprava medzi halami sú zahrnuté v  cene.

 

 Hrací čas:

  • 2 x 15 min. mladší žiaci, starší žiaci, mladší dorast, starší dorast.
  • Prestávka medzi polčasmi 3 minúty

 Ceny:

  • tímové podľa umiestnenia (1. miesto pohár, 1-3 miesto medaily, všetci diplom)
  • individuálne (najlepší hráč, brankár)

Štartovné:

  • 120 eur pre jeden tím
  • Registračný poplatok je potrebné uhradit do 26.12.2018

Program turnaja:

  • Podľa počtu prihlásených tímov,
  • v piatok a v sobotu od 8.00 do 20.00 hod. zápasy v skupinách.
  • V nedeľu zápasy o umiestnenie a vyhodnotenie turnaja.

Prihláška:

  • do 26.12.2017 na kontaktnú osobu Rudolf Draškovič ml., e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: 00 421 907 827 047

 

Kópia SOH 2018 - Výsledky U8 mini

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 07 jún 2018 14:29

Skupina MA - U8 mini (chlapci a dievčatá)

Prehľad skupiny MA

ŠKP Bratislava HC Tatran Stupava A Hk Slávia Partizánske HKM Šaľa MŠK Dunajská Streda B Strojár Malacky B
ŠKP Bratislava 5:20 8:9 3:19 7:17 11:13
HC Tatran Stupava A 20:5 16:2 19:9 10:15 18:3
Hk Slávia Partizánske 9:8 2:16 3:14 2:15 3:10
HKM Šaľa 19:3 9:19 14:3 8:14 16:9
MŠK Dunajská Streda B 17:7 15:10 15:2 14:8 17:0
Strojár Malacky B 13:11 3:18 10:3 9:16 0:17

Predbežná tabuľka skupiny MA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda B 5 5 0 0 78:27 10
2 HC Tatran Stupava A 5 4 0 1 83:34 8
3 HKM Šaľa 5 3 0 2 66:48 6
4 Strojár Malacky B 5 2 0 3 35:65 4
5 Hk Slávia Partizánske 5 1 0 4 19:63 2
6 ŠKP Bratislava 5 0 0 5 34:78 0

Skupina MB - U8 mini (chlapci a dievčatá)

Prehľad skupiny MB

Strojár Malacky A MŠK Dunajská Streda A HK Slovan Duslo Šaľa ŠKH Rohožník HC Tatran Stupava C HC Tatran Stupava B
Strojár Malacky A 21:7 10:6 14:11 17:8 15:7
MŠK Dunajská Streda A 7:21 1:7 3:12 7:10 6:11
HK Slovan Duslo Šaľa 6:10 7:1 6:4 3:3 5:8
ŠKH Rohožník 11:14 12:3 4:6 16:8 7:8
HC Tatran Stupava C 8:17 10:7 3:3 8:16 7:11
HC Tatran Stupava B 7:15 11:6 8:5 8:7 11:7

Predbežná tabuľka skupiny MB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Strojár Malacky A 5 5 0 0 77:39 10
2 HC Tatran Stupava B 5 4 0 1 45:40 8
3 HK Slovan Duslo Šaľa 5 2 1 2 27:26 5
4 ŠKH Rohožník 5 2 0 3 50:39 4
5 HC Tatran Stupava C 5 1 1 3 36:54 3
6 MŠK Dunajská Streda A 5 0 0 5 24:61 0

Konečné výsledky turnaja SOH U8

 

Kategoria U8 mini - dievčatá aj chlapci

Poradie tímov

1. MŠK Dunajská Streda B
2. HC Tatran Stupava A
3. Strojár Malacky A
4. HC Tatran Stupava B
5. HKM Šaľa
6. HK Slovan Duslo Šaľa
7. ŠKH Rohožník
8. Strojár Malacky B
9. ŠKP Bratislava
10. Hk Slávia Partizánske
11. HC Tatran Stupava C
12. MŠK Dunajská Streda A

SOH 2018 - Výsledky U10 dievčatá

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 07 jún 2018 14:04

Skupina DA - dievčatá U10

Prehľad skupiny DA

HC Tatran Stupava A HC Tatran Stupava C MŠK Dunajská Streda B Hk Slávia Partizánske HC Sporta Hlohovec Strojár Malacky
HC Tatran Stupava A 22:5 8:11 12:17 21:7 24:6
HC Tatran Stupava C 5:22 8:18 10:21 10:12 8:8
MŠK Dunajská Streda B 11:8 18:8 9:9 28:5 16:4
Hk Slávia Partizánske 17:12 21:10 9:9 18:7 17:3
HC Sporta Hlohovec 7:21 12:10 5:28 7:18 6:5
Strojár Malacky 6:24 8:8 4:16 3:17 5:6

Konečná tabuľka skupiny DA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda B 5 4 1 0 82:34 9
2 Hk Slávia Partizánske 5 4 1 0 82:41 9
3 HC Tatran Stupava A 5 3 0 2 87:46 6
4 HC Sporta Hlohovec 5 2 0 3 37:82 4
5 HC Tatran Stupava C 5 0 1 4 41:81 1
6 Strojár Malacky 5 0 1 4 26:71 1

Skupina DB - dievčatá U10

Prehľad skupiny DB

MŠK Dunajská Streda A MŠK Dunajská Streda C HC Tatran Stupava B HK Slovan Duslo Šaľa ŠKP Topoľčany HC Tatran Stupava D
MŠK Dunajská Streda A 17:6 24:5 13:13 15:7 25:0
MŠK Dunajská Streda C 6:17 5:7 5:22 8:12 20:3
HC Tatran Stupava B 5:24 7:5 15:20 4:6 21:12
HK Slovan Duslo Šaľa 13:13 22:5 20:15 20:6 31:10
ŠKP Topoľčany 7:15 12:8 6:4 6:20 16:11
HC Tatran Stupava D 0:25 3:20 12:21 10:31 11:16

Konečná tabuľka skupiny DB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda A 5 4 1 0 94:31 9
2 HK Slovan Duslo Šaľa 5 4 1 0 106:49 9
3 ŠKP Topoľčany 5 3 0 2 47:58 6
4 HC Tatran Stupava B 5 2 0 3 52:67 4
5 MŠK Dunajská Streda C 5 1 0 4 44:61 2
6 HC Tatran Stupava D 5 0 0 5 36:113 0

Konečné výsledky turnaja SOH U10

 

Kategoria U10 dievčatá

Poradie tímov

1. HK Slovan Duslo Šaľa
2. MŠK Dunajská Streda A
3. Hk Slávia Partizánske
4. MŠK Dunajská Streda B
5. HC Tatran Stupava A
6. ŠKP Topoľčany
7. HC Sporta Hlohovec
8. HC Tatran Stupava B
9. MŠK Dunajská Streda C
10. HC Tatran Stupava C
11. HC Tatran Stupava D
12. Strojár Malacky

SOH 2018 - Výsledky U10 chlapci

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 07 jún 2018 10:43

Chlapci U 10 - Skupina CHA

Prehľad skupiny CHA

HáO TJ Slovan Modra A HC Tatran Stupava B HC Sporta Hlohovec B MHC Bardejov A Strojár Malacky A MŠK Kysucké Nové Mesto Inter ZŠ Bieloruská
HáO TJ Slovan Modra A 13:10 16:7 13:16 13:9 19:9 15:14
HC Tatran Stupava B 10:13 10:14 6:14 7:16 13:18 8:15
HC Sporta Hlohovec B 7:16 14:10 15:19 7:14 11:11 4:11
MHC Bardejov A 16:13 14:6 19:15 7:14 16:10 12:10
Strojár Malacky A 9:13 16:7 14:7 14:7 12:4 11:11
MŠK Kysucké Nové Mesto 9:19 18:13 11:11 10:16 4:12 10:11
Inter ZŠ Bieloruská 14:15 15:8 11:4 10:12 11:11 11:10

Konečná tabuľka skupiny CHA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MHC Bardejov A 6 5 0 1 84:68 10
2 HáO TJ Slovan Modra A 6 5 0 1 89:65 10
3 Strojár Malacky A 6 4 1 1 76:49 9
4 Inter ZŠ Bieloruská 6 3 1 2 72:60 7
5 MŠK Kysucké Nové Mesto 6 1 1 4 62:82 3
6 HC Sporta Hlohovec B 6 1 1 4 58:81 3
7 HC Tatran Stupava B 6 0 0 6 54:90 0

Chlapci U10 - Skupina CHB

Prehľad skupiny CHB

HáO TJ Slovan Modra B HC Tatran Stupava A HKM Šaľa HC Sporta Hlohovec A ŠKP Bratislava MHC Bardejov B Strojár Malacky B
HáO TJ Slovan Modra B 5:23 8:18 8:15 4:19 5:7 8:15
HC Tatran Stupava A 23:5 29:6 11:11 14:14 16:6 15:10
HKM Šaľa 18:8 6:29 8:16 11:16 10:10 17:9
HC Sporta Hlohovec A 15:8 11:11 16:8 10:12 14:3 13:10
ŠKP Bratislava 19:4 14:14 16:11 12:10 22:7 13:9
MHC Bardejov B 7:5 6:16 10:10 3:14 7:22 6:19
Strojár Malacky B 15:8 10:15 9:17 10:13 9:13 19:6

Konečná tabuľka skupiny CHB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 ŠKP Bratislava 6 5 1 0 96:55 11
2 HC Tatran Stupava A 6 4 2 0 108:52 10
3 HC Sporta Hlohovec A 6 4 1 1 79:52 9
4 HKM Šaľa 6 2 1 3 70:88 5
5 Strojár Malacky B 6 2 0 4 72:72 4
6 MHC Bardejov B 6 1 1 4 39:86 3
7 HáO TJ Slovan Modra B 6 0 0 6 38:97 0

Konečné výsledky turnaja SOH U10

 

Kategoria U10 chlapci

Poradie tímov

1. HC Tatran Stupava A
2. HáO TJ Slovan Modra A
3. ŠKP Bratislava
4. MHC Bardejov A
5. Strojár Malacky A
6. Inter ZŠ Bieloruská
7. HKM Šaľa
8. HC Sporta Hlohovec A
9. MŠK Kysucké Nové Mesto
10. HC Sporta Hlohovec B
11. Strojár Malacky B
12. MHC Bardejov B
13. HC Tatran Stupava B
14. HáO TJ Slovan Modra B

SOH 2018 - Program U10, U8

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 06 jún 2018 00:00

Program a výsledky jednotlivých zápasov U8, U10 - Hala Park Stupava

 

Piatok 8.6.

Ihrisko 1 - chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA Strojár Malacky A 12:4 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
2 10:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 5:23 HC Tatran Stupava A U10 - chlapci
3 10:40 CHB HKM Šaľa 8:16 HC Sporta Hlohovec A U10 - chlapci
4 11:00 CHB ŠKP Bratislava 22:7 MHC Bardejov B U10 - chlapci
5 11:20 CHA HáO TJ Slovan Modra A 15:14 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
6 11:40 CHA HC Tatran Stupava B 10:14 HC Sporta Hlohovec B U10 - chlapci
7 12:00 CHA MHC Bardejov A 7:14 Strojár Malacky A U10 - chlapci
8 12:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 8:15 Strojár Malacky B U10 - chlapci
9 12:40 CHB HC Tatran Stupava A 29:6 HKM Šaľa U10 - chlapci
10 13:00 CHB HC Sporta Hlohovec A 10:12 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
  13:15   Prestávka      
11 14:00 CHA HáO TJ Slovan Modra A 19:9 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
12 14:20 CHA Inter ZŠ Bieloruská 15:8 HC Tatran Stupava B U10 - chlapci
13 14:40 CHA HC Sporta Hlohovec B 7:14 Strojár Malacky A U10 - chlapci
14 15:00 CHA MHC Bardejov A 16:10 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
15 15:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 5:7 MHC Bardejov B U10 - chlapci
16 15:40 CHB Strojár Malacky B 10:15 HC Tatran Stupava A U10 - chlapci
17 16:00 CHB HKM Šaľa 11:16 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
18 16:20 CHB HC Sporta Hlohovec A 14:3 MHC Bardejov B U10 - chlapci

Ihrisko 2 - dievčatá U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA HC Sporta Hlohovec B 15:19 MHC Bardejov A U10 - chlapci
2 10:20 DA HC Tatran Stupava A 22:5 HC Tatran Stupava C U10 - dievčatá
3 10:40 DA MŠK Dunajská Streda B 9:9 Hk Slávia Partizánske U10 - dievčatá
4 11:00 DA HC Sporta Hlohovec 6:5 Strojár Malacky U10 - dievčatá
5 11:20 DB MŠK Dunajská Streda A 17:6 MŠK Dunajská Streda C U10 - dievčatá
6 11:40 DB HC Tatran Stupava B 15:20 HK Slovan Duslo Šaľa U10 - dievčatá
7 12:00 DB ŠKP Topoľčany 16:11 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
8 12:20 DA HC Tatran Stupava A 8:11 MŠK Dunajská Streda B U10 - dievčatá
9 12:40 DA HC Tatran Stupava C 10:21 Hk Slávia Partizánske U10 - dievčatá
10 13:00 DB MŠK Dunajská Streda A 24:5 HC Tatran Stupava B U10 - dievčatá
0 13:15   Prestávka      
11 14:00 DA HC Tatran Stupava A 21:7 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
12 14:20 DB MŠK Dunajská Streda C 5:22 HK Slovan Duslo Šaľa U10 - dievčatá
13 14:40 DA MŠK Dunajská Streda B 16:4 Strojár Malacky U10 - dievčatá
14 15:00 DB MŠK Dunajská Streda A 15:7 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
15 15:20 DB HC Tatran Stupava B 21:12 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
16 15:40 DA HC Tatran Stupava C 10:12 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
17 16:00 DA Hk Slávia Partizánske 17:3 Strojár Malacky U10 - dievčatá
18 16:20 DB MŠK Dunajská Streda C 8:12 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
19 16:40 DB HK Slovan Duslo Šaľa 31:10 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá

Ihrisko 3 - mini U8

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
1 10:00 CHA HáO TJ Slovan Modra A 13:10 HC Tatran Stupava B U10 - chlapci
2 10:20 MA ŠKP Bratislava 5:20 HC Tatran Stupava A U8 - mini
3 10:40 MA Hk Slávia Partizánske 3:14 HKM Šaľa U8 - mini
4 11:00 MA MŠK Dunajská Streda B 17:0 Strojár Malacky B U8 - mini
5 11:20 MB Strojár Malacky A 21:7 MŠK Dunajská Streda A U8 - mini
6 11:40 MB HK Slovan Duslo Šaľa 6:4 ŠKH Rohožník U8 - mini
7 12:00 MB HC Tatran Stupava C 7:11 HC Tatran Stupava B U8 - mini
8 12:20 MA ŠKP Bratislava 8:9 Hk Slávia Partizánske U8 - mini
9 12:40 MA HC Tatran Stupava A 19:9 HKM Šaľa U8 - mini
10 13:00 MB Strojár Malacky A 10:6 HK Slovan Duslo Šaľa U8 - mini
  13:15   Prestávka      
11 14:00 MA ŠKP Bratislava 7:17 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
12 14:20 MB MŠK Dunajská Streda A 3:12 ŠKH Rohožník U8 - mini
13 14:40 MA Hk Slávia Partizánske 3:10 Strojár Malacky B U8 - mini
14 15:00 MB Strojár Malacky A 17:8 HC Tatran Stupava C U8 - mini
15 15:20 MB HK Slovan Duslo Šaľa 5:8 HC Tatran Stupava B U8 - mini
16 15:40 MA HC Tatran Stupava A 10:15 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
17 16:00 MA HKM Šaľa 16:9 Strojár Malacky B U8 - mini
18 16:20 MB MŠK Dunajská Streda A 7:10 HC Tatran Stupava C U8 - mini
19 16:40 MB ŠKH Rohožník 7:8 HC Tatran Stupava B U8 - mini

 

Sobota 9.6.

Ihrisko 1 - chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
19 9:00 CHA MŠK Kysucké Nové Mesto 10:11 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
20 9:20 CHB HC Tatran Stupava A 14:14 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
21 9:40 CHB HáO TJ Slovan Modra B 8:18 HKM Šaľa U10 - chlapci
22 10:00 CHB MHC Bardejov B 6:19 Strojár Malacky B U10 - chlapci
23 10:20 CHA HC Tatran Stupava B 6:14 MHC Bardejov A U10 - chlapci
24 10:40 CHA Strojár Malacky A 11:11 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
25 11:00 CHA HC Sporta Hlohovec B 11:11 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
26 11:20 CHB HC Tatran Stupava A 11:11 HC Sporta Hlohovec A U10 - chlapci
27 11:40 CHB ŠKP Bratislava 13:9 Strojár Malacky B U10 - chlapci
28 12:00 CHB HKM Šaľa 10:10 MHC Bardejov B U10 - chlapci
29 12:20 CHA HáO TJ Slovan Modra A 13:16 MHC Bardejov A U10 - chlapci
30 12:40 CHA HC Tatran Stupava B 13:18 MŠK Kysucké Nové Mesto U10 - chlapci
31 13:00 CHA HC Sporta Hlohovec B 4:11 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
  13:15   Prestávka      
32 13:40 CHB HáO TJ Slovan Modra B 8:15 HC Sporta Hlohovec A U10 - chlapci
33 14:00 CHB HC Tatran Stupava A 16:6 MHC Bardejov B U10 - chlapci
34 14:20 CHB HKM Šaľa 17:9 Strojár Malacky B U10 - chlapci
35 14:40 CHA HáO TJ Slovan Modra A 13:9 Strojár Malacky A U10 - chlapci
36 15:00 CHA MHC Bardejov A 12:10 Inter ZŠ Bieloruská U10 - chlapci
37 15:20 CHB HáO TJ Slovan Modra B 4:19 ŠKP Bratislava U10 - chlapci
38 15:40 CHB HC Sporta Hlohovec A 13:10 Strojár Malacky B U10 - chlapci

Ihrisko 2 - dievčatá U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
20 9:00 CHA HáO TJ Slovan Modra A 16:7 HC Sporta Hlohovec B U10 - chlapci
21 9:20 DA MŠK Dunajská Streda B 18:8 HC Tatran Stupava C U10 - dievčatá
22 9:40 DA HC Tatran Stupava A 24:6 Strojár Malacky U10 - dievčatá
23 10:00 DA Hk Slávia Partizánske 18:7 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
24 10:20 DB HC Tatran Stupava B 7:5 MŠK Dunajská Streda C U10 - dievčatá
25 10:40 DB MŠK Dunajská Streda A 25:0 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
26 11:00 DB HK Slovan Duslo Šaľa 20:6 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
27 11:20 DA HC Tatran Stupava C 8:8 Strojár Malacky U10 - dievčatá
28 11:40 DA HC Tatran Stupava A 12:17 Hk Slávia Partizánske U10 - dievčatá
29 12:00 DA MŠK Dunajská Streda B 28:5 HC Sporta Hlohovec U10 - dievčatá
30 12:20 DB MŠK Dunajská Streda C 20:3 HC Tatran Stupava D U10 - dievčatá
31 12:40 DB MŠK Dunajská Streda A 13:13 HK Slovan Duslo Šaľa U10 - dievčatá
32 13:00 DB HC Tatran Stupava B 4:6 ŠKP Topoľčany U10 - dievčatá
0 13:15   Prestávka      
33 14:00 D DA5 - HC Tatran Stupava C 10:6 DB6 - HC Tatran Stupava D o 9.-12. miesto dievčatá
34 14:20 D DA6 - Strojár Malacky 7:8 DB5 - MŠK Dunajská Streda C o 9.-12. miesto dievčatá
35 14:40 D DA3 - HC Tatran Stupava A 11:7 DB4 - HC Tatran Stupava B o 5.-8. miesto dievčatá
36 15:00 D DA4 - HC Sporta Hlohovec 10:12 DB3 - ŠKP Topoľčany o 5.-8. miesto dievčatá
37 15:20 D DA1 - MŠK Dunajská Streda B 10:15 DB2 - HK Slovan Duslo Šaľa semifinále dievčatá
38 15:40 D DB1 - MŠK Dunajská Streda A 16:10 DA2 - Hk Slávia Partizánske semifinále dievčatá

Ihrisko 3 - mini U8

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
20 9:00 CHA HC Tatran Stupava B 7:16 Strojár Malacky A U10 - chlapci
21 9:20 MA Hk Slávia Partizánske 2:16 HC Tatran Stupava A U8 - mini
22 9:40 MA ŠKP Bratislava 11:13 Strojár Malacky B U8 - mini
23 10:00 MA HKM Šaľa 8:14 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
24 10:20 MB HK Slovan Duslo Šaľa 7:1 MŠK Dunajská Streda A U8 - mini
25 10:40 MB Strojár Malacky A 15:7 HC Tatran Stupava B U8 - mini
26 11:00 MB ŠKH Rohožník 16:8 HC Tatran Stupava C U8 - mini
27 11:20 MA HC Tatran Stupava A 18:3 Strojár Malacky B U8 - mini
28 11:40 MA ŠKP Bratislava 3:19 HKM Šaľa U8 - mini
29 12:00 MA Hk Slávia Partizánske 2:15 MŠK Dunajská Streda B U8 - mini
30 12:20 MB MŠK Dunajská Streda A 6:11 HC Tatran Stupava B U8 - mini
31 12:40 MB Strojár Malacky A 14:11 ŠKH Rohožník U8 - mini
32 13:00 MB HK Slovan Duslo Šaľa 3:3 HC Tatran Stupava C U8 - mini
0 13:15   Prestávka      
33 14:00 M MA5 - Hk Slávia Partizánske 5:1 MB6 - MŠK Dunajská Streda A o 9.-12. miesto mini
34 14:20 M MA6 - ŠKP Bratislava 15:9 MB5 - HC Tatran Stupava C o 9.-12. miesto mini
35 14:40 M MA3 - HKM Šaľa 15:4 MB4 - ŠKH Rohožník o 5.-8. miesto mini
36 15:00 M MA4 - Strojár Malacky B 4:10 MB3 - HK Slovan Duslo Šaľa o 5.-8. miesto mini
37 15:20 M MA1 - MŠK Dunajská Streda B 13:2 MB2 - HC Tatran Stupava B semifinále mini
38 15:40 M MB1 - Strojár Malacky A 7:11 MA2 - HC Tatran Stupava A semifinále mini

 

Nedeľa 10.6.

Ihrisko 1 - chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
39 9:00 CH CHA5 - MŠK Kysucké Nové Mesto 10:1 CHB6 - MHC Bardejov B o 9.-12. miesto chlapci
40 9:20 CH CHA4 - Inter ZŠ Bieloruská 13:10 CHB3 - HC Sporta Hlohovec A o 5.-8. miesto chlapci
41 9:40 CH CHA1 - MHC Bardejov A 6:18 CHB2 - HC Tatran Stupava A semifinále chlapci
42 10:00 CH CHB1 - ŠKP Bratislava 12:17 CHA2 - HáO TJ Slovan Modra A semifinále chlapci
43 10:20 CH CHB6 - MHC Bardejov B 9:10 CHB5 - Strojár Malacky B o 11. miesto chlapci
44 10:40 CH CHA4 - Inter ZŠ Bieloruská 10:14 CHA3 - Strojár Malacky A o 5. miesto chlapci
45 11:00 CH CHB1 - ŠKP Bratislava 11:10 CHA1 - MHC Bardejov A o 3. miesto chlapci

Ihrisko 2 - chlapci, dievčatá U10, mini U8

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
39 9:00 CH CHA6 - HC Sporta Hlohovec B 13:6 CHB5 - Strojár Malacky B o 9.-12. miesto chlapci
40 9:20 D DB6 - HC Tatran Stupava D 12:8 DA6 - Strojár Malacky o 11. miesto dievčatá
41 9:40 D DA5 - HC Tatran Stupava C 9:10 DB5 - MŠK Dunajská Streda C o 9. miesto dievčatá
42 10:00 D DA4 - HC Sporta Hlohovec 10:8 DB4 - HC Tatran Stupava B o 7. miesto dievčatá
43 10:20 CH CHA5 - MŠK Kysucké Nové Mesto 13:6 CHA6 - HC Sporta Hlohovec B o 9. miesto chlapci
44 10:40 D DB3 - ŠKP Topoľčany 10:11 DA3 - HC Tatran Stupava A o 5. miesto dievčatá
45 11:00 D DA2 - Hk Slávia Partizánske 15:7 DA1 - MŠK Dunajská Streda B o 3. miesto dievčatá
46 11:20 CH CHA7 - HC Tatran Stupava B 14:7 CHB7 - HáO TJ Slovan Modra B o 13. miesto chlapci
47 11:40 M MA2 - HC Tatran Stupava A 8:12 MA1 - MŠK Dunajská Streda B finále mini
48 12:00 D DB1 - MŠK Dunajská Streda A 15:16 DB2 - HK Slovan Duslo Šaľa finále dievčatá
49 12:20 CH CHA2 - HáO TJ Slovan Modra A 12:15 CHB2 - HC Tatran Stupava A finále chlapci

Ihrisko 3 - mini U8, chlapci U10

Por. Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
39 9:00 CH CHA3 - Strojár Malacky A 18:10 CHB4 - HKM Šaľa o 5.-8. miesto chlapci
40 9:20 M MB6 - MŠK Dunajská Streda A 6:7 MB5 - HC Tatran Stupava C o 11. miesto mini
41 9:40 M MA5 - Hk Slávia Partizánske 5:6 MA6 - ŠKP Bratislava o 9. miesto mini
42 10:00 M MA4 - Strojár Malacky B 3:8 MB4 - ŠKH Rohožník o 7. miesto mini
43 10:20 CH CHB3 - HC Sporta Hlohovec A 12:13 CHB4 - HKM Šaľa o 7. miesto chlapci
44 10:40 M MB3 - HK Slovan Duslo Šaľa 4:10 MA3 - HKM Šaľa o 5. miesto mini
45 11:00 M MB1 - Strojár Malacky A 15:9 MB2 - HC Tatran Stupava B o 3. miesto mini

Zápas D38 SOHU18

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
nedeľa, 03 jún 2018 19:41

 

 

 

Zápas D37 SOHU18

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
nedeľa, 03 jún 2018 19:41

 

 

 

Zápas D36 SOHU18

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
nedeľa, 03 jún 2018 19:40

 

 

 

Zápas D35 SOHU18

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
nedeľa, 03 jún 2018 19:40

 

 

 

Zápas D34 SOHU18

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
nedeľa, 03 jún 2018 19:39

 

 

 

Strana 1 z 33