Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Stupava Cup 2022 - Výsledky piatok / Results Friday

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 24 august 2022 23:31
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Ak nevidíte všetky stĺpce , kliknite na "Tlač" v hornej časti
If you cannot see all collumns, press "Tlač" in the page header

PIATOK/FRIDAY - Hala Základná škola Stupava / Stupava School Hall

č. čas/time Team1 výsledok/result Team2 fáza/phase skup/group
1 12:00 HK Slávia Sereď 25:13 HK AS Trenčín skup/group G14B
2 12:36 DHC Slávia Praha Červená (CZE) 22:3 HC Tatran Stupava "B" skup/group G14B
3 13:12 HC DAC Dunajská Streda "A" 11:9 DHC Plzeň (CZE) skup/group G14B
4 13:48 HC DAC Dunajská Streda 26:12 ŠKP Bratislava skup/group G16
5 14:34 Malacky/Rohožník 12:22 HC Tatran Stupava skup/group G16
6 15:20 Zlatná na Ostrove 23:21 DHC Plzeň (CZE) skup/group G16
7 16:06 DHC Slávia Praha Modrá (CZE) 8:17 HC Tatran Stupava "A" skup/group G14A
8 16:42 Malacky/Rohožník 7:16 SMF HK Žilina skup/group G14A
9 17:18 Wiener Neustadt (AUT) 15:24 HC Tatran Stupava skup/group G16
10 18:04 HC DAC Dunajská Streda 27:27 Zlatná na Ostrove skup/group G16
11 18:50 Wiener Neustadt (AUT) 18:23 DHC Plzeň (CZE) skup/group G16
PZ 20:00 AHT HC Tatran Stupava : Wiener Neustadt (AUT) ženy/Women

PIATOK/Friday - Hala Základná škola Záhorská Bystrica / Záhorská Bystrica School Hall

č. čas/time Team1 výsledok/result Team2 fáza/phase skup/group
12 13:00 Malacky/Rohožník 4:17 MHK Bytča skup/group G14A
13 13:36 DHC Slávia Praha Modrá (CZE) 8:15 SMF HK Žilina skup/group G14A
14 14:12 HC DAC Dunajská Streda 27:8 HC Tatran Stupava skup/group G12
15 14:48 DHC Plzeň (CZE) 12:13 HK AS Trenčín skup/group G12
16 15:24 HC DAC Dunajská Streda "A" 24:6 HC Tatran Stupava "B" skup/group G14B
17 16:00 HK Slávia Sereď 19:19 DHC Plzeň (CZE) skup/group G14B
18 16:36 DHC Slávia Praha Červená (CZE) 20:8 HK AS Trenčín skup/group G14B
19 17:12 MHK Bytča 7:16 HK AS Trenčín skup/group G12
20 17:48 DHC Plzeň (CZE) 17:9 HC Tatran Stupava skup/group G12
21 18:24 Malacky/Rohožník 10:16 ŠKP Bratislava skup/group G16
Čítať 1242 krát Naposledy zmenené piatok, 26 august 2022 20:11