Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Stupava Cup 2022 - Výsledky sobota / Results Saturday

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
streda, 24 august 2022 23:42
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ak nevidíte všetky stĺpce , kliknite na "Tlač" v hornej časti
If you cannot see all collumns, press "Tlač" in the page header

SOBOTA/SATURDAY - Hala Základná škola Stupava / Stupava School Hall

č. čas/time Team1 výsledok/result Team2 fáza/phase skup/group
22 8:00 Wiener Neustadt (AUT) 17:17 ŠKP Bratislava skup/group G16
23 8:46 DHC Slávia Praha Modrá (CZE) 5:10 MHK Bytča skup/group G14A
24 9:22 HC Tatran Stupava "A" 11:18 SMF HK Žilina skup/group G14A
25 9:58 HC DAC Dunajská Streda "A" 26:9 HK AS Trenčín skup/group G14B
26 10:34 HK Slávia Sereď 12:15 DHC Slávia Praha Červená (CZE) skup/group G14B
27 11:10 DHC Plzeň (CZE) 32:11 HC Tatran Stupava "B" skup/group G14B
28 11:46 DHC Slávia Praha Modrá (CZE) 12:9 Malacky/Rohožník skup/group G14A
29 12:22 MHK Bytča 19:8 HC Tatran Stupava "A" skup/group G14A
30 12:58 HC DAC Dunajská Streda "A" 19:10 DHC Slávia Praha Červená (CZE) skup/group G14B
31 13:34 HK Slávia Sereď 29:9 HC Tatran Stupava "B" skup/group G14B
32 14:10 DHC Plzeň (CZE) 19:9 HK AS Trenčín skup/group G14B
33 14:46 MHK Bytča 6:10 SMF HK Žilina skup/group G14A
34 15:22 Malacky/Rohožník 10:15 HC Tatran Stupava "A" skup/group G14A
35 15:58 HC DAC Dunajská Streda "A" 18:14 HK Slávia Sereď skup/group G14B
36 16:34 HK AS Trenčín 11:7 HC Tatran Stupava "B" skup/group G14B
37 17:10 DHC Slávia Praha Červená (CZE) 10:13 DHC Plzeň (CZE) skup/group G14B
38 17:46 Malacky/Rohožník 10:13 Wiener Neustadt (AUT) skup/group G16
39 18:32 HC DAC Dunajská Streda 15:13 HC Tatran Stupava skup/group G16

SOBOTA/SATURDAY - Hala Základná škola Záhorská Bystrica / Záhorská Bystrica School Hall

č. čas/time Team1 výsledok/result Team2 fáza/phase skup/group
40 8:00 Zlatná na Ostrove 15:15 HC Tatran Stupava skup/group G16
41 8:46 MHK Bytča 1:18 DHC Plzeň (CZE) skup/group G12
42 9:22 HC DAC Dunajská Streda 16:13 DHC Plzeň (CZE) skup/group G16
43 10:08 HC DAC Dunajská Streda 22:6 DHC Plzeň (CZE) skup/group G12
44 10:44 ŠKP Bratislava 16:26 DHC Plzeň (CZE) skup/group G16
45 11:30 Malacky/Rohožník 21:24 Zlatná na Ostrove skup/group G16
46 12:16 HC DAC Dunajská Streda 16:0 MHK Bytča skup/group G12
47 12:42 HK AS Trenčín 16:6 HC Tatran Stupava skup/group G12
48 13:18 Malacky/Rohožník 11:19 DHC Plzeň (CZE) skup/group G16
49 14:04 ŠKP Bratislava 10:21 HC Tatran Stupava skup/group G16
50 14:50 HC DAC Dunajská Streda 20:10 Wiener Neustadt (AUT) skup/group G16
51 15:34 HC DAC Dunajská Streda 11:7 HK AS Trenčín skup/group G12
52 16:10 MHK Bytča 3:9 HC Tatran Stupava skup/group G12
53 16:46 ŠKP Bratislava 15:21 Zlatná na Ostrove skup/group G16
Čítať 1630 krát Naposledy zmenené sobota, 27 august 2022 19:59