Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Stupava Cup 2022 - Tabuľky/Tables

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 25 august 2022 00:24
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Ak nevidíte všetky stĺpce , kliknite na "Tlač" v hornej časti
If you cannot see all collumns, press "Tlač" in the page header

KATEGÓRIA Mladšie žiačky "G12 "

SKUPINA/GROUP G12

G12 HC DAC Dunajská Streda HC Tatran Stupava DHC Plzeň (CZE) HK AS Trenčín MHK Bytča skóre/score body/points poradie/place
HC DAC Dunajská Streda 27:8 22:6 11:7 16:0 8 1.
HC Tatran Stupava 8:27 9:17 6:16 9:3 2 4.
DHC Plzeň (CZE) 6:22 17:9 12:13 18:1 4 3.
HK AS Trenčín 7:11 16:6 13:12 16:7 6 2.
MHK Bytča 0:16 3:9 1:18 7:16 0 5.

KATEGÓRIA Staršie žiačky "G14 "

SKUPINA/GROUP G14A

G14A DHC Slávia Praha Modrá (CZE) HC Tatran Stupava "A" Malacky/Rohožník SMF HK Žilina MHK Bytča skóre/score body/points poradie/place
DHC Slávia Praha Modrá (CZE) 8:17 12:9 8:15 5:10 2 4.
HC Tatran Stupava "A" 17:8 15:10 11:18 8:19 4 3.
Malacky/Rohožník 9:12 10:15 7:16 4:17 0 5.
SMF HK Žilina 15:8 18:11 16:7 10:6 8 1.
MHK Bytča 10:5 19:8 17:4 6:10 6 2.

SKUPINA/GROUP G14B

G14B HK Slávia Sereď HK AS Trenčín DHC Slávia Praha Červená (CZE) HC Tatran Stupava "B" HC DAC Dunajská Streda "A" DHC Plzeň (CZE) skóre/score body/points poradie/place
HK Slávia Sereď 25:13 12:15 29:9 14:18 19:19 5 4.
HK AS Trenčín 13:25 8:20 11:7 9:26 9:19 2 5.
DHC Slávia Praha Červená (CZE) 15:12 20:8 22:3 10:19 10:13 6 3.
HC Tatran Stupava "B" 9:29 7:11 3:22 6:24 11:32 0 6.
HC DAC Dunajská Streda "A" 18:14 26:9 19:10 24:6 11:9 10 1.
DHC Plzeň (CZE) 19:19 19:9 13:10 32:11 9:11 7 2.

KATEGÓRIA Mladšie dorastenky "G16 "

SKUPINA/GROUP G16

Čítať 907 krát Naposledy zmenené nedeľa, 28 august 2022 12:33
G16 HC DAC Dunajská Streda ŠKP Bratislava Malacky/Rohožník HC Tatran Stupava Zlatná na Ostrove DHC Plzeň (CZE) Wiener Neustadt (AUT) skóre/score body/points poradie/place
HC DAC Dunajská Streda 26:12 20:12 15:13 27:27 16:13 20:10 11 1.
ŠKP Bratislava 12:26 16:10 10:21 15:21 16:26 17:17 3 6.
Malacky/Rohožník 12:20 10:16 12:22 21:24 11:19 10:13 0 7.
HC Tatran Stupava 13:15 21:10 22:12 15:15 17:13 24:15 9 3.
Zlatná na Ostrove 27:27 21:15 24:21 15:15 23:21 19:18 10 2.
DHC Plzeň (CZE) 13:16 26:16 19:11 13:17 21:23 23:18 6 4.
Wiener Neustadt (AUT) 10:20 17:17 13:10 15:24 18:19 18:23 3 5.