Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Mladší dorastenci Zorno cup 2018

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 22 január 2018 22:19
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu mladších dorastencov

Program, results and tables for U16

 

Program:

 Piatok / Friday 2.2.2018, Hala Malina Malacky

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
1 D1 10:00 DA Fivers Wien (AUT) 10:11 Slovan Modra (SK) detail zápasu
2 D2 12:40 DA Dukla Praha A (CZ) 21:13 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
3 D3 13:20 DB Malacky - Stupava (SK) 11:22 Veszprém (HU) detail zápasu
4 D4 14:00 DB VSD Dunakeszi Handball (HU) 11:20 SKP Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
5 D5 14:40 DA Fivers Wien (AUT) 15:9 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
6 D6 15:20 DA Dukla Praha A (CZ) 13:9 Slovan Modra (SK) detail zápasu
7 D7 16:00 DB Banik Karvina (CZ) 23:11 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
8 D8 16:40 DB Malacky - Stupava (SK) 17:12 VSD Dunakeszi Handball (HU) detail zápasu
9 D9 17:20 DB Veszprém (HU) 13:14 SKP Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
10 D10 18:00 DA HBC Continental Jičín (CZ) 23:17 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
11 D11 18:40 DB Malacky - Stupava (SK) 16:18 Banik Karvina (CZ) detail zápasu
12 D12 19:20 DB VSD Dunakeszi Handball (HU) 0:10 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu

 Sobota / Saturday 3.2.2018, Hala Malina Malacky

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
13 D13 12:00 DB Veszprém (HU) 19:15 Banik Karvina (CZ) detail zápasu
14 D14 12:40 DB SKP Frýdek Místek (CZ) 20:15 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
15 D15 13:20 DB VSD Dunakeszi Handball (HU) 9:21 Veszprém (HU) detail zápasu
16 D16 14:00 DA Dukla Praha A (CZ) 13:5 Fivers Wien (AUT) detail zápasu
17 D17 14:40 DA HBC Continental Jičín (CZ) 15:15 Slovan Modra (SK) detail zápasu
18 D18 15:20 DB Malacky - Stupava (SK) 12:11 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
19 D19 16:00 DB SKP Frýdek Místek (CZ) 20:16 Banik Karvina (CZ) detail zápasu
20 D20 16:40 DB Veszprém (HU) 21:11 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
21 D21 17:20 DA Dukla Praha A (CZ) 22:16 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
22 D22 18:00 DA Fivers Wien (AUT) 17:18 HBC Continental Jičín (CZ) detail zápasu
23 D23 18:40 DA Budaörs Handball (HU) 15:17 Slovan Modra (SK) detail zápasu
24 D24 19:20 DB Malacky - Stupava (SK) 16:19 SKP Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
25 D25 20:00 DB VSD Dunakeszi Handball (HU) 15:20 Banik Karvina (CZ) detail zápasu

 Nedeľa / Sunday 4.2.2018, Hala Malina Malacky

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
26 D26 8:00 o 9.-11. miesto A5 - Budaörs Handball (HU) 15:18 B5 - Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
27 D27 8:40 o 7. miesto A4 - Fivers Wien (AUT) 14:12 B4 - Malacky - Stupava (SK) detail zápasu
28 D28 10:40 o 5. miesto A3 - Slovan Modra (SK) 13:12 B3 - Banik Karvina (CZ) detail zápasu
29 D29 11:20 o 9.-11. miesto A5 - Budaörs Handball (HU) 25:20 B6 - VSD Dunakeszi Handball (HU) detail zápasu
30 D30 13:20 o 3. miesto A2 - HBC Continental Jičín (CZ) 19:21 B2 - Veszprém (HU) detail zápasu
31 D31 14:00 finále A1 - Dukla Praha A (CZ) 15:16 B1 - SKP Frýdek Místek (CZ) detail zápasu

Skupina DA / Group DA

Prehľad skupiny DA / Matches Group DA

Dukla Praha A (CZ) HBC Continental Jičín (CZ) Fivers Wien (AUT) Budaörs Handball (HU) Slovan Modra (SK) body skóre
Dukla Praha A (CZ) 21:13 13:5 22:16 13:9 8 69:43
HBC Continental Jičín (CZ) 13:21 18:17 23:17 15:15 5 69:70
Fivers Wien (AUT) 5:13 17:18 15:9 10:11 2 47:51
Budaörs Handball (HU) 16:22 17:23 9:15 15:17 0 57:77
Slovan Modra (SK) 9:13 15:15 11:10 17:15 5 52:53

Konečná tabuľka skupiny DA

Final table of group DA

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 Dukla Praha A (CZ) 4 4 0 0 69:43 8
2 HBC Continental Jičín (CZ) 4 2 1 1 69:70 5
3 Slovan Modra (SK) 4 2 1 1 52:53 5
4 Fivers Wien (AUT) 4 1 0 3 47:51 2
5 Budaörs Handball (HU) 4 0 0 4 57:77 0

Skupina DB

Prehľad skupiny DB

Malacky - Stupava (SK) Veszprém (HU) VSD Dunakeszi Handball (HU) SKP Frýdek Místek (CZ) Banik Karvina (CZ) Dukla Praha B (CZ) body skóre
Malacky - Stupava (SK) 11:22 17:12 16:19 16:18 12:11 4 72:82
Veszprém (HU) 22:11 21:9 13:14 19:15 21:11 8 96:60
VSD Dunakeszi Handball (HU) 12:17 9:21 11:20 15:20 0:10 0 47:88
SKP Frýdek Místek (CZ) 19:16 14:13 20:11 20:16 20:15 10 93:71
Banik Karvina (CZ) 18:16 15:19 20:15 16:20 23:11 6 92:81
Dukla Praha B (CZ) 11:12 11:21 10:0 15:20 11:23 2 58:76

Konečná tabuľka skupiny DB

Final table of group DB

Poradie Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 SKP Frýdek Místek (CZ) 5 5 0 0 93:71 10
2 Veszprém (HU) 5 4 0 1 96:60 8
3 Banik Karvina (CZ) 5 3 0 2 92:81 6
4 Malacky - Stupava (SK) 5 2 0 3 72:82 4
5 Dukla Praha B (CZ) 5 1 0 4 58:76 2
6 VSD Dunakeszi Handball (HU) 5 0 0 5 47:88 0

Konečné poradie

Final standings

1 SKP Frýdek Místek (CZ)
2 Dukla Praha A (CZ)
3 Veszprém (HU)
4 HBC Continental Jičín (CZ)
5 Slovan Modra (SK)
6 Banik Karvina (CZ)
7 Fivers Wien (AUT)
8 Malacky - Stupava (SK)
9 Dukla Praha B (CZ)
10 Budaörs Handball (HU)
11 VSD Dunakeszi Handball (HU)
Čítať 4895 krát Naposledy zmenené nedeľa, 04 február 2018 16:10