Starší žiaci Zorno cup 2018

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 18 január 2018 23:56
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Program, výsledky a tabuľky pre kategóriu staršich žiakov

Program, results and tables for U14

 

Program:

 Piatok / Friday 2.2.2018, Hala Základná škola Stupava

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
1 S1 10:00 SA Slovan Modra (SK) 21:10 Centrum Haná (CZ) detail zápasu
2 S2 10:40 SA Fivers Wien (AUT) 16:9 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
3 S3 11:20 SA Sokol Úvaly (CZ) 12:21 RHC Karviná (CZ) detail zápasu
4 S4 12:00 SB HC Tatran Stupava (SK) 17:9 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
5 S5 12:40 SB SK Kuřim (CZ) 7:22 HK Slavoj Trebišov (SK) detail zápasu
6 S6 13:20 SA Slovan Modra (SK) 14:23 Dukla Praha A (CZ) detail zápasu
7 S7 14:00 SA Centrum Haná (CZ) 13:21 Fivers Wien (AUT) detail zápasu
8 S8 14:40 SA Budaörs Handball (HU) 10:17 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
9 S9 15:20 SB RHC Frýdek Místek (CZ) 14:12 Veszprem (HU) detail zápasu
10 S10 16:00 SB HC Tatran Stupava (SK) 26:10 SK Kuřim (CZ) detail zápasu
11 S11 16:40 SA Slovan Modra (SK) 18:18 RHC Karviná (CZ) detail zápasu
12 S12 17:20 SA Dukla Praha A (CZ) 33:7 Centrum Haná (CZ) detail zápasu
13 S13 18:00 SB Dukla Praha B (CZ) 7:17 HK Slavoj Trebišov (SK) detail zápasu
14 S14 18:40 SB HC Tatran Stupava (SK) 15:16 RHC Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
15 S15 19:20 SA Fivers Wien (AUT) 21:11 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
16 S16 20:00 SA Budaörs Handball (HU) 5:22 RHC Karviná (CZ) detail zápasu

 Sobota / Saturday 3.2.2018, Hala Základná škola Stupava

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
17 S17 8:00 SA Centrum Haná (CZ) 12:25 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
18 S18 8:40 SA Slovan Modra (SK) 17:18 Fivers Wien (AUT) detail zápasu
19 S19 9:20 SA RHC Karviná (CZ) 13:19 Dukla Praha A (CZ) detail zápasu
20 S20 10:00 SB SK Kuřim (CZ) 14:18 Veszprem (HU) detail zápasu
21 S21 10:40 SB Dukla Praha B (CZ) 9:17 RHC Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
22 S22 11:20 SA Centrum Haná (CZ) 11:23 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
23 S23 12:00 SA Sokol Úvaly (CZ) 12:23 Dukla Praha A (CZ) detail zápasu
24 S24 12:40 SA Fivers Wien (AUT) 16:13 RHC Karviná (CZ) detail zápasu
25 S25 13:20 SB HK Slavoj Trebišov (SK) 20:19 Veszprem (HU) detail zápasu
26 S26 14:00 SB SK Kuřim (CZ) 13:14 Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
27 S27 14:40 SA Slovan Modra (SK) 14:12 Budaörs Handball (HU) detail zápasu
28 S28 15:20 SA Centrum Haná (CZ) 8:25 RHC Karviná (CZ) detail zápasu
29 S29 16:00 SB HC Tatran Stupava (SK) 18:16 Veszprem (HU) detail zápasu
30 S30 16:40 SB HK Slavoj Trebišov (SK) 19:14 RHC Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
31 S31 17:20 SA Fivers Wien (AUT) 10:19 Dukla Praha A (CZ) detail zápasu
32 S32 18:00 SB Dukla Praha B (CZ) 8:19 Veszprem (HU) detail zápasu
33 S33 18:40 SB HC Tatran Stupava (SK) 13:21 HK Slavoj Trebišov (SK) detail zápasu
34 S34 19:20 SB SK Kuřim (CZ) 10:18 RHC Frýdek Místek (CZ) detail zápasu

 Nedeľa / Sunday 4.2.2018, Hala Základná škola Stupava

Č. záp. / Match No Č.v.kat Čas Skupina / Group Tím 1 Výsledok / Result Tím 2
35 S35 8:00 SA Slovan Modra (SK) 13:15 Sokol Úvaly (CZ) detail zápasu
36 S36 8:40 SA Budaörs Handball (HU) 12:18 Dukla Praha A (CZ) detail zápasu
37 S37 9:20 o 11.-13. miesto A6 - Budaörs Handball (HU) 19:10 B6 - SK Kuřim (CZ) detail zápasu
38 S38 10:00 o 9. miesto A5 - Slovan Modra (SK) 16:13 B5 - Dukla Praha B (CZ) detail zápasu
39 S39 10:40 o 7. miesto A4 - Sokol Úvaly (CZ) 12:21 B4 - Veszprem (HU) detail zápasu
40 S40 11:20 o 11.-13. miesto A7 - Centrum Haná (CZ) 15:19 B6 - SK Kuřim (CZ) detail zápasu
41 S41 12:00 o 5. miesto A3 - RHC Karviná (CZ) 17:13 B3 - HC Tatran Stupava (SK) detail zápasu
42 S42 12:40 o 3. miesto A2 - Fivers Wien (AUT) 16:10 B2 - RHC Frýdek Místek (CZ) detail zápasu
43 S43 13:20 finále A1 - Dukla Praha A (CZ) 20:15 B1 - HK Slavoj Trebišov (SK) detail zápasu

Skupina SA / Group SA

Prehľad skupiny SA / Matches Group SA

Slovan Modra (SK) Centrum Haná (CZ) Fivers Wien (AUT) Budaörs Handball (HU) Sokol Úvaly (CZ) RHC Karviná (CZ) Dukla Praha A (CZ) body / points score
Slovan Modra (SK) 21:10 17:18 14:12 13:15 18:18 14:23 5 97:96
Centrum Haná (CZ) 10:21 13:21 11:23 12:25 8:25 7:33 0 61:148
Fivers Wien (AUT) 18:17 21:13 16:9 21:11 16:13 10:19 10 102:82
Budaörs Handball (HU) 12:14 23:11 9:16 10:17 5:22 12:18 2 71:98
Sokol Úvaly (CZ) 15:13 25:12 11:21 17:10 12:21 12:23 6 92:100
RHC Karviná (CZ) 18:18 25:8 13:16 22:5 21:12 13:19 7 112:78
Dukla Praha A (CZ) 23:14 33:7 19:10 18:12 23:12 19:13 12 135:68

Konečná tabuľka skupiny SA

Final table of Group SA

Poradie / Order Club Zápasy / Matches Víťazstvá / Wins Remízy / Draws Prehry / Loses Score Body
1 Dukla Praha A (CZ) 6 6 0 0 135:68 12
2 Fivers Wien (AUT) 6 5 0 1 102:82 10
3 RHC Karviná (CZ) 6 3 1 2 112:78 7
4 Sokol Úvaly (CZ) 6 3 0 3 92:100 6
5 Slovan Modra (SK) 6 2 1 3 97:96 5
6 Budaörs Handball (HU) 6 1 0 5 71:98 2
7 Centrum Haná (CZ) 6 0 0 6 61:148 0

Skupina SB / Group SB

Prehľad skupiny SB / Matches Group SB

HC Tatran Stupava (SK) Dukla Praha B (CZ) SK Kuřim (CZ) HK Slavoj Trebišov (SK) RHC Frýdek Místek (CZ) Veszprem (HU) body / points score
HC Tatran Stupava (SK) 17:9 26:10 13:21 15:16 18:16 18:16 0
Dukla Praha B (CZ) 9:17 14:13 7:17 9:17 8:19 8:19 0
SK Kuřim (CZ) 10:26 13:14 7:22 10:18 14:18 14:18 0
HK Slavoj Trebišov (SK) 21:13 17:7 22:7 19:14 20:19 20:19 0
RHC Frýdek Místek (CZ) 16:15 17:9 18:10 14:19 14:12 14:12 0
Veszprem (HU) 16:18 19:8 18:14 19:20 12:14 0

Konečná tabuľka skupiny SA

Final table of Group SA

Poradie / Order Club Zápasy / Matches Víťazstvá / Wins Remízy / Draws Prehry / Loses Score Body / Points
1 HK Slavoj Trebišov (SK) 5 5 0 0 99:60 10
2 RHC Frýdek Místek (CZ) 5 4 0 1 79:65 8
3 HC Tatran Stupava (SK) 5 3 0 2 89:72 6
4 Veszprem (HU) 5 2 0 3 84:74 4
5 Dukla Praha B (CZ) 5 1 0 4 47:83 2
6 SK Kuřim (CZ) 5 0 0 5 54:98 0

Konečné poradie

Final standings

1 Dukla Praha A (CZ)
2 HK Slavoj Trebišov (SK)
3 Fivers Wien (AUT)
4 RHC Frýdek Místek (CZ)
5 RHC Karviná (CZ)
6 HC Tatran Stupava (SK)
7 Veszprem (HU)
8 Sokol Úvaly (CZ)
9 Slovan Modra (SK)
10 Dukla Praha B (CZ)
11 Budaörs Handball (HU)
12 SK Kuřim (CZ)
13 Centrum Haná (CZ)
Čítať 4833 krát Naposledy zmenené nedeľa, 04 február 2018 16:21