Zorno cup 2019 - informácie

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Information and Registration form in English

Informácie a prihláška v slovenčine

Click the picture, print, fill the application and send to Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.   Kliknite na obrázok, vytlačte si prihlášku a vyplnenú ju pošlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 zorno2019 english    zorno2019 english

Dovoľujeme si Vás pozvať na hádzanársky turnaj ZORNO CUP 2019 v Stupave a Malackách,

ktorý sa uskutoční v termíne 1. - 3. 2. 2019 v školskej športovej hale v Stupave, v športovej hale v Stupave na Novej ul. a v športovej hale Malina v Malackách.

Kategórie:

• minihádzaná (r. narodenia 2008 a mladší)
  • mladší žiaci U12 (r. narodenia 2006 a mladší)
  • starší žiaci U14 (r. narodenia 2004 a mladší)
  • mladší dorastenci U16 (r. narodenia 2002 a mladší)
  • starší dorastenci U18 (r. narodenia 2000 a mladší - max. 3 hráči 1999)

Každá kategória bude mať svoj turnaj, systém turnaja podľa počtu prihlásených tímov. Usporiadateľ si vyhradzuje právo výberu, ak počet prihlásených tímov prekročí maximálny počet.

Ubytovanie a stravovanie:

ubytovanie je zaistené v základnej škole v Stupave v triedach (vlastné spacáky a karimatky), v prípade záujmu je možné zabezpečiť ubytovanie v ubytovniach alebo penziónoch v Stupave.
Cena:

• ubytovanie škola ....... 40 eur
  • ubytovanie hotel/ubytovňa …….62 eur

Strava a doprava medzi halami sú zahrnuté v  cene.

Hrací čas:

• 2 x 15 min. mladší žiaci, starší žiaci, mladší dorast, starší dorast.
  • Prestávka medzi polčasmi 3 minúty

Ceny:

• tímové podľa umiestnenia (1. miesto pohár, 1-3 miesto medaily, všetci diplom)
  • individuálne (najlepší hráč, brankár)

Štartovné:

• 120 eur pre jeden tím
  • Registračný poplatok je potrebné uhradit do 26.12.2018

Program turnaja:

• Podľa počtu prihlásených tímov,
  • v piatok a v sobotu od 8.00 do 20.00 hod. zápasy v skupinách.
  • V nedeľu zápasy o umiestnenie a vyhodnotenie turnaja.

Prihláška:

• do 26.12.2017 na kontaktnú osobu Rudolf Draškovič ml., e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel.: 00 421 907 827 047

Čítať 317 krát Naposledy zmenené piatok, 28 september 2018 21:45