Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno 2019 - Výsledky / Results U14

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
utorok, 15 január 2019 23:20
Ohodnotiť túto položku
(11 hlasov)

Kategória starší žiaci U14 - Program, výsledky, poradie

Category older boys U14 - Program, results, standings

Program a výsledky jednotlivých zápasov

Program and results of individual matches

 

Po kliknutí na meno tímu sa zobrazí súpiska a štatistiky tímu, po kliknutí na "detail zápasu" podrobný aktuálny priebeh zápasu

After click on team name you will see statistics of the team, after clicking on "detail", you will see detailod online match progress

PIATOK / FRIDAY

Hala / Hall - Základná škola Supava

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
1 9:20 U14B HKM Šaľa 11:15 SK Kuřim Základná skupina / basic group detail
2 10:00 U14A Kézilabda Utánpótlás Sport Kft 23:13 HC Tatran Stupava Základná skupina / basic group detail
3 10:40 U14C RHC Karviná 17:21 Éles Veszprém Základná skupina / basic group detail
4 11:20 U14A TJ Sokol Úvaly 21:13 HC Tatran Stupava Základná skupina / basic group detail
5 12:00 U14D ŠKP Bratislava 24:15 HCB Olomouc B Základná skupina / basic group detail
6 12:40 U14B HC Dukla Praha 8:19 Tatran Prešov Základná skupina / basic group detail
7 13:20 U14C Éles Veszprém 26:13 Tj Sokol Velké Meziříčí Základná skupina / basic group detail
8 14:00 U14A PEPINO SKP Frýdek-Místek 25:14 TJ Sokol Úvaly Základná skupina / basic group detail
9 14:40 U14B HC Dukla Praha 11:15 HKM Šaľa Základná skupina / basic group detail
10 15:20 U14C RHC Karviná 11:12 HCB Olomouc A Základná skupina / basic group detail
11 16:00 U14D ŠKP Bratislava 13:20 FIVERS Wien Základná skupina / basic group detail
12 16:40 U14A PEPINO SKP Frýdek-Místek 18:13 HC Tatran Stupava Základná skupina / basic group detail
13 17:20 U14B Tatran Prešov 21:14 SK Kuřim Základná skupina / basic group detail
14 18:00 U14C HCB Olomouc A 16:12 Tj Sokol Velké Meziříčí Základná skupina / basic group detail
15 18:40 U14D FIVERS Wien 14:24 Lovci Lovosice Základná skupina / basic group detail
16 19:20 U14A PEPINO SKP Frýdek-Místek 11:15 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft Základná skupina / basic group detail
17 20:00 U14B HC Dukla Praha 13:14 SK Kuřim Základná skupina / basic group detail
18 20:40 U14D HCB Olomouc B 13:22 Lovci Lovosice Základná skupina / basic group detail

SOBOTA / SATURDAY

Hala / Hall - Základná škola Supava

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
19 8:00 U14C RHC Karviná 16:7 Tj Sokol Velké Meziříčí Základná skupina / basic group detail
20 8:40 U14D ŠKP Bratislava 19:19 Lovci Lovosice Základná skupina / basic group detail
21 9:20 U14A TJ Sokol Úvaly 19:28 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft Základná skupina / basic group detail
22 10:00 U14B HKM Šaľa 7:21 Tatran Prešov Základná skupina / basic group detail
23 10:40 U14C HCB Olomouc A 14:23 Éles Veszprém Základná skupina / basic group detail
24 11:20 U14D HCB Olomouc B 10:22 FIVERS Wien Základná skupina / basic group detail
25 12:00 U14P A1 - Kézilabda Utánpótlás Sport Kft 15:11 B2 - SK Kuřim švrťfinále / quarterfinal detail
26 12:40 U14P B1 - Tatran Prešov 14:8 A2 - PEPINO SKP Frýdek-Místek švrťfinále / quarterfinal detail
27 13:20 U14P C1 - Éles Veszprém 23:14 D2 - FIVERS Wien švrťfinále / quarterfinal detail
28 14:00 U14P D1 - Lovci Lovosice 17:16 C2 - HCB Olomouc A švrťfinále / quarterfinal detail
29 14:40 U14P A3 - TJ Sokol Úvaly 16:14 B3 - HKM Šaľa 9.-12. miesto/place match detail
30 15:20 U14P C3 - RHC Karviná 23:13 D3 - ŠKP Bratislava 9.-12. miesto/place match detail
31 16:00 U14P A4 - HC Tatran Stupava 14:13 B4 - HC Dukla Praha 13.-16. miesto/place match detail
32 16:40 U14P C4 - Tj Sokol Velké Meziříčí 11:18 D4 - HCB Olomouc B 13.-16. miesto/place match detail
33 17:20 U14P A1 - Kézilabda Utánpótlás Sport Kft 16:25 C1 - Éles Veszprém semifinal - S1 detail
34 18:00 U14P B1 - Tatran Prešov 14:17 D1 - Lovci Lovosice semifinal - S2 detail
35 18:40 U14P B2 - SK Kuřim 13:22 D2 - FIVERS Wien 5.-8. miesto/place match - U1 detail
36 19:20 U14P A2 - PEPINO SKP Frýdek-Místek 13:20 C2 - HCB Olomouc A 5.-8. miesto/place match - U2 detail

NEDEĽA / SUNDAY

Hala / Hall - Základná škola Supava

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
37 8:40 U14P A3 - TJ Sokol Úvaly 7:23 C3 - RHC Karviná 9. miesto/place match detail
38 9:20 U14P A4 - HC Tatran Stupava 13:19 D4 - HCB Olomouc B 13.miesto/place match detail
39 10:00 U14P B3 - HKM Šaľa 13:21 D3 - ŠKP Bratislava 11. miesto/place match detail
40 10:40 U14P B4 - HC Dukla Praha 9:18 C4 - Tj Sokol Velké Meziříčí 15. miesto/place match detail
41 11:20 U14P B2 - SK Kuřim 9:12 A2 - PEPINO SKP Frýdek-Místek 7. miesto/place match detail
42 12:00 U14P D2 - FIVERS Wien 15:11 C2 - HCB Olomouc A 5. miesto/place match detail
43 12:40 U14P A1 - Kézilabda Utánpótlás Sport Kft 11:20 B1 - Tatran Prešov 3. miesto/place match detail
44 13:20 U14P C1 - Éles Veszprém 26:15 D1 - Lovci Lovosice final detail


Prehľad skupiny / Overview U14A

PEPINO SKP Frýdek-Místek Kézilabda Utánpótlás Sport Kft TJ Sokol Úvaly HC Tatran Stupava
PEPINO SKP Frýdek-Místek 11:15 25:14 18:13
Kézilabda Utánpótlás Sport Kft 15:11 28:19 23:13
TJ Sokol Úvaly 14:25 19:28 21:13
HC Tatran Stupava 13:18 13:23 13:21

Predbežná tabuľka skupiny / Preliminary table U14A

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 Kézilabda Utánpótlás Sport Kft 3 3 0 0 66:43 6
2 PEPINO SKP Frýdek-Místek 3 2 0 1 54:42 4
3 TJ Sokol Úvaly 3 1 0 2 54:66 2
4 HC Tatran Stupava 3 0 0 3 39:62 0


Prehľad skupiny / Overview U14B

HC Dukla Praha Tatran Prešov HKM Šaľa SK Kuřim
HC Dukla Praha 8:19 11:15 13:14
Tatran Prešov 19:8 21:7 21:14
HKM Šaľa 15:11 7:21 11:15
SK Kuřim 14:13 14:21 15:11

Konečná tabuľka skupiny / Final table U14B

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 Tatran Prešov 3 3 0 0 61:29 6
2 SK Kuřim 3 2 0 1 43:45 4
3 HKM Šaľa 3 1 0 2 33:47 2
4 HC Dukla Praha 3 0 0 3 32:48 0


Prehľad skupiny / Overview U14C

RHC Karviná Éles Veszprém HCB Olomouc A Tj Sokol Velké Meziříčí
RHC Karviná 17:21 11:12 16:7
Éles Veszprém 21:17 23:14 26:13
HCB Olomouc A 12:11 14:23 16:12
Tj Sokol Velké Meziříčí 7:16 13:26 12:16

Predbežná tabuľka skupiny / Preliminary table U14C

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 Éles Veszprém 3 3 0 0 70:44 6
2 HCB Olomouc A 3 2 0 1 42:46 4
3 RHC Karviná 3 1 0 2 44:40 2
4 Tj Sokol Velké Meziříčí 3 0 0 3 32:58 0


Prehľad skupiny / Overview U14D

ŠKP Bratislava FIVERS Wien HCB Olomouc B Lovci Lovosice
ŠKP Bratislava 13:20 24:15 19:19
FIVERS Wien 20:13 22:10 14:24
HCB Olomouc B 15:24 10:22 13:22
Lovci Lovosice 19:19 24:14 22:13

Konečná tabuľka skupiny / Final table U14D

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 Lovci Lovosice 3 2 1 0 65:46 5
2 FIVERS Wien 3 2 0 1 56:47 4
3 ŠKP Bratislava 3 1 1 1 56:54 3
4 HCB Olomouc B 3 0 0 3 38:68 0

Konečné výsledky U14

Final standings U14

 

Poradie tímov

Team order

1. Éles Veszprém
2. Lovci Lovosice
3. Tatran Prešov
4. Kézilabda Utánpótlás Sport Kft
5. FIVERS Wien
6. HCB Olomouc A
7. PEPINO SKP Frýdek-Místek
8. SK Kuřim
9. RHC Karviná
10. TJ Sokol Úvaly
11. ŠKP Bratislava
12. HKM Šaľa
13. HCB Olomouc B
14. HC Tatran Stupava
15. Tj Sokol Velké Meziříčí
16. HC Dukla Praha

Čítať 6570 krát Naposledy zmenené nedeľa, 03 február 2019 14:15