Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno 2019 - Výsledky / Results U16

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 17 január 2019 12:15
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Kategória mladší dorastenci U16 - Program, výsledky, poradie

Category younger juniors U16 - Program, results, standings

Program a výsledky jednotlivých zápasov

Program and results of individual matches

 

Po kliknutí na meno tímu sa zobrazí súpiska a štatistiky tímu, po kliknutí na "detail zápasu" podrobný aktuálny priebeh zápasu

After click on team name you will see statistics of the team, after clicking on "detail", you will see detailod online match progress

PIATOK / FRIDAY

Hala / Hall Malina MALACKY

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
1 10:40 U16A HC Tatran Stupava (SK) 20:14 Tatran Litovel (CZ) Základná skupina / basic group detail
2 12:00 U16A HC Dukla Praha B (CZ) 16:21 Tatran Litovel (CZ) Základná skupina / basic group detail
4 13:20 U16A FIVERS Wien (AUT) 19:9 HC Tatran Stupava (SK) Základná skupina / basic group detail
5 14:00 U16A PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 18:14 TJ Sokol Úvaly (CZ) Základná skupina / basic group detail
7 14:40 U16A FIVERS Wien (AUT) 19:9 HC Dukla Praha B (CZ) Základná skupina / basic group detail
9 16:00 U16A TJ Sokol Úvaly (CZ) 20:19 Tatran Litovel (CZ) Základná skupina / basic group detail
10 16:40 U16A FIVERS Wien (AUT) 13:16 PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) Základná skupina / basic group detail
12 18:00 U16A HC Tatran Stupava (SK) 22:11 TJ Sokol Úvaly (CZ) Základná skupina / basic group detail
14 19:20 U16A PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 18:16 HC Dukla Praha B (CZ) Základná skupina / basic group detail

Hala / Hall MODRA

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
3 12:00 U16B HaO Slovan Modra (SK) 22:19 VSD Dunakeszi (HU) Základná skupina / basic group detail
6 14:00 U16B HC Dukla Praha A (CZ) 29:7 SK Kuřim (CZ) Základná skupina / basic group detail
8 15:20 U16B HBC Jičín (CZ) HC Štart Nové Zámky (SK) Základná skupina / basic group detail
11 16:40 U16B HC Dukla Praha A (CZ) 18:19 HaO Slovan Modra (SK) Základná skupina / basic group detail
13 18:00 U16B SK Kuřim (CZ) 17:21 VSD Dunakeszi (HU) Základná skupina / basic group detail
15 19:20 U16B HC Dukla Praha A (CZ) 18:15 HBC Jičín (CZ) Základná skupina / basic group detail

SOBOTA / SATURDAY

Hala / Hall Malina MALACKY

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
16 8:00 U16B HaO Slovan Modra (SK) HC Štart Nové Zámky (SK) Základná skupina / basic group detail
17 8:40 U16B SK Kuřim (CZ) 11:23 HBC Jičín (CZ) Základná skupina / basic group detail
18 9:20 U16B VSD Dunakeszi (HU) HC Štart Nové Zámky (SK) Základná skupina / basic group detail
19 10:00 U16A HC Tatran Stupava (SK) 8:18 PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) Základná skupina / basic group detail
20 10:40 U16A FIVERS Wien (AUT) 24:8 Tatran Litovel (CZ) Základná skupina / basic group detail
21 11:20 U16A TJ Sokol Úvaly (CZ) 20:16 HC Dukla Praha B (CZ) Základná skupina / basic group detail
22 12:00 U16A PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 21:12 Tatran Litovel (CZ) Základná skupina / basic group detail
23 12:40 U16A FIVERS Wien (AUT) 20:11 TJ Sokol Úvaly (CZ) Základná skupina / basic group detail
24 13:20 U16A HC Tatran Stupava (SK) 17:12 HC Dukla Praha B (CZ) Základná skupina / basic group detail
25 14:00 U16B HaO Slovan Modra (SK) 22:11 SK Kuřim (CZ) Základná skupina / basic group detail
26 14:40 U16B HC Dukla Praha A (CZ) HC Štart Nové Zámky (SK) Základná skupina / basic group detail
27 15:20 U16B VSD Dunakeszi (HU) 18:27 HBC Jičín (CZ) Základná skupina / basic group detail
28 16:00 U16B SK Kuřim (CZ) HC Štart Nové Zámky (SK) Základná skupina / basic group detail
29 16:40 U16B HC Dukla Praha A (CZ) 27:12 VSD Dunakeszi (HU) Základná skupina / basic group detail
30 17:20 U16B HaO Slovan Modra (SK) 22:16 HBC Jičín (CZ) Základná skupina / basic group detail
31 18:00 U16P A1 - PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 13:12 B2 - HC Dukla Praha A (CZ) semifinal detail
32 18:40 U16P B1 - HaO Slovan Modra (SK) 18:23 A2 - FIVERS Wien (AUT) semifinal detail

NEDEĽA / SUNDAY

Školská hala / School Hall Supava

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
33 8:00 U16P A3 - HC Tatran Stupava (SK) 19:13 B3 - HBC Jičín (CZ) 5. miesto/place match detail

NEDEĽA / SUNDAY

Hala MALINA, Malacky

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
34 8:00 U16P A5 - Tatran Litovel (CZ) 17:22 B5 - SK Kuřim (CZ) 9.-11. miesto/place match detail
35 10:00 U16P A4 - TJ Sokol Úvaly (CZ) 21:18 B4 - VSD Dunakeszi (HU) 7. miesto/place match detail
36 10:40 U16P A6 - HC Dukla Praha B (CZ) 15:16 A5 - Tatran Litovel (CZ) 10. miesto/place match detail
37 12:00 U16P B2 - HC Dukla Praha A (CZ) 16:12 B1 - HaO Slovan Modra (SK) 3. miesto/place match detail
38 13:20 U16P A1 - PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 21:18 A2 - FIVERS Wien (AUT) final detail


Prehľad skupiny / Overview U16A

FIVERS Wien (AUT) PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) HC Tatran Stupava (SK) TJ Sokol Úvaly (CZ) HC Dukla Praha B (CZ) Tatran Litovel (CZ)
FIVERS Wien (AUT) 13:16 19:9 20:11 19:9 24:8
PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 16:13 18:8 18:14 18:16 21:12
HC Tatran Stupava (SK) 9:19 8:18 22:11 17:12 20:14
TJ Sokol Úvaly (CZ) 11:20 14:18 11:22 20:16 20:19
HC Dukla Praha B (CZ) 9:19 16:18 12:17 16:20 16:21
Tatran Litovel (CZ) 8:24 12:21 14:20 19:20 21:16

Konečná tabuľka skupiny / Final table U16A

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ) 5 5 0 0 91:63 10
2 FIVERS Wien (AUT) 5 4 0 1 95:53 8
3 HC Tatran Stupava (SK) 5 3 0 2 76:74 6
4 TJ Sokol Úvaly (CZ) 5 2 0 3 76:95 4
5 Tatran Litovel (CZ) 5 1 0 4 74:101 2
6 HC Dukla Praha B (CZ) 5 0 0 5 69:95 0


Prehľad skupiny / Overview U16B

HC Dukla Praha A (CZ) SK Kuřim (CZ) HaO Slovan Modra (SK) VSD Dunakeszi (HU) HBC Jičín (CZ)
HC Dukla Praha A (CZ) 29:7 18:19 27:12 18:15
SK Kuřim (CZ) 7:29 11:22 17:21 11:23
HaO Slovan Modra (SK) 19:18 22:11 22:19 22:16
VSD Dunakeszi (HU) 12:27 21:17 19:22 18:27
HBC Jičín (CZ) 15:18 23:11 16:22 27:18

Konečná tabuľka skupiny / Final table U16B

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 HaO Slovan Modra (SK) 4 4 0 0 85:64 8
2 HC Dukla Praha A (CZ) 4 3 0 1 92:53 6
3 HBC Jičín (CZ) 4 2 0 2 81:69 4
4 VSD Dunakeszi (HU) 4 1 0 3 70:93 2
5 SK Kuřim (CZ) 4 0 0 4 46:95 0

Konečné výsledky U16

Final standings U16

 

Poradie tímov

Team order

1. PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ)
2. FIVERS Wien (AUT)
3. HC Dukla Praha A (CZ)
4. HaO Slovan Modra (SK)
5. HC Tatran Stupava (SK)
6. HBC Jičín (CZ)
7. TJ Sokol Úvaly (CZ)
8. VSD Dunakeszi (HU)
9. SK Kuřim (CZ)
10. Tatran Litovel (CZ)
11. HC Dukla Praha B (CZ)

Čítať 4858 krát Naposledy zmenené nedeľa, 03 február 2019 14:57