Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno 2019 - Výsledky / Results U10 mini

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
pondelok, 21 január 2019 17:32
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Kategória mini U10 - Program, výsledky, poradie

Category mini U10 - Program, results, standings

PIATOK / FRIDAY

Hala/Hall - Základná škola Štúrova Malacky

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
1 13:00 U10A HC Dukla Praha A (CZ) 18:12 Strojár Malacky (SK) Základná skupina / basic group
2 13:20 U10A HC Tatran Stupava B (SK) 8:8 HKM Šaľa B (SK) Základná skupina / basic group
3 13:40 U10A TJ Holešov (CZ) 7:21 HBC Jíčín (CZ) Základná skupina / basic group
4 14:00 U10B HC Dukla Praha B (CZ) 17:12 HCB Olomouc (CZ) Základná skupina / basic group
5 14:20 U10B HC Tatran Stupava A (SK) HC Tatran Stupava C (SK) Základná skupina / basic group
6 14:40 U10B HKM Šaľa A (SK) 17:9 HK Ivančice (CZ) Základná skupina / basic group
7 15:00 U10A HC Dukla Praha A (CZ) 12:7 HC Tatran Stupava B (SK) Základná skupina / basic group
8 15:20 U10A Strojár Malacky (SK) 20:18 HKM Šaľa B (SK) Základná skupina / basic group
9 15:40 U10A HC Dukla Praha A (CZ) 16:11 TJ Holešov (CZ) Základná skupina / basic group
10 16:00 U10B HC Dukla Praha B (CZ) 18:1 HC Tatran Stupava A (SK) Základná skupina / basic group
11 16:20 U10B HCB Olomouc (CZ) HC Tatran Stupava C (SK) Základná skupina / basic group
12 16:40 U10B HC Dukla Praha B (CZ) 14:15 HKM Šaľa A (SK) Základná skupina / basic group

SOBOTA / SATURDAY

Hala/Hall - Základná škola Štúrova Malacky

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
13 9:00 U10A HC Tatran Stupava B (SK) 9:19 HBC Jíčín (CZ) Základná skupina / basic group
14 9:20 U10A Strojár Malacky (SK) 16:19 TJ Holešov (CZ) Základná skupina / basic group
15 9:40 U10A HKM Šaľa B (SK) 3:16 HBC Jíčín (CZ) Základná skupina / basic group
16 10:00 U10B HC Tatran Stupava A (SK) 17:15 HK Ivančice (CZ) Základná skupina / basic group
17 10:20 U10B HCB Olomouc (CZ) 11:11 HKM Šaľa A (SK) Základná skupina / basic group
18 10:40 U10B HC Tatran Stupava C (SK) HK Ivančice (CZ) Základná skupina / basic group
19 11:00 U10A Strojár Malacky (SK) 7:16 HBC Jíčín (CZ) Základná skupina / basic group
20 11:20 U10A HC Dukla Praha A (CZ) 10:7 HKM Šaľa B (SK) Základná skupina / basic group
21 11:40 U10A HC Tatran Stupava B (SK) 11:22 TJ Holešov (CZ) Základná skupina / basic group
22 12:20 U10B HC Tatran Stupava A (SK) 8:14 HCB Olomouc (CZ) Základná skupina / basic group
23 12:40 U10B HC Dukla Praha B (CZ) 19:13 HK Ivančice (CZ) Základná skupina / basic group
24 13:00 U10B HC Tatran Stupava C (SK) HKM Šaľa A (SK) Základná skupina / basic group
25 13:20 U10A HC Tatran Stupava B (SK) 9:17 Strojár Malacky (SK) Základná skupina / basic group
26 13:40 U10A HC Dukla Praha A (CZ) 12:9 HBC Jíčín (CZ) Základná skupina / basic group
27 14:00 U10A HKM Šaľa B (SK) 12:18 TJ Holešov (CZ) Základná skupina / basic group
28 14:20 U10B HCB Olomouc (CZ) 12:10 HK Ivančice (CZ) Základná skupina / basic group
29 14:40 U10B HC Dukla Praha B (CZ) HC Tatran Stupava C (SK) Základná skupina / basic group
30 15:00 U10B HC Tatran Stupava A (SK) 8:21 HKM Šaľa A (SK) Základná skupina / basic group
31 15:20 U10P A1 - HC Dukla Praha A (CZ) 11:10 B4 - HC Tatran Stupava A (SK) quarterfinal
32 15:40 U10P A2 - HBC Jíčín (CZ) 10:16 B3 - HCB Olomouc (CZ) quarterfinal
33 16:00 U10P A3 - TJ Holešov (CZ) 14:22 B2 - HC Dukla Praha B (CZ) quarterfinal
34 16:20 U10P A4 - Strojár Malacky (SK) 13:25 B1 - HKM Šaľa A (SK) quarterfinal

NEDEĽA / SUNDAY

Hala/Hall - Základná škola Štúrova Malacky

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
35 9:00 U10P A5 - HKM Šaľa B (SK) 10:0 B6 - HC Tatran Stupava C (SK) 9.-12. miesto/place match
36 9:20 U10P A6 - HC Tatran Stupava B (SK) 9:16 B5 - HK Ivančice (CZ) 9.-12. miesto/place match
37 9:40 U10P B4 - HC Tatran Stupava A (SK) 8:15 A3 - TJ Holešov (CZ) 5.-8. miesto/place match - U1
38 10:00 U10P A2 - HBC Jíčín (CZ) 14:9 A4 - Strojár Malacky (SK) 5.-8. miesto/place match - U2
39 10:20 U10P A1 - HC Dukla Praha A (CZ) 21:23 B2 - HC Dukla Praha B (CZ) semifinal - S1
40 10:40 U10P B3 - HCB Olomouc (CZ) 8:7 B1 - HKM Šaľa A (SK) semifinal - S2
41 11:00 U10P B6 - HC Tatran Stupava C (SK) 0:10 A6 - HC Tatran Stupava B (SK) 11. miesto/place match
42 11:20 U10P A5 - HKM Šaľa B (SK) 6:17 B5 - HK Ivančice (CZ) 9. miesto/place match
43 11:40 U10P B4 - HC Tatran Stupava A (SK) 19:9 A4 - Strojár Malacky (SK) 7. miesto/place match
44 12:00 U10P A3 - TJ Holešov (CZ) 20:22 A2 - HBC Jíčín (CZ) 5. miesto/place match
45 12:20 U10P A1 - HC Dukla Praha A (CZ) 6:9 B1 - HKM Šaľa A (SK) 3. miesto/place match
46 12:40 U10P B2 - HC Dukla Praha B (CZ) 17:10 B3 - HCB Olomouc (CZ) final


Prehľad skupiny / Overview U10A

HC Dukla Praha A (CZ) Strojár Malacky (SK) HC Tatran Stupava B (SK) HKM Šaľa B (SK) TJ Holešov (CZ) HBC Jíčín (CZ)
HC Dukla Praha A (CZ) 18:12 12:7 10:7 16:11 12:9
Strojár Malacky (SK) 12:18 17:9 20:18 16:19 7:16
HC Tatran Stupava B (SK) 7:12 9:17 8:8 11:22 9:19
HKM Šaľa B (SK) 7:10 18:20 8:8 12:18 3:16
TJ Holešov (CZ) 11:16 19:16 22:11 18:12 7:21
HBC Jíčín (CZ) 9:12 16:7 19:9 16:3 21:7

Konečná tabuľka skupiny / Final table U10A

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 HC Dukla Praha A (CZ) 5 5 0 0 68:46 10
2 HBC Jíčín (CZ) 5 4 0 1 81:38 8
3 TJ Holešov (CZ) 5 3 0 2 77:76 6
4 Strojár Malacky (SK) 5 2 0 3 72:80 4
5 HKM Šaľa B (SK) 5 0 1 4 48:72 1
6 HC Tatran Stupava B (SK) 5 0 1 4 44:78 1


Prehľad skupiny / Overview U10B

HC Dukla Praha B (CZ) HCB Olomouc (CZ) HC Tatran Stupava A (SK) HC Tatran Stupava C (SK) HKM Šaľa A (SK) HK Ivančice (CZ)
HC Dukla Praha B (CZ) 17:12 18:1 14:15 19:13
HCB Olomouc (CZ) 12:17 14:8 11:11 12:10
HC Tatran Stupava A (SK) 1:18 8:14 8:21 17:15
HC Tatran Stupava C (SK)
HKM Šaľa A (SK) 15:14 11:11 21:8 17:9
HK Ivančice (CZ) 13:19 10:12 15:17 9:17

Predbežná tabuľka skupiny / Preliminary table U10B

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 HKM Šaľa A (SK) 4 3 1 0 64:42 7
2 HC Dukla Praha B (CZ) 4 3 0 1 68:41 6
3 HCB Olomouc (CZ) 4 2 1 1 49:46 5
4 HC Tatran Stupava A (SK) 4 1 0 3 34:68 2
5 HC Tatran Stupava C (SK) 0 0 0 0 0:0 0
6 HK Ivančice (CZ) 4 0 0 4 47:65 0

Konečné výsledky U10

Final standings U10

 

Poradie tímov

Team order

1. HC Dukla Praha B (CZ)
2. HCB Olomouc (CZ)
3. HKM Šaľa A (SK)
4. HC Dukla Praha A (CZ)
5. HBC Jíčín (CZ)
6. TJ Holešov (CZ)
7. HC Tatran Stupava A (SK)
8. Strojár Malacky (SK)
9. HK Ivančice (CZ)
10. HKM Šaľa B (SK)
11. HC Tatran Stupava B (SK)
12.

Čítať 3188 krát Naposledy zmenené nedeľa, 03 február 2019 23:07