Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno 2019 - Výsledky / Results U12

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
utorok, 15 január 2019 14:21
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Kategória mladší žiaci U12 - Program, výsledky, poradie

Category younger boys U12 - Program, results, standings

Program a výsledky jednotlivých zápasov

Program and results of individual matches

 

Po kliknutí na meno tímu sa zobrazí súpiska a štatistiky tímu, po kliknutí na "detail" podrobný aktuálny priebeh zápasu

After click on team name you will see statistics of the team, after clicking on "detail", you will see detailod online match progress

Online verzia / Online version

PIATOK / FRIDAY

Hala/Hall Park, ihrisko/court 1

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
1 12:00 U12B FIVERS Wien 26:7 Strojár Malacky Základná skupina / basic group detail
3 12:40 U12A HC Tatran Stupava A 18:12 Házená Třeboň Základná skupina / basic group detail
5 13:20 U12B Strojár Malacky 5:28 Centrum Haná A Základná skupina / basic group detail
7 14:00 U12A Lions Hostivice 07 8:27 HBC Jičín Základná skupina / basic group detail
9 14:40 U12B FIVERS Wien 16:9 Centrum Haná A Základná skupina / basic group detail
11 15:20 U12A HC Tatran Stupava A 16:12 HK Baník Most Základná skupina / basic group detail
13 16:00 U12A Lions Hostivice 07 15:24 Házená Třeboň Základná skupina / basic group detail
15 16:40 U12B HC Dukla Praha B 31:7 Strojár Malacky Základná skupina / basic group detail
17 17:20 U12A HBC Jičín 18:11 HK Baník Most Základná skupina / basic group detail
19 18:00 U12A Lions Hostivice 07 8:27 HC Tatran Stupava A Základná skupina / basic group detail
21 18:40 U12B HC Dukla Praha B 15:16 Centrum Haná A Základná skupina / basic group detail
23 19:20 U12A HBC Jičín 22:14 Házená Třeboň Základná skupina / basic group detail
25 20:00 U12B FIVERS Wien 18:14 HC Dukla Praha B Základná skupina / basic group detail

PIATOK / FRIDAY

Hala/Hall Park, ihrisko/court 2

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
2 12:00 U12D ŠKP Bratislava 24:8 Centrum Haná B Základná skupina / basic group detail
4 12:40 U12C Lions Hostivice 06 18:4 HC Tatran Stupava B Základná skupina / basic group detail
6 13:20 U12D HC Dukla Praha A 24:8 SK Kuřim Základná skupina / basic group detail
8 14:00 U12C RHC Lovosice 20:3 HC Tatran Stupava B Základná skupina / basic group detail
10 14:40 U12C Lions Hostivice 06 20:13 TJ Sokol Úvaly Základná skupina / basic group detail
12 15:20 U12D HC Dukla Praha A 11:14 ŠKP Bratislava Základná skupina / basic group detail
14 16:00 U12C RHC Lovosice 22:5 ŠK Zemplín Trebišov Základná skupina / basic group detail
16 16:40 U12D SK Kuřim 11:18 ŠKP Bratislava Základná skupina / basic group detail
18 17:20 U12C ŠK Zemplín Trebišov 12:17 TJ Sokol Úvaly Základná skupina / basic group detail
20 18:00 U12C RHC Lovosice 28:10 Lions Hostivice 06 Základná skupina / basic group detail
22 18:40 U12D HC Dukla Praha A 21:6 Centrum Haná B Základná skupina / basic group detail
24 19:20 U12C ŠK Zemplín Trebišov 13:12 HC Tatran Stupava B Základná skupina / basic group detail
26 20:00 U12D SK Kuřim 15:10 Centrum Haná B Základná skupina / basic group detail

SOBOTA / SATURDAY

Hala/Hall Park, ihrisko/court 1

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
27 8:00 U12A Lions Hostivice 07 15:24 HK Baník Most Základná skupina / basic group detail
29 8:40 U12A HC Tatran Stupava A 12:17 HBC Jičín Základná skupina / basic group detail
31 9:20 U12A HK Baník Most 9:14 Házená Třeboň Základná skupina / basic group detail
33 10:00 U12P A1 - HBC Jičín 21:12 B2 - Centrum Haná A švrťfinále / quarterfinal detail
35 10:40 U12P C1 - RHC Lovosice 16:9 D2 - HC Dukla Praha A švrťfinále / quarterfinal detail
37 11:20 U12P A3 - Házená Třeboň 15:21 B3 - HC Dukla Praha B 9.-12. miesto/place match detail
39 12:00 U12P A4 - HK Baník Most 15:12 B4 - Strojár Malacky 13.-16. miesto/place match detail
41 12:40 U12P A1 - HBC Jičín 11:22 C1 - RHC Lovosice semifinal - S1 detail
43 13:20 U12P B2 - Centrum Haná A 13:14 D2 - HC Dukla Praha A 5.-8. miesto/place match - U1 detail

SOBOTA / SATURDAY

Hala/Hall Park, ihrisko/court 2

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
28 8:00 U12C RHC Lovosice 23:8 TJ Sokol Úvaly Základná skupina / basic group detail
30 8:40 U12C Lions Hostivice 06 23:6 ŠK Zemplín Trebišov Základná skupina / basic group detail
32 9:20 U12C TJ Sokol Úvaly 18:12 HC Tatran Stupava B Základná skupina / basic group detail
34 10:00 U12P B1 - FIVERS Wien 16:12 A2 - HC Tatran Stupava A švrťfinále / quarterfinal detail
36 10:40 U12P D1 - ŠKP Bratislava 16:15 C2 - Lions Hostivice 06 švrťfinále / quarterfinal detail
38 11:20 U12P C3 - TJ Sokol Úvaly 14:8 D3 - SK Kuřim 9.-12. miesto/place match detail
40 12:00 U12P C4 - ŠK Zemplín Trebišov 14:16 D4 - Centrum Haná B 13.-16. miesto/place match detail
42 12:40 U12P B1 - FIVERS Wien 17:11 D1 - ŠKP Bratislava semifinal - S2 detail
44 13:20 U12P A2 - HC Tatran Stupava A 15:9 C2 - Lions Hostivice 06 5.-8. miesto/place match - U2 detail

NEDEĽA / SUNDAY

Hala/Hall Park, ihrisko/court 1

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
45 8:00 U12P B3 - HC Dukla Praha B 0:10 C3 - TJ Sokol Úvaly 9. miesto/place match detail
46 8:40 U12P A4 - HK Baník Most 15:7 D4 - Centrum Haná B 13. miesto/place match detail
47 9:20 U12P A3 - Házená Třeboň 13:6 D3 - SK Kuřim 11.miesto/place match detail
48 10:00 U12P B4 - Strojár Malacky 10:9 C4 - ŠK Zemplín Trebišov 15. miesto/place match detail
49 10:40 U12P A5 - Lions Hostivice 07 15:13 C5 - HC Tatran Stupava B 17. miesto/place match detail
50 11:20 U12P B2 - Centrum Haná A 13:10 C2 - Lions Hostivice 06 7. miesto/place match detail
51 12:00 U12P D2 - HC Dukla Praha A 14:10 A2 - HC Tatran Stupava A 5. miesto/place match detail
52 12:40 U12P A1 - HBC Jičín 13:15 D1 - ŠKP Bratislava 3. miesto/place match detail
53 13:20 U12P C1 - RHC Lovosice 10:9 B1 - FIVERS Wien final detail


Prehľad skupiny / Overview U12A

Lions Hostivice 07 HBC Jičín HC Tatran Stupava A HK Baník Most Házená Třeboň
Lions Hostivice 07 8:27 8:27 15:24 15:24
HBC Jičín 27:8 17:12 18:11 22:14
HC Tatran Stupava A 27:8 12:17 16:12 18:12
HK Baník Most 24:15 11:18 12:16 9:14
Házená Třeboň 24:15 14:22 12:18 14:9

Konečná tabuľka skupiny / Final table U12A

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 HBC Jičín 4 4 0 0 84:45 8
2 HC Tatran Stupava A 4 3 0 1 73:49 6
3 Házená Třeboň 4 2 0 2 64:64 4
4 HK Baník Most 4 1 0 3 56:63 2
5 Lions Hostivice 07 4 0 0 4 46:102 0


Prehľad skupiny / Overview U12B

FIVERS Wien Strojár Malacky HC Dukla Praha B Centrum Haná A
FIVERS Wien 26:7 18:14 16:9
Strojár Malacky 7:26 7:31 5:28
HC Dukla Praha B 14:18 31:7 15:16
Centrum Haná A 9:16 28:5 16:15

Konečná tabuľka skupiny / Final table U12B

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 FIVERS Wien 3 3 0 0 60:30 6
2 Centrum Haná A 3 2 0 1 53:36 4
3 HC Dukla Praha B 3 1 0 2 60:41 2
4 Strojár Malacky 3 0 0 3 19:85 0


Prehľad skupiny / Overview U12C

RHC Lovosice ŠK Zemplín Trebišov Lions Hostivice 06 TJ Sokol Úvaly HC Tatran Stupava B
RHC Lovosice 22:5 28:10 23:8 20:3
ŠK Zemplín Trebišov 5:22 6:23 12:17 13:12
Lions Hostivice 06 10:28 23:6 20:13 18:4
TJ Sokol Úvaly 8:23 17:12 13:20 18:12
HC Tatran Stupava B 3:20 12:13 4:18 12:18

Konečná tabuľka skupiny / Final table U12C

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 RHC Lovosice 4 4 0 0 93:26 8
2 Lions Hostivice 06 4 3 0 1 71:51 6
3 TJ Sokol Úvaly 4 2 0 2 56:67 4
4 ŠK Zemplín Trebišov 4 1 0 3 36:74 2
5 HC Tatran Stupava B 4 0 0 4 31:69 0


Prehľad skupiny / Overview U12D

HC Dukla Praha A ŠKP Bratislava SK Kuřim Centrum Haná B
HC Dukla Praha A 11:14 24:8 21:6
ŠKP Bratislava 14:11 18:11 24:8
SK Kuřim 8:24 11:18 15:10
Centrum Haná B 6:21 8:24 10:15

Konečná tabuľka skupiny / Final table U12D

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 ŠKP Bratislava 3 3 0 0 56:30 6
2 HC Dukla Praha A 3 2 0 1 56:28 4
3 SK Kuřim 3 1 0 2 34:52 2
4 Centrum Haná B 3 0 0 3 24:60 0

Konečné výsledky U12

Final standings U12

 

Poradie tímov

Team order

1. RHC Lovosice
2. FIVERS Wien
3. ŠKP Bratislava
4. HBC Jičín
5. HC Dukla Praha A
6. HC Tatran Stupava A
7. Centrum Haná A
8. Lions Hostivice 06
9. TJ Sokol Úvaly
10. HC Dukla Praha B
11. Házená Třeboň
12. SK Kuřim
13. HK Baník Most
14. Centrum Haná B
15. Strojár Malacky
16. ŠK Zemplín Trebišov
17. Lions Hostivice 07
18. HC Tatran Stupava B

Čítať 5178 krát Naposledy zmenené nedeľa, 03 február 2019 14:15