Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno 2019 - Výsledky / Results U18

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 17 január 2019 13:08
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Kategória starší dorastenci U18 - Program, výsledky, poradie

Category older juniors U18 - Program, results, standings

Program a výsledky jednotlivých zápasov

Program and results of individual matches

 

Po kliknutí na meno tímu sa zobrazí súpiska a štatistiky tímu, po kliknutí na "detail zápasu" podrobný aktuálny priebeh zápasu

After click on team name you will see statistics of the team, after clicking on "detail", you will see detailod online match progress

PIATOK / FRIDAY

Hala / Hall MODRA

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
2 12:40 U18A HC Tatran Stupava 23:13 HKM Šaľa Základná skupina / basic group detail
4 13:20 U18A HBC Jíčín 16:18 PEPINO SKP Frýdek-Místek Základná skupina / basic group detail
5 14:40 U18A HC Lokomotíva Vršovice Praha 13:19 HKM Šaľa Základná skupina / basic group detail
7 16:00 U18A HC Tatran Stupava 16:18 HBC Jíčín Základná skupina / basic group detail
8 17:20 U18A HC Lokomotíva Vršovice Praha 10:15 PEPINO SKP Frýdek-Místek Základná skupina / basic group detail
10 18:40 U18A HC Tatran Stupava 15:17 PEPINO SKP Frýdek-Místek Základná skupina / basic group detail

Hala / Hall Malina MALACKY

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
1 11:20 U18B Házená Tj Sokol Praha Vršovice 14:17 Strojár Malacky Základná skupina / basic group detail
3 12:40 U18B HC Dukla Praha 18:15 Strojár Malacky Základná skupina / basic group detail
6 15:20 U18B Slavoj Trebišov 21:10 Házená Tj Sokol Praha Vršovice Základná skupina / basic group detail
9 17:20 U18B HC Dukla Praha 22:10 Házená Tj Sokol Praha Vršovice Základná skupina / basic group detail
11 18:40 U18B Slavoj Trebišov 11:16 Strojár Malacky Základná skupina / basic group detail

SOBOTA / SATURDAY

Hala / Hall Park Stupava

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
12 14:40 U18A HC Lokomotíva Vršovice Praha 7:21 HBC Jíčín Základná skupina / basic group detail
13 15:20 U18A PEPINO SKP Frýdek-Místek 19:14 HKM Šaľa Základná skupina / basic group detail
14 16:00 U18B HC Dukla Praha 16:14 Slavoj Trebišov Základná skupina / basic group detail
15 16:40 U18A HBC Jíčín 17:16 HKM Šaľa Základná skupina / basic group detail
16 17:20 U18A HC Tatran Stupava 16:13 HC Lokomotíva Vršovice Praha Základná skupina / basic group detail
17 18:00 U18P A3 - HC Tatran Stupava 17:15 B4 - Házená Tj Sokol Praha Vršovice 5.-9. miesto/place match detail
18 18:40 U18P B3 - Slavoj Trebišov 19:18 A4 - HKM Šaľa 5.-9. miesto/place match detail
19 19:20 U18P A1 - PEPINO SKP Frýdek-Místek 15:14 B2 - Strojár Malacky semifinal detail
20 20:00 U18P B1 - HC Dukla Praha 17:11 A2 - HBC Jíčín semifinal detail

NEDEĽA / SUNDAY

Hala / Hall Malina, Malacky

Por/Ord Čas/Time Skup/Group Team 1 Výsledok/Result Team 2 Fáza / Phase
21 8:40 U18P B4 - Házená Tj Sokol Praha Vršovice 21:16 A4 - HKM Šaľa 7.-9. miesto/place match - Z1 detail
22 9:20 U18P A3 - HC Tatran Stupava 17:16 B3 - Slavoj Trebišov 5. miesto/place match detail
23 11:20 U18P A5 - HC Lokomotíva Vršovice Praha 13:14 A4 - HKM Šaľa 8. miesto/place match detail
24 12:40 U18P B2 - Strojár Malacky 20:16 A2 - HBC Jíčín 3. miesto/place match detail
25 14:00 U18P A1 - PEPINO SKP Frýdek-Místek 9:13 B1 - HC Dukla Praha final detail


Prehľad skupiny / Overview U18A

HC Tatran Stupava HBC Jíčín HC Lokomotíva Vršovice Praha PEPINO SKP Frýdek-Místek HKM Šaľa
HC Tatran Stupava 16:18 16:13 15:17 23:13
HBC Jíčín 18:16 21:7 16:18 17:16
HC Lokomotíva Vršovice Praha 13:16 7:21 10:15 13:19
PEPINO SKP Frýdek-Místek 17:15 18:16 15:10 19:14
HKM Šaľa 13:23 16:17 19:13 14:19

Konečná tabuľka skupiny / Final table U18A

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 PEPINO SKP Frýdek-Místek 4 4 0 0 69:55 8
2 HBC Jíčín 4 3 0 1 72:57 6
3 HC Tatran Stupava 4 2 0 2 70:61 4
4 HKM Šaľa 4 1 0 3 62:72 2
5 HC Lokomotíva Vršovice Praha 4 0 0 4 43:71 0


Prehľad skupiny / Overview U18B

HC Dukla Praha Házená Tj Sokol Praha Vršovice Slavoj Trebišov Strojár Malacky
HC Dukla Praha 22:10 16:14 18:15
Házená Tj Sokol Praha Vršovice 10:22 10:21 14:17
Slavoj Trebišov 14:16 21:10 11:16
Strojár Malacky 15:18 17:14 16:11

Konečná tabuľka skupiny / Final table U18B

Por/Ord Klub/Club Zápasy/Matches Víťazstvá/Wins Remízy/Draws Prehry/Loses Skóre/Score Body/Points
1 HC Dukla Praha 3 3 0 0 56:39 6
2 Strojár Malacky 3 2 0 1 48:43 4
3 Slavoj Trebišov 3 1 0 2 46:42 2
4 Házená Tj Sokol Praha Vršovice 3 0 0 3 34:60 0

Konečné výsledky U18

Final standings U18

 

Poradie tímov

Team order

1. HC Dukla Praha
2. PEPINO SKP Frýdek-Místek
3. Strojár Malacky
4. HBC Jíčín
5. HC Tatran Stupava
6. Slavoj Trebišov
7. Házená Tj Sokol Praha Vršovice
8. HKM Šaľa
9. HC Lokomotíva Vršovice Praha

Čítať 3310 krát Naposledy zmenené nedeľa, 03 február 2019 15:37