Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno 2019 - Skupiny / Groups

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 17 január 2019 17:06
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Rozdelenie Teamov do skupín

Groups composition

MLADŠÍ ŽIACI / YOUNGER BOYS U12

Skupina / Group U12A

No. Team
1. Lions Hostivice 07 (CZ)
2. HBC Jíčín (CZ)
3. HC Tatran Stupava A (SK)
4. HK Baník Most (CZ)
5. Házená Třeboň (CZ)

Skupina / Group U12B

No. Team
1. FIVERS Wien (AUT)
2. Strojár Malacky (SK)
3. HC Dukla Praha B (CZ)
4. Centrum Haná A (CZ)

Skupina / Group U12C

No. Team
1. RHC Lovosice (CZ)
2. ŠK Zemplín Trebišov (SK)
3. Lions Hostivice 06 (CZ)
4. TJ Sokol Úvaly (CZ)
5. HC Tatran Stupava B (SK)

Skupina / Group U12D

No. Team
1. HC Dukla Praha A (CZ)
2. ŠKP Bratislava (SK)
3. SK Kuřim (CZ)
4. Centrum Haná B (CZ)

STARŠÍ ŽIACI / OLDER BOYS U14

Skupina / Group U14A

No. Team
1. PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ)
2. Kézilabda Utánpótlás Sport Kft (HU)
3. TJ Sokol Úvaly (CZ)
4. HC Tatran Stupava (SK)

Skupina / Group U14B

No. Team
1. HC Dukla Praha (CZ)
2. Tatran Prešov (SK)
3. HKM Šaľa (SK)
4. SK Kuřim (CZ)

Skupina / Group U14C

No. Team
1. RHC Karviná (CZ)
2. Éles Veszprém (HU)
3. HBC Olomouc A (CZ)
4. Tj Sokol Velké Meziříčí (CZ)

Skupina / Group U14D

No. Team
1. ŠKP Bratislava (SK)
2. FIVERS Wien (AUT)
3. HBC Olomouc B (CZ)
4. Lovci Lovosice (SK)

MLADŠÍ DORASTENCI / YOUNGER JUNIORS U16

Skupina / Group U16A

No. Team
1. FIVERS Wien (AUT)
2. PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ)
3. HC Tatran Stupava (SK)
4. TJ Sokol Úvaly (CZ)
5. HC Dukla Praha B (CZ)
6. Tatran Litovel (CZ)

Skupina / Group U16B

No. Team
1. HC Dukla Praha A (CZ)
2. SK Kuřim (CZ)
3. HaO Slovan Modra (SK)
4. VSD Dunakeszi (HU)
5. HBC Jíčín (CZ)
6. HC Štart Nové Zámky (SK)

STARŠÍ DORASTENCI / OLDER JUNIORS U18

Skupina / Group U18A

No. Team
1. HC Tatran Stupava (SK)
2. HBC Jíčín (CZ)
3. HC Lokomotíva Vršovice Praha (CZ)
4. PEPINO SKP Frýdek-Místek (CZ)
5. HKM Šaľa (CZ)

Skupina / Group U18B

No. Team
1. HC Dukla Praha (CZ)
2. Házená Tj Sokol Praha Vršovice (CZ)
3. Slavoj Trebišov (SK)
4. Strojár Malacky (CZ)
Čítať 661 krát Naposledy zmenené štvrtok, 31 január 2019 22:43