Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Zorno Cup 2022 - Program a výsledky sobota

Napísal(a) 
Zverejnené v Turnaje
štvrtok, 18 august 2022 23:38
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

SOBOTA - Hala - Základná škola Stupava

č. čas Tím1 výsledok Tím2 fáza skup
11 8:00 Záhoráci Stupava / Malacky (SK) 22:16 HK Kúpele Bojnice (SK) základná časť B16
12 8:50 Agrokarpaty Pezinok (SK) 0:10 HCB Baník Karviná (CZ) základná časť B14
13 9:40 Strojár Malacky (SK) 18:14 SKP Frýdek-Místek (CZ) základná časť B14
14 10:30 Slovan Malá Fatra Žilina (SK) 12:38 ŠKP Bratislava (SK) základná časť B16
15 11:20 Tatran Litovel (CZ) 21:10 HCB Baník Karviná (CZ) základná časť B14
16 12:10 Agrokarpaty Pezinok (SK) 0:10 Strojár Malacky (SK) základná časť B14
17 13:00 Záhoráci Stupava / Malacky (SK) 14:14 Agrokarpaty Pezinok (SK) základná časť B16
18 13:50 HC Tatran Stupava (SK) 17:10 HCB Baník Karviná (CZ) základná časť B14
19 14:40 Tatran Litovel (CZ) 17:12 SKP Frýdek-Místek (CZ) základná časť B14
20 15:30 Slovan Malá Fatra Žilina (SK) 19:28 HK Kúpele Bojnice (SK) základná časť B16
21 16:20 Strojár Malacky (SK) 22:10 HCB Baník Karviná (CZ) základná časť B14
22 17:10 HC Tatran Stupava (SK) 22:25 Tatran Litovel (CZ) základná časť B14
23 18:00 ŠKP Bratislava (SK) 14:18 Záhoráci Stupava / Malacky (SK) základná časť B16
24 18:50 HK Kúpele Bojnice (SK) 20:19  Agrokarpaty Pezinok (SK) základná časť B16
25 19:40   :      

SOBOTA - Hala - Základná škola Záhorská Bystrica

č. čas Tím1 výsledok Tím2 fáza skup
9 9:00 HC Tatran Stupava (SK) 8:21 HK Legends Šaľa (SK) základná časť B12
10 9:40 Agrokarpaty Pezinok (SK) 8:12 HCB Baník Karviná (CZ) základná časť B12
11 10:20 Slovan Malá Fatra Žilina (SK) 19:9 ŠK Zemplín Trebišov (SK) základná časť B12
12 11:00 Házená Napajedla (CZ) 14:19 Strojár Malacky (SK) základná časť B12
13 11:40 HCB Baník Karviná (CZ) 5:13 HK Legends Šaľa (SK) základná časť B12
14 12:20 HC Tatran Stupava (SK) 14:14 ŠK Zemplín Trebišov (SK) základná časť B12
15 13:00 Strojár Malacky (SK) 13:13 Slovan Malá Fatra Žilina (SK) základná časť B12
16 13:40 Házená Napajedla (CZ) 8:13 Agrokarpaty Pezinok (SK) základná časť B12
17 14:20 Strojár Malacky (SK) 14:14 ŠK Zemplín Trebišov (SK) základná časť B12
18 15:00 HC Tatran Stupava (SK) 11:13 HCB Baník Karviná (CZ) základná časť B12
19 15:40 Slovan Malá Fatra Žilina (SK) 20:8 Agrokarpaty Pezinok (SK) základná časť B12
20 16:20 Házená Napajedla (CZ) 8:22 HK Legends Šaľa (SK) základná časť B12
Čítať 1277 krát Naposledy zmenené nedeľa, 21 august 2022 09:50