Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

Turnaje

PMH2018 - Program nedeľa 20.5.2018

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 20:17

Program a výsledky jednotlivých zápasov - nedeľa

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A1 CHA8 - Strojár Malacky C (SK) 4:10 CHB8 - MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) o 29.-30. miesto
8:45 A1 CHA7 - HK Ivanka pri Dunaji (SK) 2:7 CHB7 - Sokol Sokolnice (CZ) o 25.-28. miesto
9:00 A1 CHA6 - Sokol Cífer (SK) 4:8 CHB6 - HC Tatran Stupava B (SK) o 21.-24. miesto
9:15 A1 CHA5 - HKM Šaľa (SK) 5:15 CHB5 - Házená Legata Hustopeče A (CZ) o 17.-20. miesto
9:30 A1 CHA4 - THA Martin B (SK) 8:9 CHB4 - SPORT CLUB Senec (SK) o 13.-16. miesto
9:45 A1 CHA3 - SK Kuřim (CZ) 8:16 CHB3 - HK Kúpele Bojnice (SK) o 9.-12. miesto
10:00 A1 CHA1 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 5:10 CHB1 - RK Vučiči (HR) semifinále
10:15 A1 CHA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 2:6 CHB2 - Strojár Malacky A (SK) o 5.-8. miesto
10:30 A1 CHB7 - Sokol Sokolnice (CZ) 5:3 CHD7 - HC Tatran Stupava D (SK) o 25. miesto
10:45 A1 CHB6 - HC Tatran Stupava B (SK) 10:8 CHD6 - HaO Slovan Modra B (SK) o 21. miesto
11:00 A1 CHB5 - Házená Legata Hustopeče A (CZ) 11:9 CHD5 - HBC Trnava (SK) o 17. miesto
11:15 A1 CHB8 - MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 11:2 CHA8 - Strojár Malacky C (SK) o 29.-30. miesto
11:30 A1 CHB4 - SPORT CLUB Senec (SK) 12:14 CHD4 - INTER ZŠ Bieloruská (SK) o 13. miesto
11:45 A1 CHB3 - HK Kúpele Bojnice (SK) 10:6 CHC3 - HaO Slovan Modra A (SK) o 9. miesto
12:00 A1 CHB2 - Strojár Malacky A (SK) 16:9 CHD2 - Strojár Malacky B (SK) o 5. miesto
12:15 B MB3 - RK Vučiči (HR) 9:8 MA3 - HK Kúpele Bojnice (SK) o 5. miesto
12:30 A1 CHA1 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 5:9 CHC1 - MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) o 3. miesto

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A1 CHC6 - Házená Legata Hustopeče B (CZ) 9:10 CHD6 - HaO Slovan Modra B (SK) o 21.-24. miesto
8:45 A1 CHC7 - HC Tatran Stupava E (SK) 5:13 CHD7 - HC Tatran Stupava D (SK) o 25.-28. miesto
9:00 A1 CHC5 - HC Tatran Stupava C (SK) 2:10 CHD5 - HBC Trnava (SK) o 17.-20. miesto
9:15 A1 CHC4 - ŠKP Bratislava (SK) 7:11 CHD4 - INTER ZŠ Bieloruská (SK) o 13.-16. miesto
9:30 A1 CHC3 - HaO Slovan Modra A (SK) 14:11 CHD3 - TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) o 9.-12. miesto
9:45 A1 CHC2 - Házená Velká Bystřice (CZ) 10:11 CHD2 - Strojár Malacky B (SK) o 5.-8. miesto
10:00 A1 CHC1 - MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 9:12 CHD1 - THA Martin A (SK) semifinále
10:15 A1 CHA7 - HK Ivanka pri Dunaji (SK) 0:12 CHC7 - HC Tatran Stupava E (SK) o 27. miesto
10:30 A1 CHA6 - Sokol Cífer (SK) 3:9 CHC6 - Házená Legata Hustopeče B (CZ) o 23. miesto
10:45 A1 CHA5 - HKM Šaľa (SK) 9:6 CHC5 - HC Tatran Stupava C (SK) o 19. miesto
11:00 A1 CHA4 - THA Martin B (SK) 3:11 CHC4 - ŠKP Bratislava (SK) o 15. miesto
11:15 A1 CHA3 - SK Kuřim (CZ) 0:12 CHD3 - TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) o 11. miesto
11:30 A1 CHA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 12:10 CHC2 - Házená Velká Bystřice (CZ) o 7. miesto
11:45 A2 Z8 - MŠO Štúrovo (SK) 10:8 Z7 - HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) o 7. miesto
12:00 A2 Z9 - HC Tatran Stupava B (SK) 5:3 Z10 - Strojár Malacky (SK) o 9. miesto
12:15 A2 Z5 - HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 7:12 Z6 - Házená Velká Bystřice (CZ) o 5. miesto
12:30 B MB5 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 10:5 MB6 - THA Martin (SK) o 9. miesto
13:00 B MB1 - MŠK Dunajská Streda A (SK) 4:9 MA1 - TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) finále
13:20 A2 Z1 - HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 6:12 Z2 - MŠK Dunajská Streda A (SK) finále
13:40 A1 CHB1 - RK Vučiči (HR) 11:10 CHD1 - THA Martin A (SK) finále

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 A2   6:0 Z21 - HC Tatran Stupava E (SK)  
8:45 A2 Z18 - SHK Rohožník (SK) 1:7 Z19 - HC Tatran Stupava D (SK) o 17.-20. miesto
9:00 A2 Z17 - Sokol Cífer A (SK) 10:1 Z20 - Iuventa Michalovce A (SK) o 17.-20. miesto
9:15 A2 Z14 - HC Tatran Stupava C (SK) 13:3 Z15 - HC Tatran Stupava F (SK) o 13.-16. miesto
9:30 A2 Z13 - RK Vučiči (HR) 9:6 Z16 - Iuventa Michalovce B (SK) o 13.-16. miesto
9:45 A2 Z10 - Strojár Malacky (SK) 10:8 Z11 - Sokol Cífer B (SK) o 9.-12. miesto
10:00 A2 Z9 - HC Tatran Stupava B (SK) 11:7 Z12 - ŠKP Bratislava (SK) o 9.-12. miesto
10:15 A2 Z6 - Házená Velká Bystřice (CZ) 6:2 Z7 - HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) o 5.-8. miesto
10:30 A2 Z5 - HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 11:8 Z8 - MŠO Štúrovo (SK) o 5.-8. miesto
10:45 A2 Z2 - MŠK Dunajská Streda A (SK) 15:10 Z3 - MŠK Dunajská Streda B (SK) semifinále
11:00 A2 Z1 - HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 13:11 Z4 - HC Tatran Stupava A (SK) semifinále
11:15 A2 Z20 - Iuventa Michalovce A (SK) 0:7 Z18 - SHK Rohožník (SK) o 19. miesto
11:30 A2 Z17 - Sokol Cífer A (SK) 9:11 Z19 - HC Tatran Stupava D (SK) o 17. miesto
11:45 A2 Z16 - Iuventa Michalovce B (SK) 7:4 Z15 - HC Tatran Stupava F (SK) o 15. miesto
12:00 A2 Z13 - RK Vučiči (HR) 16:9 Z14 - HC Tatran Stupava C (SK) o 13. miesto
12:15 B MA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 7:6 MB2 - Házená Velká Bystřice (CZ) o 3. miesto
12:30 A2 Z4 - HC Tatran Stupava A (SK) 8:15 Z3 - MŠK Dunajská Streda B (SK) o 3. miesto

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 B MA10 - MŠK Dunajská Streda B (SK) 4:10 MB9 - HKM Šaľa (SK) o 17.-20. miesto
8:45 B MA9 - HC Tatran Stupava C (SK) 10:8 MB10 - HC Tatran Stupava B (SK) o 17.-20. miesto
9:00 B MA8 - Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 4:13 MB7 - ŠKP Bratislava (SK) o 13.-16. miesto
9:15 B MA7 - Strojár Malacky B (SK) 3:17 MB8 - Strojár Malacky A (SK) o 13.-16. miesto
9:30 B MA6 - SHK Rohožník (SK) 3:11 MB5 - TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) o 9.-12. miesto
9:45 B MA5 - SPORT CLUB Senec (SK) 4:8 MB6 - THA Martin (SK) o 9.-12. miesto
10:00 B MA4 - Sokol Sokolnice (CZ) 3:13 MB3 - RK Vučiči (HR) o 5.-8. miesto
10:15 B MA3 - HK Kúpele Bojnice (SK) 14:11 MB4 - SK Kuřim (CZ) o 5.-8. miesto
10:30 B MA2 - HC Tatran Stupava A (SK) 4:9 MB1 - MŠK Dunajská Streda A (SK) semifinále
10:45 B MA1 - TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 7:5 MB2 - Házená Velká Bystřice (CZ) semifinále
11:00 A2        
11:15 B MA10 - MŠK Dunajská Streda B (SK) 5:13 MB10 - HC Tatran Stupava B (SK) o 19. miesto
11:30 B MA8 - Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 10:9 MA7 - Strojár Malacky B (SK) o 15. miesto
11:45 B MA6 - SHK Rohožník (SK) 6:7 MA5 - SPORT CLUB Senec (SK) o 11. miesto
12:00 B MA4 - Sokol Sokolnice (CZ) 10:11 MB4 - SK Kuřim (CZ) o 7. miesto
12:15 A2 Z12 - ŠKP Bratislava (SK) 8:3 Z11 - Sokol Cífer B (SK) o 11. miesto
12:30 B MB7 - ŠKP Bratislava (SK) 8:7 MB8 - Strojár Malacky A (SK) o 13. miesto
13:00 B MB9 - HKM Šaľa (SK) 14:9 MA9 - HC Tatran Stupava C (SK) o 17. miesto

Hala Park

Nehrá sa

PMH2018 - Program sobota 19.5.2018

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 18:30

Program a výsledky jednotlivých zápasov - sobota

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHA Strojár Malacky C (SK) 2:16 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
9:15 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 22:2 Sokol Cífer (SK) A1 - 2007/2008
9:30 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 3:17 Házená Velká Bystřice (CZ) A1 - 2007/2008
9:45 CHC Házená Legata Hustopeče B (CZ) 4:22 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
10:00 DC HC Tatran Stupava D (SK) 5:13 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
10:15 DC HC Tatran Stupava C (SK) 8:12 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) A2 - 2007/2008
10:30 CHA SK Kuřim (CZ) 14:3 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
10:45 CHA THA Martin B (SK) 12:12 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
11:00 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 0:22 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) A1 - 2007/2008
11:15 CHC ŠKP Bratislava (SK) 11:14 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
11:30 DC MŠK Dunajská Streda B (SK) 18:6 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
11:45 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 7:7 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
12:00 CHA Strojár Malacky C (SK) 4:6 Sokol Cífer (SK) A1 - 2007/2008
12:15 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 14:8 SK Kuřim (CZ) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 DC Házená Velká Bystřice (CZ) 15:8 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
13:15 DC HC Tatran Stupava D (SK) 6:5 ŠKP Bratislava (SK) A2 - 2007/2008
13:30 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 16:3 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
13:45 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 4:19 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) A1 - 2007/2008
14:00 CHA TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 17:3 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
14:15 CHA Sokol Cífer (SK) 4:12 THA Martin B (SK) A1 - 2007/2008
14:30 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 7:9 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
14:45 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 13:4 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
15:00 CHA SK Kuřim (CZ) 13:9 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
15:15 CHA Strojár Malacky C (SK) 2:7 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
15:30 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 7:14 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008
15:45 CHC MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 11:10 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
16:00 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 16:6 THA Martin B (SK) A1 - 2007/2008
16:15 CHA HKM Šaľa (SK) 11:13 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
16:30 DC ŠKP Bratislava (SK) 12:8 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHB Strojár Malacky A (SK) 14:4 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
9:15 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 10:8 Sokol Sokolnice (CZ) A1 - 2007/2008
9:30 DA HC Tatran Stupava F (SK) 4:18 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008
9:45 DA HC Tatran Stupava A (SK) 9:21 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) A2 - 2007/2008
10:00 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:14 TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) A1 - 2007/2008
10:15 CHD HaO Slovan Modra B (SK) 2:13 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
10:30 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 8:8 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
10:45 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 4:9 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
11:00 CHD Strojár Malacky B (SK) 6:10 THA Martin A (SK) A1 - 2007/2008
11:15 CHD INTER ZŠ Bieloruská (SK) 11:5 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
11:30 CHB Strojár Malacky A (SK) 14:4 Sokol Sokolnice (CZ) A1 - 2007/2008
11:45 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 11:9 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) A1 - 2007/2008
12:00 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 15:4 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
12:15 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:16 THA Martin A (SK) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 CHB Házená Legata Hustopeče A (CZ) 6:7 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
13:15 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 4:13 HK Kúpele Bojnice (SK) A1 - 2007/2008
13:30 CHD Strojár Malacky B (SK) 13:4 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
13:45 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 9:8 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
14:00 DC HC Tatran Stupava C (SK) 4:15 ŠKP Bratislava (SK) A2 - 2007/2008
14:15 DC HC Tatran Stupava D (SK) 5:15 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
14:30 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 5:10 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
14:45 CHB Strojár Malacky A (SK) 9:7 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
15:00 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:14 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
15:15 CHD THA Martin A (SK) 14:10 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
15:30 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 7:4 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
15:45 DC HC Tatran Stupava C (SK) 5:23 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
16:00 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 2:11 HK Kúpele Bojnice (SK) A1 - 2007/2008
16:15 CHB RK Vučiči (HR) 11:5 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
16:30 DA SHK Rohožník (SK) 4:6 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 MA HC Tatran Stupava A (SK) 6:14 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010
9:15 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 3:12 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
9:30 DB HC Tatran Stupava E (SK) 0:31 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
9:45 DB HC Tatran Stupava B (SK) 9:11 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) A2 - 2007/2008
10:00 MA Strojár Malacky B (SK) 7:7 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
10:15 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 6:12 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
10:30 DB Iuventa Michalovce B (SK) 4:8 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
10:45 DB HC Tatran Stupava E (SK) 1:11 Strojár Malacky (SK) A2 - 2007/2008
11:00 DA Iuventa Michalovce A (SK) 0:9 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
11:15 DA HC Tatran Stupava F (SK) 7:4 SHK Rohožník (SK) A2 - 2007/2008
11:30 MA Strojár Malacky B (SK) 2:15 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010
11:45 MA SPORT CLUB Senec (SK) 12:4 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
12:00 DB MŠK Dunajská Streda A (SK) 21:0 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
12:15 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 5:4 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 DA MŠO Štúrovo (SK) 15:6 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
13:15 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 25:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
13:30 DB HC Tatran Stupava B (SK) 9:7 Strojár Malacky (SK) A2 - 2007/2008
13:45 DB HC Tatran Stupava E (SK) 0:11 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
14:00 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 15:5 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
14:15 MA HC Tatran Stupava A (SK) 7:5 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2009/2010
14:30 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 16:4 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
14:45 DB HC Tatran Stupava B (SK) 3:18 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
15:00 DA HC Tatran Stupava A (SK) 27:1 SHK Rohožník (SK) A2 - 2007/2008
15:15 DA HC Tatran Stupava F (SK) 6:2 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
15:30 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 13:3 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
15:45 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 19:3 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
16:00 MA SPORT CLUB Senec (SK) 9:2 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
16:15 DB Strojár Malacky (SK) 9:6 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
16:30 DA HC Tatran Stupava A (SK) 12:2 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 8:7 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
9:15 MB Strojár Malacky A (SK) 3:11 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
9:30 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 7:7 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
9:45 MA HC Tatran Stupava C (SK) 7:13 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
10:00 MB THA Martin (SK) 6:7 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
10:15 MB HC Tatran Stupava B (SK) 1:16 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
10:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 13:3 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
10:45 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 10:2 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
11:00 MB HKM Šaľa (SK) 6:16 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
11:15 MB Strojár Malacky A (SK) 9:13 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
11:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 10:3 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
11:45 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 0:10 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2009/2010
12:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 12:4 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
12:15 MB THA Martin (SK) 7:6 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 MA Strojár Malacky B (SK) 3:3 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
13:15 MA Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 14:7 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
13:30 MB HKM Šaľa (SK) 0:10 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
13:45 MB RK Vučiči (HR) 11:5 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
14:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 10:5 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
14:15 MB Strojár Malacky A (SK) 12:12 THA Martin (SK) B - 2009/2010
14:30 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 7:4 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
14:45 MA HC Tatran Stupava C (SK) 8:9 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
15:00 MB HKM Šaľa (SK) 4:8 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
15:15 MB TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 15:4 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
15:30 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 10:4 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
15:45 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 8:5 THA Martin (SK) B - 2009/2010
16:00 MB Strojár Malacky A (SK) 0:12 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
16:15 MB HC Tatran Stupava B (SK) 5:11 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
16:30 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 15:5 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
16:45 MB RK Vučiči (HR) 11:3 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010

Hala Park

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
8:40 2B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
8:50 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:00 2B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:10 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:20 2B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:30 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:40 2B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:50 2B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:00 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:10 2B HC Tatran Stupava "E" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:20 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:30 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:50 Vyhodnotenie
11:30 1A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:40 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:50 1A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:00 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:10 1A SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:20 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:30 1A SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:40 1A ŠKP Bratislava (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:50 1A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 1. ročník ZŠ SPORT CLUB Senec (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:00 1A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:15 Vyhodnotenie

Hala Park

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
8:30
8:40 2A HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
8:50 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:00 2A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:10 2A ŠKP Bratislava (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:20 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:30 2A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:40 2A MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
9:50 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:00 2A MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ HaO Slovan Modra "B" SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:10 2B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 2. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:20 2A HC Tatran Stupava "B" (SK) - 2. ročník ZŠ RK Vučiči (HR) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:30 2A HC Tatran Stupava "D" (SK) - 2. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda (SK) - 2. ročník ZŠ 2. ročník ZŠ
10:50 Vyhodnotenie
11:30 1B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:40 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
11:50 1B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:00 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:10 1B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:20 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:30 1B HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:40 1B INTER ZŠ Bieloruská (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
12:50 1B HC Tatran Stupava "C" (SK) - 1. ročník ZŠ HC Tatran Stupava "A" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:00 1B HC Tatran Stupava "E" (SK) - 1. ročník ZŠ MŠK Dunajská Streda "B" (SK) - 1. ročník ZŠ 1. ročník ZŠ
13:15 Vyhodnotenie

PMH2018 - Výsledky kategória B 2009/2010

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 17:54

Skupina MA

Prehľad skupiny MA

  HC Tatran Stupava A (SK) TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) MŠK Dunajská Streda B (SK) SHK Rohožník (SK) HK Kúpele Bojnice (SK) Sokol Sokolnice (CZ) HC Tatran Stupava C (SK) SPORT CLUB Senec (SK) Strojár Malacky B (SK) Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ)
HC Tatran Stupava A (SK)   6:14 19:1 13:3 7:5 10:3 15:0 9:9 12:2 13:2
TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 14:6   13:2 13:3 12:7 11:1 27:2 15:5 15:2 21:2
MŠK Dunajská Streda B (SK) 1:19 2:13   3:12 0:10 6:12 8:14 0:9 3:11 7:4
SHK Rohožník (SK) 3:13 3:13 12:3   3:12 6:15 9:5 10:6 3:3 8:3
HK Kúpele Bojnice (SK) 5:7 7:12 10:0 12:3   7:7 10:2 11:8 9:3 11:6
Sokol Sokolnice (CZ) 3:10 1:11 12:6 15:6 7:7   9:8 4:4 9:6 8:8
HC Tatran Stupava C (SK) 0:15 2:27 14:8 5:9 2:10 8:9   7:13 0:7 7:14
SPORT CLUB Senec (SK) 9:9 5:15 9:0 6:10 8:11 4:4 13:7   9:2 12:4
Strojár Malacky B (SK) 2:12 2:15 11:3 3:3 3:9 6:9 7:0 2:9   7:7
Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 2:13 2:21 4:7 3:8 6:11 8:8 14:7 4:12 7:7  

Konečná tabuľka skupiny MA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 9 9 0 0 141:30 18
2 HC Tatran Stupava A (SK) 9 7 1 1 104:39 15
3 HK Kúpele Bojnice (SK) 9 6 1 2 82:48 13
4 Sokol Sokolnice (CZ) 9 4 3 2 68:66 11
5 SPORT CLUB Senec (SK) 9 4 2 3 75:62 10
6 SHK Rohožník (SK) 9 4 1 4 57:73 9
7 Strojár Malacky B (SK) 9 2 2 5 43:67 6
8 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 9 1 2 6 50:94 4
9 HC Tatran Stupava C (SK) 9 1 0 8 45:112 2
10 MŠK Dunajská Streda B (SK) 9 1 0 8 30:104 2

Skupina MB

Prehľad skupiny MB

  Házená Velká Bystřice (CZ) MŠK Dunajská Streda A (SK) Strojár Malacky A (SK) ŠKP Bratislava (SK) THA Martin (SK) SK Kuřim (CZ) HC Tatran Stupava B (SK) RK Vučiči (HR) HKM Šaľa (SK) TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)
Házená Velká Bystřice (CZ)   8:7 15:11 12:4 8:5 10:5 12:3 4:5 10:4 12:8
MŠK Dunajská Streda A (SK) 7:8   14:3 15:5 11:6 13:6 21:2 10:4 10:0 10:6
Strojár Malacky A (SK) 11:15 3:14   3:11 12:12 9:13 9:4 4:7 12:5 0:12
ŠKP Bratislava (SK) 4:12 5:15 11:3   7:8 5:8 10:6 7:10 8:4 6:14
THA Martin (SK) 5:8 6:11 12:12 8:7   6:7 7:6 5:12 12:6 4:13
SK Kuřim (CZ) 5:10 6:13 13:9 8:5 7:6   11:5 4:11 11:7 11:10
HC Tatran Stupava B (SK) 3:12 2:21 4:9 6:10 6:7 5:11   1:16 1:6 4:15
RK Vučiči (HR) 5:4 4:10 7:4 10:7 12:5 11:4 16:1   11:3 11:5
HKM Šaľa (SK) 4:10 0:10 5:12 4:8 6:12 7:11 6:1 3:11   6:16
TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 8:12 6:10 12:0 14:6 13:4 10:11 15:4 5:11 16:6  

Konečná tabuľka skupiny MB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda A (SK) 9 8 0 1 111:40 16
2 Házená Velká Bystřice (CZ) 9 8 0 1 91:52 16
3 RK Vučiči (HR) 9 8 0 1 87:43 16
4 SK Kuřim (CZ) 9 6 0 3 76:76 12
5 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 9 5 0 4 99:64 10
6 THA Martin (SK) 9 3 1 5 65:82 7
7 ŠKP Bratislava (SK) 9 3 0 6 63:80 6
8 Strojár Malacky A (SK) 9 2 1 6 63:93 5
9 HKM Šaľa (SK) 9 1 0 8 41:91 2
10 HC Tatran Stupava B (SK) 9 0 0 9 32:107 0

Konečné výsledky turnaja playminihandball 2018

 

Kategoria B - mix nar. 2009-2010

Poradie tímov

1. * TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ)
2. * MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
3. * HC Tatran Stupava "A" (SK)
4. * Házená Velká Bystřice (CZ)
5. * RK Vučiči (HR)
6. * HK Kúpele Bojnice (SK)
7. * SK Kuřim (CZ)
8. * Sokol Sokolnice (CZ)
9. * TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)
10. * THA Martin (SK)
11. * SPORT CLUB Senec (SK)
12. * SHK Rohožník (SK)
13. * ŠKP Bratislava (SK)
14. * Strojár Malacky "A" (SK)
15. * Tj Jiskra Havlíčkův Brod (CZ)
16. * Strojár Malacky "B" (SK)
17. * HKM Šaľa (SK)
18. * HC Tatran Stupava "C" (SK)
19. * HC Tatran Stupava "B" (SK)
20. * MŠK Dunajská Streda "B" (SK)

PMH2018 - Výsledky dievčatá - kategória A2 2007/2008

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 16:32

Skupina DA

Prehľad skupiny DA

  HC Tatran Stupava A (SK) HC Tatran Stupava F (SK) HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) SHK Rohožník (SK) MŠO Štúrovo (SK) Iuventa Michalovce A (SK) Sokol Cífer B (SK)
HC Tatran Stupava A (SK)   32:2 9:21 27:1 12:2 19:0 10:2
HC Tatran Stupava F (SK) 2:32   3:32 7:4 4:18 6:2 4:11
HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 21:9 32:3   31:0 21:10 25:0 19:3
SHK Rohožník (SK) 1:27 4:7 0:31   2:19 12:0 4:6
MŠO Štúrovo (SK) 2:12 18:4 10:21 19:2   11:0 15:6
Iuventa Michalovce A (SK) 0:19 2:6 0:25 0:12 0:11   0:9
Sokol Cífer B (SK) 2:10 11:4 3:19 6:4 6:15 9:0  

Konečná tabuľka skupiny DA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 6 6 0 0 149:25 12
2 HC Tatran Stupava A (SK) 6 5 0 1 109:28 10
3 MŠO Štúrovo (SK) 6 4 0 2 75:45 8
4 Sokol Cífer B (SK) 6 3 0 3 37:52 6
5 HC Tatran Stupava F (SK) 6 2 0 4 26:99 4
6 SHK Rohožník (SK) 6 1 0 5 23:90 2
7 Iuventa Michalovce A (SK) 6 0 0 6 2:82 0

Skupina DB

Prehľad skupiny DB

  HC Tatran Stupava B (SK) HC Tatran Stupava E (SK) HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) Strojár Malacky (SK) MŠK Dunajská Streda A (SK) Iuventa Michalovce B (SK) RK Vučiči (HR)
HC Tatran Stupava B (SK)   19:0 9:11 9:7 3:18 7:3 9:3
HC Tatran Stupava E (SK) 0:19   0:28 1:11 0:31 0:11 0:18
HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 11:9 28:0   10:2 4:10 5:4 16:4
Strojár Malacky (SK) 7:9 11:1 2:10   1:18 7:2 9:6
MŠK Dunajská Streda A (SK) 18:3 31:0 10:4 18:1   18:0 21:0
Iuventa Michalovce B (SK) 3:7 11:0 4:5 2:7 0:18   4:8
RK Vučiči (HR) 3:9 18:0 4:16 6:9 0:21 8:4  

Konečná tabuľka skupiny DB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda A (SK) 6 6 0 0 116:8 12
2 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 6 5 0 1 74:29 10
3 HC Tatran Stupava B (SK) 6 4 0 2 56:42 8
4 Strojár Malacky (SK) 6 3 0 3 37:46 6
5 RK Vučiči (HR) 6 2 0 4 39:59 4
6 Iuventa Michalovce B (SK) 6 1 0 5 24:45 2
7 HC Tatran Stupava E (SK) 6 0 0 6 1:118 0

Skupina DC

Prehľad skupiny DC

  HC Tatran Stupava C (SK) HC Tatran Stupava D (SK) HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) ŠKP Bratislava (SK) MŠK Dunajská Streda B (SK) Házená Velká Bystřice (CZ) Sokol Cífer A (SK)
HC Tatran Stupava C (SK)   13:12 8:12 4:15 5:23 5:7 6:5
HC Tatran Stupava D (SK) 12:13   6:18 6:5 5:13 5:15 7:11
HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 12:8 18:6   14:7 2:10 7:7 7:4
ŠKP Bratislava (SK) 15:4 5:6 7:14   12:22 11:15 12:8
MŠK Dunajská Streda B (SK) 23:5 13:5 10:2 22:12   12:9 18:6
Házená Velká Bystřice (CZ) 7:5 15:5 7:7 15:11 9:12   15:8
Sokol Cífer A (SK) 5:6 11:7 4:7 8:12 6:18 8:15  

Konečná tabuľka skupiny DC

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Dunajská Streda B (SK) 6 6 0 0 98:39 12
2 Házená Velká Bystřice (CZ) 6 4 1 1 68:48 9
3 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 6 4 1 1 60:42 9
4 ŠKP Bratislava (SK) 6 2 0 4 62:69 4
5 HC Tatran Stupava C (SK) 6 2 0 4 41:74 4
6 Sokol Cífer A (SK) 6 1 0 5 42:65 2
7 HC Tatran Stupava D (SK) 6 1 0 5 41:75 2

Predbežné poradie po základnej časti (pre určenie účasti v play off)

Poradie Družstvo Poradie v skupine Body Rozdiel v skóre Strelené góly Boj v play off o miesta:
Z1 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 1 12 124 149 1.-4.
Z2 MŠK Dunajská Streda A (SK) 1 12 108 116 1.-4.
Z3 MŠK Dunajská Streda B (SK) 1 12 59 98 1.-4.
Z4 HC Tatran Stupava A (SK) 2 10 81 109 1.-4.
Z5 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 2 10 45 74 5.-8.
Z6 Házená Velká Bystřice (CZ) 2 9 20 68 5.-8.
Z7 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 3 9 18 60 5.-8.
Z8 MŠO Štúrovo (SK) 3 8 30 75 5.-8.
Z9 HC Tatran Stupava B (SK) 3 8 14 56 9.-12.
Z10 Strojár Malacky (SK) 4 6 -9 37 9.-12.
Z11 Sokol Cífer B (SK) 4 6 -15 37 9.-12.
Z12 ŠKP Bratislava (SK) 4 4 -7 62 9.-12.
Z13 RK Vučiči (HR) 5 4 -20 39 13.-16.
Z14 HC Tatran Stupava C (SK) 5 4 -33 41 13.-16.
Z15 HC Tatran Stupava F (SK) 5 4 -73 26 13.-16.
Z16 Iuventa Michalovce B (SK) 6 2 -21 24 13.-16.
Z17 Sokol Cífer A (SK) 6 2 -23 42 17.-20.
Z18 SHK Rohožník (SK) 6 2 -67 23 17.-20.
Z19 HC Tatran Stupava D (SK) 7 2 -34 41 17.-20.
Z20 Iuventa Michalovce A (SK) 7 0 -80 2 17.-20.
Z21 HC Tatran Stupava E (SK) 7 0 -117 1 21.-22.
0 0 0 0 0 0 21.-22.

Konečné výsledky turnaja playminihandball 2018

 

Kategoria A2 - dievčatá nar. 2007-2008

Poradie tímov

1. MŠK Dunajská Streda "A" (SK)
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SK)
3. MŠK Dunajská Streda "B" (SK)
4. HC Tatran Stupava "A" (SK)
5. Házená Velká Bystřice (CZ)
6. HK Slovan Duslo Šaľa "C" (SK)
7. MŠO Štúrovo (SK)
8. HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SK)
9. HC Tatran Stupava "B" (SK)
10. Strojár Malacky (SK)
11. ŠKP Bratislava (SK)
12. Sokol Cífer "B" (SK)
13. RK Vučiči (HR)
14. HC Tatran Stupava "C" (SK)
15. Iuventa Michalovce "B" (SK)
16. HC Tatran Stupava "F" (SK)
17. HC Tatran Stupava "D" (SK)
18. Sokol Cífer "A" (SK)
19. SHK Rohožník (SK)
20. Iuventa Michalovce "A" (SK)
21. HC Tatran Stupava "E" (SK)

PMH2018 - Výsledky chlapci - kategória A1 2007/2008

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 15:28

Skupina CHA

Prehľad skupiny CHA

  HC Tatran Stupava A (SK) Strojár Malacky C (SK) Sokol Cífer (SK) SK Kuřim (CZ) THA Martin B (SK) TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) HKM Šaľa (SK) HK Ivanka pri Dunaji (SK)
HC Tatran Stupava A (SK)   21:1 22:2 14:8 16:6 8:12 16:6 28:1
Strojár Malacky C (SK) 1:21   4:6 5:12 5:12 2:16 4:10 2:7
Sokol Cífer (SK) 2:22 6:4   2:13 4:12 0:18 5:12 10:8
SK Kuřim (CZ) 8:14 12:5 13:2   10:6 6:17 13:9 14:3
THA Martin B (SK) 6:16 12:5 12:4 6:10   4:16 12:12 17:6
TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 12:8 16:2 18:0 17:6 16:4   13:11 17:3
HKM Šaľa (SK) 6:16 10:4 12:5 9:13 12:12 11:13   11:10
HK Ivanka pri Dunaji (SK) 1:28 7:2 8:10 3:14 6:17 3:17 10:11  

Konečná tabuľka skupiny CHA

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 7 7 0 0 109:34 14
2 HC Tatran Stupava A (SK) 7 6 0 1 125:36 12
3 SK Kuřim (CZ) 7 5 0 2 76:56 10
4 THA Martin B (SK) 7 3 1 3 69:69 7
5 HKM Šaľa (SK) 7 3 1 3 71:73 7
6 Sokol Cífer (SK) 7 2 0 5 29:89 4
7 HK Ivanka pri Dunaji (SK) 7 1 0 6 38:99 2
8 Strojár Malacky C (SK) 7 0 0 7 23:84 0

Skupina CHB

Prehľad skupiny CHB

  HC Tatran Stupava B (SK) Strojár Malacky A (SK) Sokol Sokolnice (CZ) MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) HK Kúpele Bojnice (SK) Házená Legata Hustopeče A (CZ) RK Vučiči (HR) SPORT CLUB Senec (SK)
HC Tatran Stupava B (SK)   3:13 10:8 11:9 2:11 12:17 1:17 8:14
Strojár Malacky A (SK) 13:3   14:4 18:6 14:12 14:4 1:7 9:7
Sokol Sokolnice (CZ) 8:10 4:14   11:5 4:13 7:13 4:15 4:14
MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 9:11 6:18 5:11   3:14 7:12 5:10 8:8
HK Kúpele Bojnice (SK) 11:2 12:14 13:4 14:3   11:7 4:9 12:8
Házená Legata Hustopeče A (CZ) 17:12 4:14 13:7 12:7 7:11   5:11 6:7
RK Vučiči (HR) 17:1 7:1 15:4 10:5 9:4 11:5   12:5
SPORT CLUB Senec (SK) 14:8 7:9 14:4 8:8 8:12 7:6 5:12  

Konečná tabuľka skupiny CHB

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 RK Vučiči (HR) 7 7 0 0 81:25 14
2 Strojár Malacky A (SK) 7 6 0 1 83:43 12
3 HK Kúpele Bojnice (SK) 7 5 0 2 77:47 10
4 SPORT CLUB Senec (SK) 7 3 1 3 63:59 7
5 Házená Legata Hustopeče A (CZ) 7 3 0 4 64:69 6
6 HC Tatran Stupava B (SK) 7 2 0 5 47:89 4
7 Sokol Sokolnice (CZ) 7 1 0 6 42:84 2
8 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 7 0 1 6 43:84 1

Skupina CHC

Prehľad skupiny CHC

  HC Tatran Stupava C (SK) HC Tatran Stupava E (SK) Házená Velká Bystřice (CZ) MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) ŠKP Bratislava (SK) Házená Legata Hustopeče B (CZ) HaO Slovan Modra A (SK)
HC Tatran Stupava C (SK)   11:6 3:17 4:19 7:14 12:11 1:13
HC Tatran Stupava E (SK) 6:11   1:23 0:22 1:23 7:9 1:19
Házená Velká Bystřice (CZ) 17:3 23:1   7:7 11:4 16:3 13:4
MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 19:4 22:0 7:7   17:1 19:5 11:10
ŠKP Bratislava (SK) 14:7 23:1 4:11 1:17   17:4 11:14
Házená Legata Hustopeče B (CZ) 11:12 9:7 3:16 5:19 4:17   4:22
HaO Slovan Modra A (SK) 13:1 19:1 4:13 10:11 14:11 22:4  

Konečná tabuľka skupiny CHC

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 6 5 1 0 95:27 11
2 Házená Velká Bystřice (CZ) 6 5 1 0 87:22 11
3 HaO Slovan Modra A (SK) 6 4 0 2 82:41 8
4 ŠKP Bratislava (SK) 6 3 0 3 70:54 6
5 HC Tatran Stupava C (SK) 6 2 0 4 38:80 4
6 Házená Legata Hustopeče B (CZ) 6 1 0 5 36:93 2
7 HC Tatran Stupava E (SK) 6 0 0 6 16:107 0

Skupina CHD

Prehľad skupiny CHD

  HC Tatran Stupava D (SK) Strojár Malacky B (SK) TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) THA Martin A (SK) INTER ZŠ Bieloruská (SK) HaO Slovan Modra B (SK) HBC Trnava (SK)
HC Tatran Stupava D (SK)   2:21 2:14 2:16 2:14 8:10 4:17
Strojár Malacky B (SK) 21:2   13:9 6:10 11:10 13:4 16:9
TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 14:2 9:13   4:10 15:8 15:4 9:8
THA Martin A (SK) 16:2 10:6 10:4   12:3 12:3 14:10
INTER ZŠ Bieloruská (SK) 14:2 10:11 8:15 3:12   15:5 11:5
HaO Slovan Modra B (SK) 10:8 4:13 4:15 3:12 5:15   2:13
HBC Trnava (SK) 17:4 9:16 8:9 10:14 5:11 13:2  

Konečná tabuľka skupiny CHD

Por Klub Zápasy Víťazstvá Remízy Prehry Skóre Body
1 THA Martin A (SK) 6 6 0 0 74:28 12
2 Strojár Malacky B (SK) 6 5 0 1 80:44 10
3 TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 6 4 0 2 66:45 8
4 INTER ZŠ Bieloruská (SK) 6 3 0 3 61:50 6
5 HBC Trnava (SK) 6 2 0 4 62:56 4
6 HaO Slovan Modra B (SK) 6 1 0 5 28:76 2
7 HC Tatran Stupava D (SK) 6 0 0 6 20:92 0

Konečné výsledky turnaja playminihandball 2017

 

Kategoria A1 - chlapci nar. 2007-2008

Poradie tímov

1. RK Vučiči (HR)
2. THA Martin "A" (SK)
3. MŠK Kysucké Nové Mesto "A" (SK)
4. TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ)
5. Strojár Malacky "A" (SK)
6. Strojár Malacky "B" (SK)
7. HC Tatran Stupava "A" (SK)
8. Házená Velká Bystřice (CZ)
9. HK Kúpele Bojnice (SK)
10. HaO Slovan Modra "A" (SK)
11. TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ)
12. SK Kuřim (CZ)
13. INTER ZŠ Bieloruská (SK)
14. SPORT CLUB Senec (SK)
15. ŠKP Bratislava (SK)
16. THA Martin "B" (SK)
17. Házená Legata Hustopeče "A" (CZ)
18. HBC Trnava (SK)
19. HKM Šaľa (SK)
20. HC Tatran Stupava "C" (SK)
21. HC Tatran Stupava "B" (SK)
22. HaO Slovan Modra "B" (SK)
23. Házená Legata Hustopeče "B" (CZ)
24. Sokol Cífer (SK)
25. Sokol Sokolnice (CZ)
26. HC Tatran Stupava "D" (SK)
27. HC Tatran Stupava "E" (SK)
28. HK Ivanka pri Dunaji (SK)
29. MŠK Kysucké Nové Mesto "B" (SK)
30. Strojár Malacky "C" (SK)

 

PMH2018 - Program piatok 18.5.2018

Napísal(a)
Zverejnené v Turnaje
streda, 16 máj 2018 14:39

Program a výsledky jednotlivých zápasov - piatok

 

Hala ZŠ Stupava

Ihrisko 1

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 21:1 Strojár Malacky C (SK) A1 - 2007/2008
9:15 CHA HKM Šaľa (SK) 11:10 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
9:30 CHA Sokol Cífer (SK) 2:13 SK Kuřim (CZ) A1 - 2007/2008
9:45 CHA THA Martin B (SK) 4:16 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 11:6 HC Tatran Stupava E (SK) A1 - 2007/2008
10:30 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 7:7 MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) A1 - 2007/2008
10:45 DC HC Tatran Stupava C (SK) 13:12 HC Tatran Stupava D (SK) A2 - 2007/2008
11:00 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 14:7 ŠKP Bratislava (SK) A2 - 2007/2008
11:15 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 28:1 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
11:30 CHA Strojár Malacky C (SK) 4:10 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
11:45 DC MŠK Dunajská Streda B (SK) 12:9 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
12:00 DC HC Tatran Stupava C (SK) 6:5 Sokol Cífer A (SK) A2 - 2007/2008
12:15 CHA Sokol Cífer (SK) 0:18 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 CHA SK Kuřim (CZ) 10:6 THA Martin B (SK) A1 - 2007/2008
13:15 CHC ŠKP Bratislava (SK) 17:4 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
13:30 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 1:13 HaO Slovan Modra A (SK) A1 - 2007/2008
13:45 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 16:6 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
14:00 CHA HK Ivanka pri Dunaji (SK) 8:10 Sokol Cífer (SK) A1 - 2007/2008
14:15 DC HC Tatran Stupava D (SK) 6:18 HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) A2 - 2007/2008
14:30 DC ŠKP Bratislava (SK) 12:22 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
14:45 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 1:23 Házená Velká Bystřice (CZ) A1 - 2007/2008
15:00 CHC MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 17:1 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008
15:15 CHA SK Kuřim (CZ) 6:17 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
15:30 CHA THA Martin B (SK) 12:5 Strojár Malacky C (SK) A1 - 2007/2008
15:45 CHC HC Tatran Stupava C (SK) 12:11 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
16:00 CHC HaO Slovan Modra A (SK) 19:1 HC Tatran Stupava E (SK) A1 - 2007/2008
16:15 CHA Sokol Cífer (SK) 5:12 HKM Šaľa (SK) A1 - 2007/2008
16:30 CHA HC Tatran Stupava A (SK) 8:12 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) A1 - 2007/2008
16:45 CHC Házená Velká Bystřice (CZ) 11:4 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008
17:00 CHC MŠK Kysucké Nové Mesto A (SK) 19:5 Házená Legata Hustopeče B (CZ) A1 - 2007/2008
17:15 CHA Strojár Malacky C (SK) 5:12 SK Kuřim (CZ) A1 - 2007/2008
17:30 CHA THA Martin B (SK) 17:6 HK Ivanka pri Dunaji (SK) A1 - 2007/2008
17:45 CHC HC Tatran Stupava E (SK) 1:23 ŠKP Bratislava (SK) A1 - 2007/2008

Ihrisko 2

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 3:13 Strojár Malacky A (SK) A1 - 2007/2008
9:15 CHB RK Vučiči (HR) 12:5 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
9:30 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 11:5 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) A1 - 2007/2008
9:45 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 11:7 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 2:21 Strojár Malacky B (SK) A1 - 2007/2008
10:30 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 4:10 THA Martin A (SK) A1 - 2007/2008
10:45 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 8:14 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
11:00 CHB Strojár Malacky A (SK) 1:7 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
11:15 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 7:13 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
11:30 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 3:14 HK Kúpele Bojnice (SK) A1 - 2007/2008
11:45 CHD INTER ZŠ Bieloruská (SK) 15:5 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
12:00 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 4:17 HBC Trnava (SK) A1 - 2007/2008
12:15 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 1:17 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 CHB SPORT CLUB Senec (SK) 14:4 Sokol Sokolnice (CZ) A1 - 2007/2008
13:15 CHD Strojár Malacky B (SK) 13:9 TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) A1 - 2007/2008
13:30 CHD THA Martin A (SK) 12:3 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
13:45 CHB MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) 7:12 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
14:00 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 12:14 Strojár Malacky A (SK) A1 - 2007/2008
14:15 CHD HC Tatran Stupava D (SK) 8:10 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
14:30 CHD HBC Trnava (SK) 9:16 Strojár Malacky B (SK) A1 - 2007/2008
14:45 CHB HK Kúpele Bojnice (SK) 12:8 SPORT CLUB Senec (SK) A1 - 2007/2008
15:00 CHB HC Tatran Stupava B (SK) 12:17 Házená Legata Hustopeče A (CZ) A1 - 2007/2008
15:15 CHD TJ Sl. Slavia Uherské Hradiště (CZ) 15:8 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
15:30 CHD THA Martin A (SK) 12:3 HaO Slovan Modra B (SK) A1 - 2007/2008
15:45 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 21:10 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008
16:00 DA SHK Rohožník (SK) 12:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
16:15 DC HC Tatran Stupava C (SK) 5:7 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008
16:30 DC Sokol Cífer A (SK) 11:7 HC Tatran Stupava D (SK) A2 - 2007/2008
16:45 CHB Strojár Malacky A (SK) 18:6 MŠK Kysucké Nové Mesto B (SK) A1 - 2007/2008
17:00 CHB Sokol Sokolnice (CZ) 4:15 RK Vučiči (HR) A1 - 2007/2008
17:15 CHD Strojár Malacky B (SK) 11:10 INTER ZŠ Bieloruská (SK) A1 - 2007/2008
17:30 DC HK Slovan Duslo Šaľa A (SK) 2:10 MŠK Dunajská Streda B (SK) A2 - 2007/2008
17:45 DC ŠKP Bratislava (SK) 11:15 Házená Velká Bystřice (CZ) A2 - 2007/2008

Ihrisko 3

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 DB HC Tatran Stupava B (SK) 19:0 HC Tatran Stupava E (SK) A2 - 2007/2008
9:15 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 10:2 Strojár Malacky (SK) A2 - 2007/2008
9:30 DA HC Tatran Stupava A (SK) 32:2 HC Tatran Stupava F (SK) A2 - 2007/2008
9:45 DA HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) 31:0 SHK Rohožník (SK) A2 - 2007/2008
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 DB MŠK Dunajská Streda A (SK) 18:0 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
10:30 DB HC Tatran Stupava B (SK) 9:3 RK Vučiči (HR) A2 - 2007/2008
10:45 MA Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 3:8 SHK Rohožník (SK) B - 2009/2010
11:00 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 3:11 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
11:15 DA MŠO Štúrovo (SK) 11:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
11:30 DA HC Tatran Stupava A (SK) 10:2 Sokol Cífer B (SK) A2 - 2007/2008
11:45 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 11:6 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
12:00 MA SHK Rohožník (SK) 10:6 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
12:15 DB HC Tatran Stupava E (SK) 0:28 HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) A2 - 2007/2008
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 DB Strojár Malacky (SK) 1:18 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
13:15 DA HC Tatran Stupava F (SK) 3:32 HK Slovan Duslo Šaľa B (SK) A2 - 2007/2008
13:30 DA SHK Rohožník (SK) 2:19 MŠO Štúrovo (SK) A2 - 2007/2008
13:45 MA Sokol Sokolnice (CZ) 8:8 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
14:00 MA SHK Rohožník (SK) 9:5 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
14:15 DB HC Tatran Stupava B (SK) 7:3 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
14:30 DB RK Vučiči (HR) 18:0 HC Tatran Stupava E (SK) A2 - 2007/2008
14:45 DA HC Tatran Stupava A (SK) 19:0 Iuventa Michalovce A (SK) A2 - 2007/2008
15:00 DA Sokol Cífer B (SK) 11:4 HC Tatran Stupava F (SK) A2 - 2007/2008
15:15 MA Strojár Malacky B (SK) 6:9 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
15:30 MA SHK Rohožník (SK) 3:12 HK Kúpele Bojnice (SK) B - 2009/2010
15:45 DB HK Slovan Duslo Šaľa C (SK) 4:10 MŠK Dunajská Streda A (SK) A2 - 2007/2008
16:00 DB Strojár Malacky (SK) 7:2 Iuventa Michalovce B (SK) A2 - 2007/2008
16:15 MA HC Tatran Stupava A (SK) 13:2 Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) B - 2009/2010
16:30 MA Sokol Sokolnice (CZ) 4:4 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
16:45 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 9:3 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
17:00 MA MŠK Dunajská Streda B (SK) 8:14 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
17:15 MA Tj Jiskra Havličkův Brod (CZ) 2:21 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010
17:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 9:9 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
17:45 MA SHK Rohožník (SK) 6:15 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
18:00 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 7:12 TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) B - 2009/2010

Ihrisko 4

Čas Skup. Tím 1 Výsledok Tím 2 Kategória
9:00 MA Strojár Malacky B (SK) 7:0 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
9:15 MA SPORT CLUB Senec (SK) 9:0 MŠK Dunajská Streda B (SK) B - 2009/2010
9:30 MB HKM Šaľa (SK) 6:1 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
9:45 MB RK Vučiči (HR) 7:4 Strojár Malacky A (SK) B - 2009/2010
10:00 Oficiálne zahájenie turnaja
10:15 MB TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 14:6 ŠKP Bratislava (SK) B - 2009/2010
10:30 MB Strojár Malacky A (SK) 12:5 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010
10:45 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 12:3 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
11:00 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 13:6 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
11:15 MB THA Martin (SK) 4:13 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
11:30 MA HC Tatran Stupava A (SK) 15:0 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
11:45 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 11:1 Sokol Sokolnice (CZ) B - 2009/2010
12:00 MB ŠKP Bratislava (SK) 7:10 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
12:15 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 10:4 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010
12:30 Prestávka
12:45 Prestávka
13:00 MA HC Tatran Stupava A (SK) 12:2 Strojár Malacky B (SK) B - 2009/2010
13:15 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 13:2 MŠK Dunajská Streda B (SK) B - 2009/2010
13:30 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 14:3 Strojár Malacky A (SK) B - 2009/2010
13:45 MB SK Kuřim (CZ) 11:10 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
14:00 MB ŠKP Bratislava (SK) 10:6 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
14:15 MB THA Martin (SK) 5:12 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
14:30 MA HK Kúpele Bojnice (SK) 11:8 SPORT CLUB Senec (SK) B - 2009/2010
14:45 MA HC Tatran Stupava A (SK) 19:1 MŠK Dunajská Streda B (SK) B - 2009/2010
15:00 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 15:11 Strojár Malacky A (SK) B - 2009/2010
15:15 MB HKM Šaľa (SK) 7:11 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
15:30 MB ŠKP Bratislava (SK) 7:8 THA Martin (SK) B - 2009/2010
15:45 MB MŠK Dunajská Streda A (SK) 21:2 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
16:00 MA TJ SOKOL Kostelec na Hané (CZ) 27:2 HC Tatran Stupava C (SK) B - 2009/2010
16:15 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 12:8 TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) B - 2009/2010
16:30 MB SK Kuřim (CZ) 4:11 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
16:45 MB THA Martin (SK) 12:6 HKM Šaľa (SK) B - 2009/2010
17:00 MB Strojár Malacky A (SK) 9:4 HC Tatran Stupava B (SK) B - 2009/2010
17:15 MB TJ Sokol Velké Meziříčí (CZ) 6:10 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010
17:30 MB Házená Velká Bystřice (CZ) 4:5 RK Vučiči (HR) B - 2009/2010
17:45 MB ŠKP Bratislava (SK) 5:8 SK Kuřim (CZ) B - 2009/2010
18:00 MB THA Martin (SK) 6:11 MŠK Dunajská Streda A (SK) B - 2009/2010

Kalendár LANGOŠE

september 2019
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najbližšie udalosti LANGOŠE

Žiadne udalosti