Mladší žiaci postúpili do finále školských stredísk

Napísal(a)
Zverejnené v Aktuality a články
piatok, 11 máj 2018 23:07
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

IMG_2062.JPG

Dňa 2.5. 2018 sa naši hráči pod hlavičkou školy ZŠ Stupava zúčastnili semifinále školských stredísk v Diakovej pri Martine.

Chalani neprehrali ani jeden zápas a tak sa z prvého miesta dostali do finálového turnaja.

Semifinále školských stredísk hodnotil jeden z trénerov Rudolf Draškovič ml.:

IMG_2203.JPG

"Na toto semifinále sme išli v oklieštenej zostave, lebo medzi chalanmi kolovala viróza a nielen kvôli nej nám chýbali: Procházka, Foltín, Dvořák, Tomkovič, Anger.Taktiež chýbal druhý tréner Braňo Krištofič a namiesto neho bol Róbert Popluhár ako šéftréner HANDBALL ACADEMY. Turnaj prebehol bez problémov. Chvíľu trvalo kým sa chalani rozbehli v prvom zápase proti ŠKP. V obrane sme začali úspešne brániť a zachytal Nám Matúš Krištofič a zápas sme s prehľadom vyhrali.. Druhý zápas proti domácemu Martinu sme rozhodli už v prvom polčase. Chalani príkladne bojovali a hlavne naša obrana 1:2:3 rozhodla. Tretí zápas proti Bojniciam sme nehrali až tak na výsledok a skončil remízou.

IMG_2092.JPGSme veľmi spokojní s výsledkom. Trochu som mal obavy z tej virózy ale na druhej strane ma potešilo, že máme veľa hráčov a chalani sa zastúpili. Vyzdvihnúť musím všetkých, lebo ako družstvo makali. Špeciálnu pochvalu si zaslúžia Matúš Krištofič v bráne, Samo Majerčík za obranu, Šimon Hauskrecht za útok a dirigovanie hry a Jakub Holeščák, za nekompromisnú streľbu. Ďakujem šéftrénerovi R. Popluhárovi, že bol s nami a veľmi nám pomohol. Všetci chalani si z chuti zahrali a nikto sa nezranil. Tešíme sa na finálový turnaj, kde obhajujeme strieborné medaile."

Čítať 590 krát Naposledy zmenené pondelok, 14 máj 2018 12:09

MLADŠÍ ŽIACI