Muži: HC Tatran Stupava - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom 33:18 (15:9)

Zverejnené v Aktuality a články
sobota, 18 október 2014 21:31
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

muzi1Zápas začal kvôli meškaniu hostí z Lehoty s takmer polhodinovým meškaním. Možno práve týchto 30 minút, možno to, že sme do zápasu vstupovali s pocitom, že sa súper porazí sám spôsobilo, že zápas spočiatku nebol jednoznačnou záležitosťou. Od začiatku sme boli herne lepší, avšak v útoku nepresní a nedôrazní, v obrane nedôslední. Tento prístup umožnil súperovi,ktorý nastúpil len so šiestimi hráčmi v poli, držať prvých 15 minút so Stupavčanmi krok.

Po prestriedaní zostavy, keď tréner Fukáč poslal na ihrisko troch veteránov, sa hra domácich spresnila a v priebehu druhej polovice prvého polčasu sme si vybudovali šesťgólový náskok. O tom, že dva body ostanú doma, už nebolo pochýb, ale ani v druhom polčase sme sa nedokázali vyvarovať nedôslednosti v obrane a nepresnosti v útoku. Rozdiel 15 gólov v celkovom výsledku je síce vysoký, napriek tomu nám súper vzdoroval oveľa viac, ako by sa patrilo.

muzi3Zostava a góly Stupavy: Patrik Beleš,  Michal Malina 4,  Martin Prokop,  Ján Bernát,  Albert Pír 1,  Lukáš Nemčovič,  Marián Mader,  Martin Béreš,  Adam Husák,  Rudolf Draškovič 4,  Rastislav Obselka 2,  Viktor Hoksz 2,  Ľuboš Bašti 6,  Lukáš Hirtl (H) 7,  Peter Lipovský 6,  Oliver Kubíček 1,

Tréneri: Miroslav Fukáč, Ľuboš Ivica

Priebeh: 0:1, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 5:4, 5:6, 6:7, 8:7, 8:8, 15:8, 15:9  /  19:9, 19:10, 21:10, 21:13, 23:13, 23:14, 24:14, 24:15, 27:15, 27:16, 28:16, 28:17, 29:17, 29:18, 33:18

Čítať 2211 krát Naposledy zmenené sobota, 18 október 2014 22:06