St. žiaci: HC Tatran Stupava - Slovan Modra 15:19 (9:9)

Zverejnené v Archív starší žiaci
streda, 20 apríl 2016 22:26
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Starší žiaci privítali doma silný tím Modry s odhodlaním dosiahnuť čo najprijateľnejší výsledok a pokúsiť sa prekvapiť. Darilo sa im to hlavne v prvom polčase, kde boli hosťom vyrovnaným súperom. Škoda streleckého výpadku v druhom polčase, keby neprišiel, chalani mohli pomýšľať na prekvapenie kola a uchrániť v Stupave nejaký ten bod. Takto „len“ dosiahli veľmi prijateľný výsledok 15:19, ale rozhodne zanechali dobrý dojem.

Rovnako to vidí aj tréner Ľuboš Hepner: „Na zápas sme nastúpili s odhodlaním konečne potrápiť súpera (nastúpil bez 2 hráčov základnej zostavy), keďže v doterajšom meraní síl sme vždy odchádzali domov s viacgólovou prehrou. Celý prvý polčas bol vyrovnaný so súperom sme sa ťahali o jeden až dva góly, čoho výsledkom bol aj polčasový stav 9:9. Takýto priebeh zápasu pokračoval až do 13 minúty druhého polčasu (14:14). Od tohto momentu sa nám podarilo skórovať už len 1krát, kým súper dokázal zaťažiť naše konto ešte 5krát. Aj napriek tomu, že sme hrali v posledných 10 minútach dvakrát presilovku o jedného hráča nepodarilo sa nám to využiť a zápas sme prehrali 15:19. Síce sme prehrali ale chlapcov chcem pochváliť za bojovnosť na ihrisku nechali všetko!! V závere zápasu kedy sa rozhodovalo o výsledku sa prejavila už únava, kedže celý zápas odohralo 8 hráčov. Aby toho nebolo málo po nešetrnom zákroku sa zranil Bašti, ktorému prajem skoré uzdravenie.“

Zostava a góly Stupavy: Renčo 1, Bašti 3, Procházka 1, Kovács 4, Yildiz 4, Veltschid, Gáži 1, Slezák 1

Tréner : Ľuboš Hepner

Priebeh: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9 / 9:10, 10:10, 10:12, 13:12, 13:14, 14:14, 14:16,15:16, 15:19

Čítať 841 krát Naposledy zmenené streda, 20 apríl 2016 22:30