Ceníme si súkromie návštevníkov našej stránky. Aj preto Vás informujeme, že na tejto stránke používame cookies a iné technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu webstránky, jej zabezpečenie, analýzu návštevnosti a správania používateľov.
Spracovaniu cookies môžete zabrániť zmenou nastavenia vo Vašom internetovom prehliadači.

St. žiaci: HC Tatran Stupava – Strojár Malacky 24:31 (6:9)

Napísal(a) 
Zverejnené v Archív starší žiaci
nedeľa, 29 máj 2016 19:08
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Na posledný zápas sezóny sme nastúpili len so 4 hráčmi vekovo patriacimi do kategórie starších žiakov, našťastie so 4 pomocníkmi z mladších žiakov. Chlapci podali bojovný výkon, avšak na víťazstvo sme mohli pomýšľať len do 15. minúty prvého polčase, kedy sme viedli zaslúžene 9:6. Od tohto momentu súper zlepšil obrannú fázu hru, zvýšil bojovnosť a rýchlo sa mu podarilo zápas otočiť na polčasový výsledok 10:14.

Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním, otočiť zápas v náš prospech, no súper nás k tomu nepustil a zaslúžene vyhral 24:31. Aj napriek prehre sa chlapci nemajú za čo hanbiť, keďže každý jeden z hráčov siahol na dno svojich síl a bojoval do úplného záveru zápasu. Výborný zápas odohral Yildiz 8g (nový osobný rekord), ktorý sa tak excelentne rozlúčil s vekovou kategóriou st. žiaci.

Opäť raz ma potešili svojimi výkonmi mladší žiaci Masár a Dobrovodský, pričom obom sa im podarilo vsietiť po 4 góly. Záver pre mňa je však jednoznačný takéto vyrovnané zápasy s fyzicky vyspelejším súperom nemôžeme vyhrať so 6 hráčmi na ihrisku a 2 brankármi.

Zostava a góly Stupavy: Kovács 6, Dobrovodský 4, Yildiz 8, Malec, Veltschmidt, Masár 4, Gáži 1, Slezák 1

Tréner: Ľuboš Hepner

Čítať 995 krát Naposledy zmenené nedeľa, 29 máj 2016 19:21