Veteran´s turnaj v Hlohovci

piatok, 13 december 2013 18:09
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V sobotu 4. apríla 2011 sa zúčastnilo družstvo naších starých pánov na kvalitne obsadenom turnaji v Hlohovci. Po výbornom, kolektívnom a disciplinovanom výkone obsadili naši Veteran´s konečné druhé miesto a peknou so srdcom hranou hádzanou poslali všetkým fanúšikom pozvánku na VETERAN´S CUP STUPAVA 2011, ktorý sa bude konať v Mestskej športovej hale v Stupave 16. apríla 2011.

O zatial najvätší úspech Stupavčanom sa zaslúžili brankár Roman Jánoš a hráči Rasťo Anonym, Martin Haluska, Vlado Piaček, Martin Kanda, Ľuboš Bašti, Ľuboš Gábriš, Juraj Puškáč a Martin Prokop.

Na svoj prvý zápas nastúpili stupavčania proti družstvu z Čachtíc a po vynikajúcom výkone obrany a brankára vyhrali8:1 a to ešte zahodili 2 sedem metrové hody a ďalších 5-6 čistých gólových príležitostí.
Druhým súperom našich bol team Kolárova, a dlho vyrovnaný zápas nakoniec skončil prehrou Stupavčanou 8:12.
Ako tretí nás čakal náš tradičný súper zo Zubří, s ktorým sme do teraz nevyhrali. Po vynikajúcom kolektívnom výkone sa mohli po zápase radovať naši chlapci a českého súpera s prehľadom porazili 10:4.
Násladne na nás čakal domáci team Hlohovca a po takticky vyspelom zápase, v ktorom dominovali obrany sme prehrali najtesnejším rozdielom 5:6 čomu dopomohol aj nepresný rozhodca neuznaním regulérneho vyrovnávajúceho gólu Vlada Piačka 5 sekúnd pred koncom.
Na posledný zápas proti nám nastúpilo družstvo Dubnice a vďaka dodržianiu dohodnutej taktiky sme s prehľadom zvíťazili 8:4.

V konečnom poradí  sme obsadili druhé miesto za víťazným Kolárovom a pri vyrovnanom počte bodov na druhom až štvrtom mieste o našom úspechu rozhodlo najlepšie skóre.

Stupavčania sa na turnaji predstavili ako vyspelí so srdcom hrajúci team a za pozitívum možno považovať vynikajúce sa zapracovanie Martina Kandu do družstva a to že Juraj Puškáč vynikajúco nahradil na pravej spojke absentujúceho Dana Pavlíčka a svojim ťahom na bránku zamestnával súperovú obranu.

Čítať 1440 krát Naposledy zmenené utorok, 09 apríl 2019 16:23

Kalendár VETERÁNI