MC24 – Program nedeľa / Sunday


NEDEĽA / Sunday

Ihrisko / Playground: ŠKOLSKÁ športová hala / SCHOOL sports hall
Minihádzaná / Minihandball B10
č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 fáza / phase kat / cat
32 10:00 ŠKP Bratislava „B“ (SK) 14:8 HC Tatran Stupava „B“ (SK) base group B10
33 10:20 Handball Club Pezinok (SK) 9:18 HŠK Legends Šaľa „B“ (SK) base group B10
34 10:40 Sport Club Rudar (SK) 14:11 HC Tatran Stupava „A“ (SK) base group B10
35 11:00 ŠKP Bratislava „A“ (SK) 6:16 HŠK Legends Šaľa „A“ (SK) base group B10
36 11:20 ŠKP Bratislava „B“ (SK) 9:9 HC Tatran Stupava „C“ (SK) base group B10
11:40 Prestávka / Break
37 12:00 A7 HC Tatran Stupava „C“ (SK) 1:9 A8 Handball Club Pezinok (SK) 7th position match B10P
38 12:20 A5 HŠK Legends Šaľa „B“ (SK) 12:14 A6 Sport Club Rudar (SK) 5th position match B10P
39 12:40 A3 ŠKP Bratislava „B“ (SK) 10:14 A4 HC Tatran Stupava „A“ (SK) 3th position match B10P
40 13:00 A1 HŠK Legends Šaľa „A“ (SK) 23:15 A2 ŠKP Bratislava „A“ (SK) final B10P
Ihrisko / Playground: ZÁHORSKÁ BYSTRICA športová hala / ZÁHORSKÁ BYSTRICA sports hall
MLADŠÍ ŽIACI / Younger boys U12
č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 fáza / phase kat / cat
31 8:00 A6 TJ Sokol Osek nad Bečvou (CZ) 6:0 B6 Handball Club Dorcol (RS) 11th position match U12P
32 8:35 A5 ŠK Zemplín Trebišov (SK) 24:8 B5 HC Tatran Stupava „B“ (SK) 9th position match U12P
33 9:10 A2 TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště (CZ) 14:28 B1 TJ FS Napajedla (CZ) play-off part U12P
34 9:45 A1 HC Tatran Stupava „A“ (SK) 18:9 B2 TJ Strojár Malacky (SK) play-off part U12P
35 10:20 A4 TJ Sokol Úvaly (CZ) 11:14 B4 TJ Holešov (CZ) 7th position match U12P
36 10:55 A3 RK Bijeljina (BA) 16:17 B3 Handball Club Pezinok (SK) 5th position match U12P
37 11:30 B2 TJ Strojár Malacky (SK) 12:10 A2 TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště (CZ) 3th position match U12P
12:05 VYHODNOTENIE / AWARDING
Ihrisko / Playground: ŠKOLSKÁ športová hala / SCHOOL sports hall
STARŠÍ ŽIACI / Older boys U14
MLADŠÍ ŽIACI / Younger boys U12
č. čas / time Tím1 / Team 1 výsledok / result Tím2 / Team 2 fáza / phase kat / cat
32 8:00 A5 THA Martin (SK) 6:0 B6 TJ Strojár Malacky (SK) 9th position match U14P
33 8:35 A1 ŠK Zemplín Trebišov (SK) 11:8 B2 RK Bijeljina (BA) play-off part U14P
34 9:10 A2 HC Tatran Stupava (SK) 15:16 B1 HŠK Legends Šaľa (SK) play-off part U14P
35 9:45 A5 THA Martin (SK) 25:24 B5 Slovan Modra (SK) 9th position match U14P
36 10:20 A4 TJ Sokol Úvaly (CZ) 18:13 B4 TJ Sokol Horka nad Moravou (CZ) 7th position match U14P
37 10:55 A3 HK Kúpele Bojnice (SK) 21:14 B3 TJ Sokol Telnice (CZ) 5th position match U14P
38 11:30 B2 RK Bijeljina (BA) 17:13 A2 HC Tatran Stupava (SK) 3th position match U14P
39 12:05 A1 HC Tatran Stupava „A“ (SK) 8:16 B1 TJ FS Napajedla (CZ) final U12P
40 12:40 A1 ŠK Zemplín Trebišov (SK) 20:19 B1 HŠK Legends Šaľa (SK) final U14P
13:15 VYHODNOTENIE / AWARDING
Ihrisko / Playground: MALINA MALACKY športová hala / MALINA MALACKY sports hall
MLADŠÍ DORASTENCI / Younger juniors U16 + STARŠÍ DORASTENCI / Older juniors U18
č. čas Tím1 výsledok Tím2 kat skup
29 8:00 THA Martin (SK) 10:17 ŠK Zemplín Trebišov (SK) base group U16
30 8:40 HC Záhoráci Stupava / Malacky (SK) 18:7 MHK Piešťany (SK) base group U16
31 9:20 Fót SE Jakab Kézisuli (HU) 13:24 MHC Štart Nové Zámky (SK) base group U16
32 10:00 Slovan Modra (SK) 11:18 ŠK Zemplín Trebišov (SK) base group U16
33 10:40 Tatran Litovel (CZ) 13:20 RK Bijeljina (BA) base group U18
34 11:20 Handball club Zlín (CZ) 19:20 ŠK Zemplín Trebišov (SK) base group U18
35 12:00 HC Záhoráci Stupava / Malacky (SK) 24:17 Handball Club Pezinok (SK) base group U18
36 12:40 Slovan Modra (SK) 14:20 ŠK Zemplín Trebišov (SK) base group U18
13:20 VYHODNOTENIE / AWARDING