Ml. dorastenky: HC Tatran Stupava – MHK Bytča 12:26 (6:14)

Dnes to nebol deň našich mladších dorasteniek. Dnes tam neboli baby, ktoré sme poznali z predchádzajúcich zápasov. Zápas začali zle a tak sa to s nimi viezlo celý zápas. Bytča si od prvých chvíľ vypracovala náskok o desať gólov, ktorý si v priebehu zápasu viac menej udržiavala. Preto ani nemôžeme mať babám za zlé, že nemali chuť so zápasom niečo spraviť. Dnes to jednoducho nešlo. Bytčanky im hru znechutili hneď na začiatku a to sa potom ťažko hrá aj vyspelým tímom.

Rozhodne si však pochvalu za dnešný výkon zaslúži Adriana Sakalášová. Čím bol náskok súperiek vyšší, tým viac si ona na súperky dovoľovala a pútala na seba pozornosť viacerých hráčok súperiek v ich obrane. Adriana odohrala svoj najlepší zápas v tejto sezóne.

Sme presvedčení, že budúci víkend si baby v Košiciach napravia chuť a privezú i dva body. Držíme vám palce.

Zostava a góly Stupavy: Šárka Halusková, Vanesa Valachová, Sabina Baštiová, Lucia Nemčeková, Viktória Voržáčková, Nicol Hladíková, Sabína Gálová 1, Diana Michálková 1, Tereza Fabiánová 4, Adriana Sakalášová 2, Alexandra Popovičová 1, Petra Geisseová, Nikola Kmeťová, Lucia Tóthová 1, Nikol Vačková 1, Sarah Richter 1.

Tréner: Roman Vigh, Ľuboš Bašti

Priebeh: 0:5, 0:10, 3:11, 6:14 / 8:17, 10:23, 12:24, 12:26