Ml. dorastenky: HK AS Trenčín – HC Tatran Stupava 27:14 (15:5)

Po výbornom vzájomnom zápase z jesennej časti sme očakávali vyrovnaný súboj aj v Trenčíne. „Knedle“ začali s chuťou aj odvetný zápas, ale po dobrom úvode na nich padla „deka“. Rozmedzie medzi šiestou až tridsiatou minútou prehrali 13:1! V polčase bolo zrejme poriadne umývanie hláv, ktoré zabralo. Baby zabrali a vstup do druhého polčasu vyhrali 2:5. Avšak s vývojom zápasu sa už nič výnimočné nestalo a z mesta módy sme si odniesli nelichotivú prehru. Z pohľadu pozápasovej štatistiky sa dá konštatovať, že Trenčianky sa predviedli výbornou obranou a nedovolili nám zakončovať po prienikoch na bránkovisko. Preto sme často volili streľbu z poľa, spoza deviny s malou úspešnosťou streľby. Odpovede na tieto fakty pohľadom z palubovky pripája Šárka Halusková:
„No…naša úspešnosť v streľbe bola naozaj slabá, však predsa v prvom polčase sme dali iba 5 gólov..Baby z Trenčína boli o niečo vyspelejšie a niekedy sa nedalo cez ne prejsť, a preto sme museli strieľať z vonku a to nám niekedy robilo problém. Snažili sme sa, ale tie góly tam bohužiaľ nepadli. Trenčianky majú dobrý prechod do rýchlych protiútokov, ktoré sme mali problém prerušiť. Či už preto, lebo boli o niečo rýchlejšie ako my, alebo preto, lebo sme sa niekedy nevracali do obrany. Myslím, že sme na ne mali, ale na tomto sme pohoreli a celkom dosť nám chýbala Didi v obrane.“

Zostava a góly Stupavy: Almina Yildizová 2, Šárka Halusková, Zuzana Danišová, Vanesa Valachová, Sabina Baštiová, Sabina Gálová 4, Simona Kubovičová, Tereza Fabiánová 4, Petra Geisseová, Nikola Kmeťová 1, Nicol Hladíková 1, Romana Rácová, Nikol Vačková 2.

Tréneri: Roman Vigh, Ľuboš Bašti

Asistent: Róbert Geisse

Priebeh: 2:3, 15:4, 15:5 / 17:10, 25:12, 27:14