Ml. dorastenky: MŠK Vranov nad Topľou– Stupava-Malacky 22: 29 (10:16)

V nohách ešte cítili naše mladšie dorastenky sobotňajší duel s Prešovom a v nedeľu už nastúpili na palubovke Vranova nad Topľou.

Misky váh sa v zápase začali prevažovať na našu stranu až po prvotnom oťukávaní. Za zmienku však bez debaty stojí šesť zlikvidovaných sedemmetrových hodov našou Peťou Geisseovou v bráne. Podobne sa darilo v útoku aj Paulíne Bolfovej, ktorá je aktuálnou líderkou medzi strelkyňami celej súťaže mladších dorasteniek s tridsiatimi šiestimi gólmi!!!

Práve Paulína bola k predvedenému nášmu výkonu patrične kritická: „Podcenili sme súperky. Obranu sme mali strašne deravú, chodili si do šestky ako chceli. Dostali sme veľa gólov od takéhoto súpera. Nehovoriac, že v druhom polčase sme nevedeli dať šesť minút gól. Nepremieňali sme protiútoky a triafali ešte aj brankárku. Hrali sme na inom povrchu ako sme zvyknuté, ale hrať by sme mali vedieť aj na takomto.“

Dva body však doviezli naše baby na Záhorie a tie im už nikto nevezme.

Zostava a góly: Paulína Bolfová 11, Šárka Halusková, Zuzana Danišová 1, Sabina Baštiová 1, Lucia Nemčeková 1, Sabína Gálová 4, Nicol Hladíková 3, Petra Geisseová, Nikola Kmeťová 3, Romana Rácová 2, Lucia Tóthová 3.

Tréneri: Ľuboš Bašti, Robo Geisse

Asistent: Jana Bolfová

Priebeh: 3:4, 6:9, 6:13, 10:16 / 16:19, 17:23, 19:28, 22:29