Ml. dorky: HC TATRAN STUPAVA : MHK Bytča 23:19 (14:8)

dorky 270914 bytca3Mladšie dorastenky po minulotýždňovej prehre v Michalovciach nastupovali na tohto sezónnu domácu premiéru s cieľom získať dva body a odčiniť nevýrazný výkon z prvého kola. Práve až príliš veľká snaha akoby im zväzovala ruky. Zápas s kvalitným ale hrateľným súperom bol poznamenaný veľkým množstvom technických chýb, stratených lôpt. Ťažko získanú loptu v dobre pracujúcej obrane dievčatá nie raz rýchlo stratili v snahe o rýchly protiútok.
Zápas, ktorý sa pre naše dievčatá začal dobre a celý prvý polčas vyhrávali rozdielom 4-6 gólov priniesol zápletku. Tento náskok natiahli v prvej časti druhého polčasu na 19:9 a zápas sa mohol skončiť stupavskou exhibíciou. Avšak v závere zápasu postavili súperky na nohy, ktoré sa snažili o zvrat v zápase až do konca. Nepodarilo sa to aj vďaka dobre chytajúcim brankárkam, dva body ostali doma, avšak ponúknuť súperovi takúto šancu sa nie vždy musí oplatiť.

Zostava a góly: Huňarová 0; Yildizová 0; Raffasederová 8; Kovácsová 3; Kubovičová 0; Kaláberová 2; Gašpareková R. 0; Straková 1; Brennerová 1; Popovičová 1; Richterová 5 Plávalová 0; Puškáčová 0; Gašpareková I. 2
Tréner Vigh, ZVD Kuklovksý

dorky 270914 bytca2