Ml. žiaci: Stupava – Modra B 23:13 (10:6)

V piatok 13.3.2015 sme odohrali posledný majstrovský zápas dlhodobej časti Majstrovstiev bratislavského kraja v Modre s družstvom Slovan Modra B. V zápase sme sa od začiatku nepresadzovali podľa mojich predstáv. Ťahali sme sa so súperom gól na gól. Až v druhej polovici prvého polčasu sme si urobili náskok a polčas sme vyhrali 10:6. Mrzieť môže len množstvo stratených lôpt nepresnou prihrávkou. Strelecky sa darilo v prvom polčase na strednej spojke hrajúcemu Patrikovi Gažimu. V druhom polčase sme už kontrolovali hru a zvyšovali náš náskok. Prekvapil Lukáš Lajcha na poste pivota, kde sa dokázal presadiť strelecky a aj vybojovať 7m hody. Konečným výsledkom 23:13 v náš prospech sme si upevnili pozíciu na 3. mieste.

Už budúci týždeň nás čaká prvý zápas nadstavbovej časti, do ktorej postúpilo prvých päť družstiev. Avšak do dnešného dňa nevieme, kto bude s nami okrem družstiev ŠKP „A“ a Modry „A“ súperiť o konečné víťazstvo v Majstrovstvách bratislavského kraja.

Zostava a góly: Veltschmidt, Harden, Gaži 6, Lajcha 5, Haluska 3, Dobrovodský 2, Procházka 2, Jánoš 1, Nemček 1, Maroš 1, Masár 1, Kasina 1, Tóth, Slezak

Tréner: Vladimír Valachovič