Ml. žiačky HC Tatran Stupava „B“ si zahrali prípravný zápas

2015 11 27 pripravny2V piatok 27.11.2015 mali ml. žiačky „B“ hrať ďalšie ligové kolo proti Senici, tento zápas bol však odložený a tak si naše žubrienky zahrali medzi sebou prípravný zápas. V zápase, v ktorom sa hrali 3 tretiny po 12 minút s upravenými pravidlami (2 tretiny povinná osobná obrana) nastúpili proti sebe družstvo zelených a oranžových. Prvé dve tretiny boli veľmi vyrovnané (3:3, 5:4), ale poslednú vyhrali oranžové 4:2 a tak sa s výsledkom 12:9 stali víťazkami prípravného zápasu.

Zostavy a góly:
Oranžové: Tamarka Horínková, Elenka Chandogová 4, Zuzka Polláková 1, Hanka Karkušová, Majka Štrbáňová 2, Barborka Baranová 1, Veronka Kľučárová 2, Viki Vilemová 2, Natália Ambrová.
Zelené: Kristínka Karkušová, Nina Palušová 1, Ivanka Konswaldová 2, Majka Bieliková 1, Barborka Šmejkalová 1, Tamarka Fabianová, Adelka Horváthová, Veronika Kasinová 1, Simonka Rigóová 3.

2015 11 27 pripravny3Trénerka Zuzka Kalmárová po zápase povedala: „Dievčatá hrali s veľkým nasadením a odhodlaním. Viaceré si vyskúšali aj nové posty, keďže hrávajú len krátko, tak sa až na tomto prípravnom zápase dostali napr. na spojky. Potešila ma aktivita nie len kľúčových hráčok tohto družstva, ale aj tých, ktoré s hádzanou nedávno začali. Niektoré dievčatá si dnes dali vôbec prvé góly. Dúfam, že im nasadenie vydrží a gólovo sa presadia už aj v ligových zápasoch.“