Ml. žiačky: Slovan Modra – HC Tatran Stupava 9:9 (4:3)

Cesta cez Babu ako z hororu, polhodinové mrznutie pred halou, krátka rozcvička a dievčatá pôsobili na ihrisku, akoby sa ešte zo všetkého nespamätali a nerozmrzli. So súperom sme doma poľahky vyhrali 13:5, no v tomto zápase sme sa neskutočne trápili. Pred zápasom sme si zdôraznili 2 veci: tvrdú agresívnu obranu a premieňanie šancí v útoku, v čom sme posledné zápasy zlyhávali. Obrana fungovala bez väčších problémov, súper sa presadzoval predovšetkým z veľkých vzdialeností 10-11 m.

V tomto zápase pokladám za kľúčovú najmä útočnú fázu hry, v ktorej sme nepremenili 4 sedemmetrové hody a nevyužili 4-5 presiloviek. Sedmičky končili prešľapom, strelou do brankárky alebo vedľa brány. Presilovku sme ani jednu nevyhrali, zakončovali sme zbrklo bez prípravy z veľkých vzdialenosti alebo z krídla.

Zápas nám ukázal, kde máme nedostatky a že nemôžeme zaspať na vavrínoch, ale musíme zabrať na tréningoch. Dúfam, že tento zápas bude pre nás výkričníkom a do ďalších zápasov a tréningov pôjdeme zodpovednejšie, s nasadením a s väčšou chuťou. Máme na čom pracovať.

Zostava a góly Stupavy: Ivana Konswaldová , Viviana Pírová, Emma Simonidesová, Anna Tomeková, Erika Grichová 1, Eliška Ďurišová, Veronika Papajová, Karolína Rácová 7, Aylin Yildizová, Lucia Bilačičová, Katarína Fusková, Karolína Holúbeková, Bibiana Vlková 1

Trénerka: Zuzana Kalmárová

Priebeh: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3 / 4:4, 6:4, 6:6, 8:6, 8:9, 9:9